חדשות 10 מפסיקים לעבוד עם רני רהב בטענה שהוא נותן עדיפות למתחרים

בערוץ זועמים על כך שרהב מעביר לכלי תקשורת אחרים חומר עיתונאי ולא משתף עמם פעולה ■ בתגובה החליטה חברת החדשות שלא לעבוד איתו יותר ■ רהב: "אנו עובדים באהבה רבה גם עם ערוץ 10"

נתי טוקר

מערכת חדשות 10 נגד רני רהב: בחברת החדשות של ערוץ 10 החליטו שלא לקיים שיתוף פעולה או להיענות להצעות לסיקור שמגיעות ממשרד יחסי הציבור של רני רהב. המערכת ממשיכה לפעול מול משרדו של רהב בסיקור השוטף, למשל בבקשת תגובות ובמסיבות עיתונאים, אולם כל הצעה מצד המשרד נענית בשלילה באופן אוטומטי.

בחדשות 10 זועמים על משרדו של רהב בטענה כי העביר מרואיינים, מידע ומסמכים שונים לכלי תקשורת מתחרים - בעיקר לחדשות 2 - ולא עבד איתם באופן דומה. לאחר שבחברת החדשות של הערוץ גילו כי התופעה חוזרת על עצמה שוב ושוב, הוחלט להפסיק את שיתוף הפעולה היזום עם משרדו. במקרים שבהם פונים אנשי היח"צ של רהב לערוץ 10 נמסר לאנשיו של רהב כי "החברה לא עובדת אתכם".

מחדשות 10 נמסר: "איננו מתייחסים פומבית למערכת היחסים עם משרדי יחסי ציבור". מרהב תקשורת נמסר בתגובה: "אנו עובדים באהבה רבה ובהערכה רבה עם חדשות 10, עם העורכים והכתבים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כמו עם כל כלי התקשורת הפועלים בישראל".

רני רהבצילום: מוטי קמחי

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker