דירקטוריון חדשות ערוץ 10 אישר את מינוי גולן יוכפז למנכ"ל

גולן יוכפז, לשעבר עורך "אולפן שישי" בחדשות ערוץ 2, מונה הבוקר למנכ"ל הבא של חדשות 10 ■ רפי גינת, מנכ"ל הערוץ: "אני בטוח שבהנהגת יוכפז חברת החדשות של הערוץ תצעד קדימה ומהר, לקראת הישגים גדולים"

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

גולן יוכפז, לשעבר עורך "אולפן שישי" בחדשות ערוץ 2, מונה הבוקר פה אחד על ידי דירקטוריון חדשות 10 למנכ"ל הבא של חברת החדשות. יוכפז יחליף את אבי אלקלעי, שמילא באופן זמני את תפקיד המנכ"ל.

יוכפז היה מועמד סופי לתפקיד המנכ"ל של חדשות מאז פרישתו של ראודור בנזימין, בעקבות פרשת ההתנצלות לשלדון אדלסון, אך מינוי זה לא יצא אל הפועל בעקבות הטלטלות שעברו על ערוץ 10. יוכפז שימש בעבר עורך התוכנית "כלבוטק" אותה מגיש רפי גינת, וכיום, במקביל לתפקידו ב"אולפן שישי", הוא עורך ומגיש יומן הבוקר של גלי צה"ל. בעבר הגיש יוכפז את תוכנית הבוקר של זכיינית ערוץ 2 רשת. יו"ר דירקטוריון חדשות 10 מר יורם שכטר סיכם את ישיבת הדירקטוריון במילים "אין ראוי מיוכפז למלא את התפקיד".

לאחר מינויו של גינת לתפקיד המנכ"ל, התחזקו ההערכות כי יוכפז שעבד עמו בעבר ימונה למנכ"ל חברת החדשות. יוכפז אף פרש אתמול לחופשה מחדשות ערוץ 2 בעקבות המינוי הצפוי. ועדת האיתור הגישה אתמול המלצה למנות את יוכפז, וכאמור היום הוא מונה סופית לתפקידו על ידי דירקטוריון חברת החדשות, הכולל גם נציגי ציבור ונציגי בעלי המניות של הערוץ.

גולן יוכפזצילום: אייל טואג

מנכ"ל ערוץ 10, רפי גינת, מסר בעקבות המינוי: "גולן יוכפז הוא עיתונאי מוכשר ומנוסה עם הישגים מוכחים רבים. הוא מנהיג אמיתי ואני בטוח שבהנהגתו חברת החדשות של הערוץ תצעד קדימה ומהר, לקראת הישגים גדולים".

יו"ר דירקטוריון ערוץ 10 ונציגו של רון לאודר, אבי בלשניקוב, ברך על המינוי ואיחל ליוכפז הצלחה בתפקידו "מינויו של יוכפז מצטרף למינויו של רפי גינת למנכ"ל הערוץ ואני סמוך ובטוח שהצוות הזה יוביל אותנו להישגים והצלחות". בלשניקוב הודה בסוף הדיון לאבי אלקלעי על התקופה בה ניהל את חברת החדשות. 

מיכל גרייבסקי, יו"ר נענע10 ווועדת הכספים בדירקטוריון הערוץ: "על חברת החדשות של הערוץ עברה תקופה קשה. אני גאה במינויו של גולן יוכפז למנכ"ל חברת החדשות. זהו המינוי הראוי ביותר. גולן הוא איש תקשורת רב הישגים ואין לי ספק שהוא יצליח בתפקידו".

לתפקיד סמנכ"לית חברת החדשות מועמדת טלי בן עובדיה, שמונתה רק לפני חודשיים לסמנכ"לית התוכן של אתר וואלה ולעורכת הראשית של האתר. עם זאת, המינוי עדיין לא סגור ותלוי כעת בהחלטתו של יוכפז ובסיכום בין הצדדים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker