עידו אפרתי
עידו אפרתי

התחרות בין חברות הביטוח מגיעה למדפים. חברת ביטוח ישיר ורשת הדראגסטורים סופר פארם הודיעו על שיתוף פעולה חדש לשיווק מוצרי ביטוח ללקוחות הרשת ולקוחות מועדון לייף סטייל. מוצרי הביטוח ישווקו תחת המותג המשותף Life Direct ויכללו בין היתר, ביטוח רכב, דירה, בריאות ותאונות אישיות, כאשר בהמשך מתכננות החברות לשווק גם ביטוח נסיעות לחו"ל.

עם זאת, ברמת השירות למבוטחים דרך הרשת תהיה הפרדה מוחלטת. על פי ההסכם בין החברות, ביטוח ישיר תהיה הגוף המבטח וזו שתיתן מענה ביטוחי שוטף ללקוחות בעוד שסופר פארם תשמש כפלטפורמה שיווקית בלבד. סופר פארם מחזיקה כיום ב-186 סניפים בישראל, בהם מבקרים כ-4 מיליון לקוחות בחודש. כמו הן היא מחזיקה במועדון הלקוחות Lifestyle המונה כיום כ-440 אלף בתי אב.

לדברי ניצן לביא, משנה למנכ"ל רשת סופר-פארם,  "סופר-פארם פועלת כל העת להציע ללקוחותיה שירותים ומוצרים חדשים העונים לצרכיהם וכן מחפשת אוחר מנועי צמיחה לרשת. רשתות קמעונאיות בעולם מציעות גם ביטוחים, וכפי שסופר פארם הייתה הראשונה בהשקת מותג פרטי בישראל ומועדון לקוחות, כפי שהבאנו בשורה בתחום האופטיקה עם הקמת סופר-פארם אופטיק, אנחנו בטוחים כי גם כאן מדובר בשירות שיזכה להצלחה".

עוד ציין לביא כי מוצרי הביטוח הותאמו במיוחד למשפחות צעירות בחתך הגילאים שבין 45-28. לדבריו, משפחות בגילאים אלו מהוות את קהל היעד העיקרי של הרשת ולהערכתו באמצעותם ניתן יהיה למנף את סדרת מוצרי הביטוח ודרך שיווקם החדשנית.

סניף סופר פארםצילום: ערן כהן

"מדובר בצעד נוסף התורם להגברת התחרות בענף הביטוח על ידי חשיפת אוכלוסייה נוספת ליתרונות שיטת הבטוח הישיר", הסביר רענן סעד, משנה למנכ"ל ביטוח ישיר. "סופר פארם רשת קמעונאית מהגדולות בארץ ויחד עם ביטוח ישיר אנו ממשיכים במהפכת הביטוח. מוצרי ביטוח לפרט ולמשפחה, הנמכרים בצורה ישירה וללא תיווך, זמינים ונגישים לכל אחד ואחת בכל מקום ובערוצי הפצה דיגיטליים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker