רון מיברג חוזר לפרינט: יכתוב טור ב"סופהשבוע"

מיברג היה בעבר עורך מגזין "מוניטין", ובמשך שנים אחד הכותבים הפופולאריים ב"מעריב" וערך את מוסף "סופשבוע" בעיתון ■ בשנים האחרונות עסק ב"מגזין אחר" שבוסס על תשלום גולשים על תוכן

נתי טוקר
נתי טוקר

העיתונאי רון מיברג חוזר לכתוב בעיתוני הפרינט: מיברג יתחיל לכתוב כבר השבוע טור קבוע בעיתון "סופהשבוע" של אלי עזור, מבית ה"ג'רוזלם פוסט".

מיברג היה בעבר עורך מגזין "מוניטין", ובמשך שנים אחד הכותבים הפופולאריים ב"מעריב" וערך את מוסף "סופשבוע" בעיתון. ב-2005 עזב את העיתון על רקע מערכת יחסים עכורה עם העורך דאז, אמנון דנקנר, ועבר לגור בארה"ב. לאחר מכן חזר לעיתון, אך עזב אותו שוב ב-2009.  ב-2010 הוא הקים את מגזין האינטרנט "מגזין אחר" שהיה מבוסס על מודל של תשלום מצד הגולשים במקום מימון מפרסמים, אך האתר נסגר.

עיתון "סופהשבוע" הושק בדצמבר, במחיר 10 שקלים, והוא מבוסס על כותבים שעזבו את "מעריב" במסגרת העברת פעילות העיתון לידי שלמה בן צבי. בין השאר כותבים בעיתון בן כספית, נתן זהבי, יהודה שרוני, מאיר שניצר ורותי סיני.

מיברג יעבוד כעת שוב באותו עיתון גם עם אמנון דנקנר - גם הוא בעל טור ב"סופהשבוע" - עמו היה שרוי בסכסוך קשה. רק לפני כחצי שנה, במסגרת הרשעתו של אהוד אולמרט, תקף מיברג בחריפות ב"גלובס" את דנקנר וכינה אותו "דמגוג אלים". דנקנר בתגובה, כינה את מיברג "אובססי" וכתב כי "אם זכית להפוך לאובססיה של מיברג - אתה יכול להיות בטוח שלאורך שנים הוא יגיח מדי פעם מבין הצללים כדי להשליך לעברך פצצת סירחון".

בעיתון "סופהשבוע" אישרו את פרטי הידיעה.

רון מיברגצילום: אולה בורחינה

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ