ב"קשת" בחנו את השתתפות אייל גולן ב"כוכב הבא" - הזמר התעקש להופיע

אנשיו של גולן, כולל מאבטחים, כבר נמצאים באולפני נווה אילן לקראת צילום התוכנית, וגולן עצמו צפוי להגיע בשעה 17:00 ■ קשת: ״אנו לא יכולים לפעול על סמך שמועות״

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

זכיינית ערוץ 2 "קשת" והפקת התוכנית "הכוכב הבא" בחנו את השתתפותו של אייל גולן כשופט בתוכנית הערב, מסיבות שלא ניתן לפרטן. ואולם גולן עצמו דרש להשתתף בתוכנית בהתאם להסכם בין הצדדים, בטענה כי בשלב אין הצדקה למנוע את הופעתו בתוכנית, עמדה שהיתה מקובלת גם על "קשת".

אנשיו של גולן, כולל מאבטחים, כבר נמצאים באולפני נווה אילן לקראת צילום התוכנית, וגולן עצמו צפוי להגיע בשעה 17:00 לצילומים.

כתבות נוספות ב-TheMarker

מחירי הדירות יעלו או יירדו? יש שתי בשורות - רעה וגרועה

11 דברים על איקאה - שיפילו לכם את המדף

זוג מאמנים העלה תמונה סקסית לפייסבוק: האישה פוטרה, הגבר לא

"הכוכב הבא"צילום: רונן אקרמן

בזכיינית ערוץ 2 "קשת" ערכו בימים האחרונים התייעצויות רבות סביב הופעתו של גולן בתוכנית הערב, כולל עם עורכי דין, רגולטורים ואנשי ציבור. הזמר עצמו ונציגיו התעקשו להופיע כרגיל בתוכנית.

מבחינת גורמי ההפקה מדובר במצב "מביך", אך מבחינתם בשלב זה אין סיבה למנוע את הופעתו, וכל עוד הזמר עצמו מתעקש להופיע בתוכנית אין עילה בשלב זה לבטל את הופעתו.

גורמים המקורבים לזמר טענו כי בשלב זה אין כל סיבה לבטל את הופעתו ולדבריהם "הכל שמועות". גם ב"קשת" אומרים כי בשלב זה אין כוונה לבטל את השתתפותו של גולן בתוכנית.

קשת: "אנו לא יכולים לפעול על סמך שמועות"

"בימים האחרונים התפרסמו ידיעות, שמועות והדלפות. הודעה זה אינה אישוש או הכחשה של השמועות. אנו לא יכולים לפעול על סמך שמועות ובוודאי לא לחרוץ דין על פיהן. אנו פועלים על פי החוק וזו הדרך הראויה והנכונה" - כך הודיע היום מגיש התוכנית "הכוכב הבא", אסי עזר, בפתח התוכנית. עזר התייחס לפרשה שנקשרה בשמו של שופט התוכנית אייל גולן, שאת פרטיה לא ניתן לפרסם כעת.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker