מקורבי מילצ'ן: "לאודר מסרב לעמוד בהתחייבות ומסכן את קיום ערוץ 10"

"המפתח בידיו של לאודר, הוא צריך לעשות משהו כדי להוכיח שהוא עומד בהתחייבותו" ■ מקרובי לאודר מכחישים בתוקף כל התחייבות כזו או אחרת של לאודר: "הטענות האלה כלל לא ראויות לתגובה"

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

מקורביו של איש העסקים ארנון מילצ'ן יוצאים במתקפה נגד איש העסקים רון לאודר, שותפו לאחזקה בערוץ 10. "מי שמסכן את קיומו של הערוץ ואת עובדיו הוא זה שמסרב לעמוד בהתחייבויות, להחזיר למילצ'ן את ההשקעה בערוץ - במידה שזה לא יעלה על מסלול של רווחיות", מסרו מקורבי מילצ'ן. לדבריהם, "האחריות להמשך דרכו של הערוץ רובצת לפתחו של אדם, רון לאודר".

בין לאודר למילצ׳ן יש כיום סכסוך קשה סביב ערוץ 10. מילצ'ן מסרב לחתום על מסמכי בקשת הרישיון לערוץ 10, וכן הגיש תלונה לרגולטור על שליטתו של לאודר בערוץ. מילצ'ן השקיע עד כה 50 מיליון דולר בערוץ, אך משך את ידו ממנו לפני ארבע שנים. בחודשים האחרונים נאלץ מילצ'ן לשלם 6 מיליון דולר לרופרט מרדוק כדי לרכוש ממנו את מניותיו בערוץ 10.

כתבות נוספות באתר TheMarker:

עתירה לבג"ץ: להדיח את אייל גולן מ"הכוכב הבא"

דו"ח OECD // במגזר הציבורי מועסקים 15% מהעובדים בישראל

רון לאודרצילום: עופר וקנין

בסביבתו של מילצ'ן הציגו היום את הסיפור המלא, לשיטתם, כשנכנס מילצ'ן לערוץ ב-2005. "לאודר הגיע ללוס אנג'לס לפגישה עם מילצ'ן, והציג לו פרזנטציות שהערוץ ירוויח", אומרים הגורמים. "הוא ביקש השקעה של 10 מיליון דולר והבטיח שגם אם הערוץ לא ירוויח, לאודר עצמו יכסה לו את ההשקעה - זו היתה התחייבות. הוא אמר לו שההשקעה שלו מובטחת".

לטענת אותם גורמים, כיום הכדור נמצא אך ורק בידיו של לאודר. לדבריהם, במשך שנים מבקש מילצ'ן מלאודר שיעמוד בהתחייבותו ויכסה את השקעתו, אך ללא מענה. כעת, אומרים אותם גורמים, "המפתח הוא אך ורק בידיו של לאודר, הוא צריך לעשות משהו כדי להוכיח שהוא עומד בהתחייבותו". מנגד, מקרובי לאודר מכחישים בתוקף כל התחייבות כזו או אחרת של לאודר. "הטענות האלה כלל לא ראויות לתגובה".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker