בלעדי |

המשקיעים הנוספים ברשת: בני הזוג פיטר ונינה סטורמס

העסקה עם רשת החלה במו"מ עם בני הזוג סטרומס שרצו להשקיע בזכיינית לפני כשלושה חודשים ■ בעסקה עמם תיווך המפיק הישראלי חיים סלוצקי

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

העסקה למבנה אחזקות חדש בזכיינית ערוץ 2 רשת הולכת ומתבהרת: לעסקה עם אדמול ייצטרפו בני הזוג פיטר ונינה סטורמס, שייכנסו לבעלות בזכיינית יחד עם אנדמול.

בני הזוג סטורמס מתגוררים בהולנד ובמונקו. נינה סטורמס היא יהודייה שחייתה גם בקנדה, בת להורים ניצלוי שואה, שעשתה את הונה מבעלות על חברות אינטרנט בתקופת הדוט-קום. בעלה פיטר הוא עיתונאי ומגיש טלוויזיה לשעבר. השניים מושקעים בחברות בתחום התקשורת. לפי ההערכות של העיתונות בשווייץ, הונה של נינה סטורמס נאמד ב-240 מיליון יורו.

העסקה עם רשת החלה במו"מ עם בני הזוג סטרומס שרצו להשקיע בזכיינית לפני כשלושה חודשים. בעסקה עמם תיווך המפיק הישראלי חיים סלוצקי. רק לאחר מכן נכנסה לתמונה גם חברת אנדמול, שבחנה השקעה בגוף שידור בישראל.

פיטר ונינה סטורמסצילום: Frank Buis / RoyalPress Amsterdam

היום נחשף ב-TheMarker כי רשת חתמה ביום חמישי מזכר הבנות עם חברת ההפקות ההולנדית אנדמול, שבמסגרתו תרכוש אנדמול 33% ממניות רשת. כחלק מהעסקה תזרים אנדמול 100 מיליון שקל לחברה. מזכר ההבנות הזה הוא צעד ראשון להסדרת מבנה הבעלות החדש של החברה. בני הזוג סטורמס אמורים להזרים בנפרד כסף לחברה, מעבר לעסקה עם אנדמול.

רשת וסלוצקי סירבו להגיב.

חיים סלוצקיצילום: אייל טואג

תגובות