לאחר ארבע שנים: גיא אליאב, מנכ"ל nana10, עוזב

אליאב: "עם החלפת בעלי המניות בנענע10, החלטתי שזו הזדמנות מצוינת לסיים תקופה"

מיה אפשטיין
מיה אפשטיין

גיא אליאב, מנכ"ל nana10, מסיים את תפקידו לאחר ארבע שנים. אליאב הודיע לבעלי המניות בערוץ על סיום התפקיד בשבוע שעבר. "עם החלפת בעלי המניות בנענע10, החלטתי שזו הזדמנות מצוינת לסיים תקופה", מסר אליאב.

אליאב כיהן בתפקידו מאז ינואר 2009 והחליף את זאב חספר שמונה לסמנכ"ל ניו מדיה בערוץ 10. לפני תפקידו ב-nana10 כיהן אליאב כמנכ"ל אתר תפוז, שהיה שתוף לייסודו. לפני כן יזם וניהל אליאב את אתר blog tv, שירות של תפוז שאפשר לגולשים לשדר תוכנית טלוויזיה אישית ונמכר לפני כשנה לאורן לוי.

גיא אליאבצילום: עופר וקנין

במהלך כהונתו חתם אליאב על הסכם ייצוג עם פייסבוק, במסגרתו שימשה nana10 במשך שנתיים כמשווקת הבלעדית של שטחי פרסום בעמוד הבית של פייסבוק למפרסמים ישראליים, עד מעבר מכירת הפרסום לנציגי פייסבוק באירופה.

כמו כן הוביל אליאב מהלך של שיתוף תוכן ומכירת פרסום עם msn ישראל. במסגרת ההסכם בין החברות, שיצא לפועל באפריל 2010, הוקם גוף משותף למכירת פרסום בשם MASA שמכר שטחי פרסום באתר nana10, ובאתר MSN ישראל, הדואר האלקטרוני הוטמייל ותוכנת המסנג'ר של מיקרוסופט. בנוסף התקיים הסכם אירוח תוכן במסגרתו יוצאו תכנים מ-nana10 לאתר MSN.. ההסכם תם ביוני השנה, וחודש לאחר מכן החליפה וואלה את nana10 כשותפת מכירת הפרסום של msn בישראל.

ההודעה על עזיבתו של אליאב מצטרפת לחילופי תפקידים נוספים של בכירים באתרי התוכן בישראל: בשבוע שעבר הודיע גדי להב, עורך וואלה, על עזיבת תפקידו בעוד כחודש לאחר שנתיים. את להב תחליף טלי בן עובדיה, לשעבר סמנכ"ל חדשות 10. אליאב הודה לעובדי נענע10 על המסירות והעבודה הטובה לאורך כל הדרך.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ