הרשות השנייה לפרטנר: שנו את הפרסומת לפיה הרשת היא "המתקדמת והמהירה"

הרשות מאפשרת לפרטנר להמשיך לשדר את הפרסומת ללא תיקון עד ליום ראשון הקרוב ב-17:00 ■ פרטנר מתכוונת לפנות לרשות השנייה ולערער על ההחלטה, בטענה כי האמירות בפרסומת אכן נכונות

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים5
נתי טוקר

הרשות השנייה הורתה לחברת פרטנר לשנות את הפרסומת של החברה ולסייג את האמירות לפיהן "אורנג' הראשונה לפרוס בישראל את הרשת הרביעית", וכן את האמירה שלפיה לאורנג' "הרשת המתקדמת והמהירה".

עם זאת, הרשות מאפשרת לפרטנר להמשיך לשדר את הפרסומת ללא תיקון עד ליום ראשון הקרוב ב-17:00. פרטנר מתכוונת לפנות לרשות השנייה ולערער על ההחלטה, בטענה כי האמירות בפרסומות אכן נכונות.

אורנג' הציגה באחרונה במסיבת עיתונאים ומסרה כי הרשת כבר פרוסה וערוכה לפעילות. במקביל, פלאפון מסרה כי גם היא . בין שתי החברות קיים מאבק זמן רב סביב התואר "הרשת המהירה ביותר".

צילום: דן קינן

התשדיר של פרטנר אושר על ידי הזכיינים וללא הרשות, אולם הרשות ערכה בדיקה בנושא ובמכתב ששיגרה לפרטנר נכתב כי "מהנתונים שבידינו, אורנג' אינה היחידה שנמצאת בתהליך לפריסת רשת הדור הרביעי בישראל. כל עוד הטכנולוגיה לא הושקה ובשימוש, אין ודאות לגבי 'הראשונה'". הרשות ביקשה לסייג את הפרסומת כדי שלא יובן שהיא החברה היחידה או הראשונה שפורסת דור רביעי.

בנוגע לטענה כי אורנג' היא "המתקדמת והמהירה" טענו ברשות השנייה כי "קיימות רשתות אחרות מתקדמות ומהירות לפחות כמו רשת 4". מפרטנר נמסר בתגובה: "פרטנר היא הראשונה במוכנותה להפעלת רשת הדור הרביעי בישראל והיא - על פי בדיקות בלתי תלויות - הרשת המהירה והמתקדמת ביותר. פרטנר תגיב לטענות הרשות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker