עדי דברת
עדי דברת-מזריץ

אבי שומר, בעלי צומת ספרים, הודיע היום כי לא ירכוש את אופיס דיפו. שומר הגיע לדיון בבית המשפט לפני כשבוע והביע התעניינות ברכישת אופיס דיפו שבהקפאת הליכים ואף הפעיל את הרשת בשבוע האחרון בכדי להחליט אם לרכוש את הרשת.

שומר מסר כי "לאחר שבדקנו הנתונים ובהמשך לתנאים ללוח הזמנים הקצר ולאילוצים לביצוע עסקה מהירה, החלטנו שלא להגיש הצעה לרכישת אופיס דיפו. אנו מודים לנאמן עו"ד ישראל בכר על מאמציו הכנים לנסות ולמכור את החברה כ'עסק חי' ולהציל את מקום עבודתם של 800 עובדי החברה".

כתבות נוספות באתר TheMarker:

האינטרפול חוקר: משקיעים צרפתים רכשו וילות בהרצליה פיתוח כדי להעלים מס

עסק פיראטי: חצי מיליארד דולר בשנה ו-75 אלף דולר לכל חוטף ספינה

אבי שומר, בעלי צומת ספריםצילום: דניאל צ'צ'יק

מחר בצהריים צפוי להתקיים הדיון שיקבע את גורל 800 עובדי אופיס דיפו ובינתיים המצב לא מעודד. בשבוע האחרון עמלים נאמן אופיס דיפו עו"ד ישראל בכר, ועו"ד ליזה חדש, המייצגת את העובדים, על מציאת רוכש לחברה כדי למנוע את פיטורי העובדים מחר . אולם גם אינספור אנשי עסקים אחרים שהם ניסו לעניין, כמו רמי לוי ורני צים, לא נתנו עדיין אור ירוק לביצוע עסקה והשניים, כמו גם העובדים, נותרו תלויים באויר ויתכן שישארו במצב זה עד הרגע האחרון.

במקביל, נציגים של עובדי הרשת, המנסים להילחם על מקום עבודתם, מתקשרים ושולחים מסרונים לאנשי עסקים בתחינה שאלה ירכשו את החברה. לאופיס דיפו, שבבעלות אבי מלכה, חובות של 50 מיליון שקל, אולם עו"ד בכר הבהיר כבר כי הרוכש לא יצטרך לשלם את חובות החברה אלא ישלם עבורה "כמה שהוא רואה נכון".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker