יוכפז בדרך להתמנות למנכ"ל חדשות 10 - יצא לחופשה מערוץ 2

הערב התכנסה ועדת האיתור לבחירת מנכ"ל הערוץ והחליטה להמליץ על יוכפז לתפקיד המנכ"ל, מחר צפוי דירקטוריון חברת החדשות להתכנס ולאשר את המינוי ■ יוכפז הוא המועמד המוביל לתפקיד - גם לאור מינויו ביום חמישי של רפי גינת למנכ"ל ערוץ 10

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

מנהלי חדשות ערוץ 2 ועורך "אולפן שישי", גולן יוכפז, הגיעו לסיכום כי יוכפז ייצא לחופשה עד להכרעה בנוגע למינוי מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 10. כפי שפורסם ב-TheMarker, יוכפז הוא המועמד המוביל לתפקיד - בעיקר לאחר מינויו ביום חמישי של רפי גינת למנכ"ל ערוץ 10.

הערב התכנסה ועדת האיתור לבחירת מנכ"ל הערוץ והחליטה להמליץ על יוכפז לתפקיד המנכ"ל, מחר צפוי דירקטוריון חברת החדשות להתכנס ולאשר את המינוי.

גולן יוכפזצילום: אייל טואג

בשנים האחרונות עלה שמו של יוכפז כמה פעמים כמועמד לניהול חברת החדשות, אך המינוי לא יצא לפועל. יוכפז שימש עורך "כלבוטק" ועבד בצמוד אליו עד 2008, אז מונה לעורך "אולפן שישי" עם יאיר לפיד. ב-2012 התמודד יוכפז על תפקיד מפקד גלי צה"ל, שם הוא עורך ומגיש את יומן הבוקר. יוכפז נותר בין ארבעת המועמדים האחרונים לתפקיד, אך בסופו של דבר מונה ירון דקל למפקד התחנה.

בשלב זה אין לחברת החדשות של ערוץ 10 מנכ"ל קבוע, מאז פרישתו של ראודור בנזימן בספטמבר 2011 - בעקבות פרשת ההתנצלות בפני שלדון אדלסון. מאז שימש יותר משנה בתפקיד אורי רוזן, אך גם הוא התפטר, וכעת משמש מנכ"ל זממי אבי אלקלעי.
גינת עצמו הגיע היום לראשונה למשרדי ערוץ 10, ונפגש עם חברי הדירקטוריון היו"ר אבי בלשניקוב ויו"ר ועדת הכספים מיכל גרייבסקי, ליאו מלמוד, נציגו של יוסי מימן, והמשנה למנכ"ל ערוץ 10 יואב הלדמן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker