נתי טוקר

חברת דומינו'ס פיצה זכתה היום (א') בפרס אפי פלטינום 2013 בתל אביב. הפרס ניתן עבור הישג שיווקי מרשים לאורך שנים. בתקציב הפרסום של דומינו'ס טיפל עד לשנה האחרונה משרד הפרסום זרמון DDB, ובשנה האחרונה מקאן אריקסון.

בפסלון הזהב בתחרות היוקרתית גרנד אפי זכה המותג FUZE TEA – קמפיין שהוביל משרד הפרסום גליקמן, נטלר, סמסונוב. המהלך גם זכה בקטגוריית מוצרי המזון.

משרדי הפרסום מקאן אריקסון ואדלר חומסקי ורשבסקי מובילים במספר הזכיות עם 7 פסלונים כל אחד. שני המשרדים גם זכו כל אחד בשני פסלוני זהב.

מקאן אריקסון זכה בפסלוני זהב עבור המהלך של דומינו'ס פיצה ושל הרשות הלאומית למלחמה בסמים בקטגוריית חדשות במדיה. אדלר זכה בזהב עבור מפעל הפיס בקטגוריית קמעונות וחשמל, ועבור פעילות של בזק בינלאומי בקטגוריית תקשורת.

במקום השלישי משרד הפרסום גיתם BBDO עם ארבעה פסלונים מהם שניים זהב – עבור האגודה למלחמה בסרטן בקטגוריית מגזר שלישי, ועבור המותג אופל קורסה בקטגוריית רכב. במקום הרביעי משרדי הפרסום יהשוע TBWA, באומן בר ריבנאי וראובני פרידן - עם שלושה פרסים כל אחד.

באומן זכה בשני פסלוני זהב עבור פריגת בקטגוריית מהלכים חברתיים, וזהב עבור מהלך “Hell of a Job" בקטגוריית אמצעי תקשורת ומדיה. ראובני זכה בזהב עבור בנק מזרחי טפחות בקטגוריית בנקאות. גליקמן זכה בשני פרסים – אחד מהם זכה עם פיוז.

את תחרות האפי מפיקים איגוד השיווק, איגוד הפרסום והמי"ל. האירוע נערך הבוקר בתל אביב זו השנה ה-13 בישראל. לתחרות הוגשו 86 עבודות ב-14 הקטגוריות השונות של התחרות ואלה דורגו על ידי צוות בן 70 שופטים, בהם אנשי שיווק, פרסומאים, אנשי יח"צ, יעוץ ומחקר, ואנשי אקדמיה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker