אחרי שנה בלבד בתפקיד: מנכ"ל "מעריב" פורש

"מעריב" ספג מהלומה קשה עם נתוני סקר TGI האחרון, שם נרשמה צניחה בנתוני החשיפה אליו ■ גולדשטיין היה זה שהוביל את העיתון בשנה האחרונה ונאלץ לנהל מאבקים מול ועדי העובדים כדי לבצע מהלכי התייעלות ופיטורים

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

מנכ"ל העיתון "מעריב", ישראל גולדשטיין, פורש מניהול העיתון, לאחר כשנה בתפקיד. גולדשטיין פורש בעיקר על רקע הקושי לנהל את העיתון תחת המצוקה התזרימית: רק השבוע עיכב העיתון את תשלום השכר לפרילאנסרים עקב מצוקתו. זו הפעם השנייה שגולדשטיין כיהן כמנכ"ל העיתון: בפעם הקודמת, ב-2011, הוא כיהן כמנכ"ל במשך כשמונה חודשים תחת שליטתו של איש העסקים זכי רכיב. לאחר שהשליטה בעיתון עברה לידי דנקנר, הוא עזב ובמקומו מונה טל רז.

"מעריב" ספג מהלומה קשה עם נתוני סקר TGI האחרון, שם נרשמה צניחה בנתוני החשיפה אליו. בחודשים האחרונים החל העיתון בניסיונות להגדיל את חשיפתו באמצעות הפצה יומית של מהדורת ערב בעשרות אלפי עותקים בריכוזי אוכלוסייה. גולדשטיין היה זה שהוביל את "מעריב" בשנה האחרונה ונאלץ לנהל מאבקים קשים מול ועדי העובדים כדי לבצע מהלכי התייעלות ופיטורים של מאות עובדים.

גולדשטיין החל את דרכו המקצועית בקבוצת "הארץ" בשנת 1993, במקומון החיפאי "כלבו". בהמשך מונה למנכ"ל רשת המקומונים "שוקן", ובמסגרת תפקידו מיתג מחדש את המקומונים תחת השם "העיר". ב-2008 מונה כמשנה למנכ"ל "הארץ" ומנהל חטיבת הפרסום של הקבוצה. בסוף 2009 עזב גולדשטיין את העיתון. במקביל לגולדשטיין, עוזב את "מעריב" גם סמנכ"ל המכירות, רוני זילברברג.

גולדשטיין ו"מעריב" סירבו להגיב.

מנכ"ל מעריב, ישראל גולדשטייןצילום: אסף עברון

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker