בן צבי שוקל לסגור את מוסף הספורט של "מעריב"

טרם הוחלט אם מערכת הספורט תתכווץ ותמשיך לייצר תכנים לסיקור מצומצם, או שתיסגר כליל וסיקור הספורט ייעשה באמצעות שיתוף פעולה עם גוף תוכן אחר

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

מוסף הספורט של העיתון "מעריב" עשוי להיסגר בקרוב, ובמקומו ישולבו תכני הספורט של העיתון בכפולת עמודים בעמודי החדשות - כך שוקלים בימים אלה בהנהלת העיתון. בשלב זה עדיין לא הוחלט אם מערכת הספורט תתכווץ ותמשיך לייצר תכנים לסיקור מצומצם, או שתיסגר כליל וסיקור הספורט ייעשה באמצעות שיתוף פעולה עם גוף תוכן אחר, ייתכן שאתר וואלה.

כבר עם רכישת העיתון בסוף 2012, בחן המו"ל החדש שלמה בן צבי את סגירת מוספי העסקים והספורט של העיתון. בן צבי קיים מגעים לשיתוף פעולה עם העיתון "גלובס" ועם ערוץ הספורט. מוסף העסקים נסגר, ובמקומו אכן מופץ מגזין יומי עם העיתון "גלובס". מנגד, מוסף הספורט שרד - בעיקר לאחר מאבק שניהלו אנשי המדור בסיוע בכירים בעיתון.

כתבות נוספות באתר TheMarker:

הפתעה בפרסום בחגים: האינטרנט צמח פי שניים מהטלוויזיה

אנליסט: אפל ניפחה בגדול את נתוני מכירות האייפון

שלמה בן צבי. רשאי עדיין להוציא לפועל תוכנית פיטורים של כ-25 עובדיםצילום: מוטי מילרוד

כעת שוקלים ב"מעריב" לחזור לתוכנית הישנה, לסגור את מוסף הספורט היומי, ולצמצמם משמעותית את סיקור התחום בעיתון. במסגרת ההסכם האחרון עם ההסתדרות, רשאי עדיין בן צבי להוציא לפועל תוכנית פיטורים של כ-25 עובדים, וההערכות ב"מעריב" הן כי בכוונתו ליישם את ההסכם באמצעות סגירת מדור הספורט.

ממעריב סירבו להגיב.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום