עוד שר של יש עתיד בשת"פ עם "ידיעות": משרד המדע יממן יום שידורים ב-ynet

במסגרת יום המדע, בחר משרד המדע לערוך שיתוף פעולה עם קבוצת ידיעות אחרונות ולהעניק חסות לאתר ynet לוועידה אינטרנטית ■ המשרד סירב למסור פרטים לגבי היקף המימון לקבוצת ידיעות

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

שר נוסף של מפלגת יש עתיד יקיים שיתוף פעולה עם קבוצת "ידיעות אחרונות": משרד המדע, שבראשו עומד שר המדע יעקב פרי מיש עתיד, יממן יום שידורים מיוחד באתר ynet שיעסוק בתחום המדע. ל-TheMarker נודע כי משרד המדע לא בחן הצעות נוספות מאתרים גדולים אחרים בישראל לשיתוף פעולה דומה.

במסגרת יום המדע, הטכנולוגיה והחלל, ב-26 במארס, יקיים המשרד אירועים בארץ וכן יעלה בקמפיין פרסומי בכלי התקשורת. משרד המדע בחר לערוך שיתוף פעולה עם קבוצת ידיעות אחרונות ולהעניק חסות לאתר Ynet לוועידה אינטרנטית. המשרד סירב למסור פרטים לגבי היקף המימון לקבוצת ידיעות.

השר יעקב פריצילום: מיכל פתאל

זה אינו שיתוף הפעולה הראשון בין "ידיעות אחרונות" למשרד ממשלתי שכולל גם תוכן שיווקי. כך, משרד החינוך שבראשו עומד שי פירון מיש עתיד, העביר מיליון שקל לקבוצת "ידיעות אחרונות" במסגרת פרויקט "מחנכים מסביב לשעון" ב-2013 תמורת פרסום. במקביל הופיעו גם כתבות מערכתיות רבות שקידמו את המיזם, וכן טור של השר פירון.

משרד הרווחה, שבראשו עומד השר מאיר כהן מיש עתיד, חתם בתקופת החגים על הסכם בהיקף של 250 אלף שקל עם "ידיעות אחרונות" על קידום מבצע אירוח לניצולי שואה. בנוסף, משרד האוצר, שבראשו עומד יו"ר יש עתיד יאיר לפיד, התכוון גם הוא לקחת חלק ביום שידורים מיוחד של אתר ynet העוסק בתחום החינוך הפיננסי. עם זאת, יום השידורים נדחה שוב ושוב ולא ברור אם ייצא אל הפועל.

ממשרד המדע נמסר: "משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל גאה לקדם את המדע הישראלי ולהנגישו לציבור הרחב. יום המדע הישראלי יכלול מאות אירועים ברחבי הארץ וקמפיין פרסומי בכלי תקשורת שונים במטרה להנגיש את המדע לציבור הרחב. המשרד נותן חסות, אשר אושרה בהליכים מוסדרים, על ועידה אינטרנטית של אתרYNET לרגל יום המדע, כפי שנוהגים משרדי הממשלה רבים לתת חסויות בוועידות של כלי תקשורת שונים. משרד המדע הוא גוף ממשלתי אשר תפקידו לקדם את המדע במדינת ישראל. כל טענה אחרת משוללת יסוד וחסרת קשר למציאות".

מ-ynet ביקשו שלא להגיב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker