כנס INTV: "תפקידנו הוא לספר סיפור טוב, ללא קשר לטכנולוגיה"

בראיון למנכ"ל קשת אמר סוכן השחקנים ארי עמנואל כי תפקידה של תעשיית התוכן לא השתנה, למרות השינויים טכנולוגיים

אמיר טייג

למרות מזג האוויר, רבים מתעשיית הטלוויזיה התל-אביבית עלו היום (א') לירושלים כדי לקחת חלק בכנס INTV שאירגנה זכיינית ערוץ 2 קשת בשיתוף עם עיריית ירושלים, קרן הון הסיכון JVP ומשרד התמ"ת. האורח המרכזי בכנס היה ארי עמנואל, סוכן שחקנים ומנכ"ל משותף של סוכנת הטאלנטים הגדולה בעולם -WME.

מנכ"ל קשת אבי ניר קיים ראיון פומבי עם עמנואל על בימת הכנס. "אנחנו בתחום המידה צריכים שיהיו לנו מטרות. מה המטרה שלך?", שאל ניר. "ברור שאני אני עושה את עבודתי בשביל השפעה, אך לשם פרנסה. האנשים שאני מייצג רוצים להשפיע על השיח. יש להם מה להגיד", ענה עימנואל. בין האנשים שמייצג עמנואל נמנים: מרטין סקורסזה, ארון סורקין ומייקל מור, לצד טאלנטים כמו לארי דיויד, קונאן אובראיין ועוד.

אבי ניר מראיין את ארי עמנואל בכנס INTVצילום: אמיל סלמן

נוכח השינויים הטכנולוגיים התכופים, אמר עמנואל כי תפקידה של תעשיית התוכן לא השתנה. "תפקידנו הוא לספר סיפורים טובים, וסיפורים נשארים סיפורים ללא קשר לטכנולוגיה. אני מבלה חלק ניכר מזמני בהבנה כיצד להעביר סיפורים טובים לצופים בכל פלטפורמה אפשרית, וכיצד לעשות מזה כסף. אם לא תדע לאן הולכות התעשייה והטכנולוגיה, אתה תיאבד. אנחנו מחפשים כל הזמן פלטפורמות חדשות כדי להיות לפני המגמות עבור הלקוחות שלנו. נטפליקס היא פלפורמה חדשה שהגיעה לשוק. האם זה טוב או לא? אני מאמין שזה טוב. אמזון, גוגל, אפל ואחרים יכנסו. לי לא אכפת מי מפיץ את התוכן. אני חושב שזה נהדר עבור יצרני תוכן".

במהלך הכנס הכריז משרד התמ"ת על כוונתו להקים מיזם חממות, בדמות המודל הקיים בלשכת המדען הראשי במשרד התמ"ת, לקידום תעשיית הניו מדיה, הקולנוע והטלוויזיה. שרון קדמי, מנכ"ל המשרד מסר כי המשרד כבר השיק פיילוט משותף עם עיריית חיפה למיזם שיעניק עד 600 אלף שקל לפרויקטים בתחום הקולנוע והטלוויזיה שיתבצעו בעיר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker