נתי טוקר

מ"מ מנכ"ל חדשות 10 לשעבר, אורי רוזן, מונה למנהל והעורך הראשי של אתר מאקו מבית זכיינית ערוץ 2 קשת. רוזן יחליף בתפקיד את יובל נתן, שניהל וערך את קשת מ-2008 ופרש בתחילת השבוע לאחר שמונה למנכ"ל Screenz מבית קשת ו-The box.

בתפקידו האחרון שימש רוזן מ"מ מנכ"ל חדשות 10 במשך כשנה, וזאת לאחר פרישתו של המנכ"ל ראודור בנזימן על רקע פרשת ההתנצלות בפני שלדון אדלסון. עוד לפני כן מילא רוזן תפקידים בכירים בחברת החדשות של ערוץ 10. בערוץ עלה בחודשים האחרונים רעיון להחזיר את רוזן לתפקיד בכיר בתחום התוכן, אך כעת מתברר כי הוא עורק לזכיינית המתחרה.

אורי רוזןצילום: תומר אפלבאום

רוזן, 37, שימש ראש קבוצת פיתוח בחברת היי-טק, ולאחר מכן הצטרף לעיתון "מעריב", שם כיהן כראש מערכת החדשות. ב-2008 הצטרף לחדשות 10 ושימש מנהל הפיתוח והאסטרטגיה ובהמשך מונה לתפקיד סמנכ"ל התוכן. בחודשים האחרונים מתגורר בארצות הברית. רוזן צפוי לשוב לארץ ולהיכנס לתפקידו בעוד מספר שבועות.

רוזן התפטר מתפקידו בערוץ 10 בסוף 2012 על רקע מאבקים מול יו"ר ערוץ 10 אבי בלשניקוב ויו"ר ועדת הכספים מיכל גרייבסקי, נציגיהם של בעל המניות רון לאודר. המאבק בין הצדדים נע סביב סוגיות תוכן שונות וכן סביב מינויים בחברה, כמו מינוי סמנכ"ל לחברת החדשות - מהלך שנמנע על ידי בעלי המניות - וכן על רקע כוונת בעלי המניות למנות את טלי בן עובדיה לעורכת מהדורת שישי החדשה של החברה - מהלך שיצא אל הפועל בסופו של דבר.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker