אתר סלונה חתם על הסכם שיתוף תוכן עם האפינגטון פוסט

שיתוף הפעולה יכלול פרסום תכנים של האפינגטון פוסט בעברית באתר סלונה ופרסום של תכני סלונה באנגלית באתר האמריקאי

 אבשלום חלוץ
אבשלום חלוץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
 אבשלום חלוץ
אבשלום חלוץ

>> המגזין המקוון ופלטפורמת הבלוגים הישראלית סלונה חתם השבוע על הסכם שיתוף תכנים בלעדי עם אתר החדשות והבלוגים האמריקאי האפינגטון פוסט. כחלק משיתוף הפעולה יתפרסמו בסלונה תכנים של האפינגטון פוסט בעברית, ותוכני סלונה יפורסמו באנגלית לקוראי האפינגטון פוסט.

צילום: עופר וקנין

ההסכם נחתם בעקבות שיחות ישירות שהתנהלו במהלך אוגוסט בין מייסדת האתר האמריקאי, אריאנה האפינגטון, לבין נציגות סלונה, אשת התקשורת ומבעלי האתר שירה מרגלית, ומנכ"לית האתר, אימי עירון. ההסכם מבוסס בשלב זה על חילופי תכנים בלבד ללא תמורה כספית. תדירות פרסום התכנים תיקבע בהמשך, ומערכת סלונה תהיה אחראית על התרגום והעריכה של התכנים לשני האתרים.

בשיחות בין הצדדים הביעה האפינגטון עניין בפורמט התוכן של סלונה, המשלב תכנים מערכתיים עם פלטפורמת בלוגים בפנייה ממוקדת לנשים, וכן בנתח השוק המשמעותי של סלונה בקרב גולשות בגילי 30-50 בישראל. "ההסכם מסמן את פריצת הדרך הבאה של סלונה: מאתר נשים וקהילת בלוגים מקומי - לפורמט שיכול להשתלב בכל אתרי התוכן המובילים בעולם", אמרה אתמול מרגלית. עירון הוסיפה כי "שיתוף הפעולה עם האפינגטון פוסט ירחיב את קשת התכנים של סלונה ויאפשר לנו להגיש לגולשינו תוכן מגוון ומעניין של כותבים ובלוגרים מובילים בעולם. בנוסף ייהנו הכותבים והבלוגרים של סלונה מהפצת התכנים שהם יוצרים לקוראים ברחבי ארה"ב".

צילום: ניר קידר

אתר סלונה הוקם ב-2010 על ידי עירון, עמיר גולן וגיא בהר ובאוגוסט 2011 רכשה מרגלית 30% ממנו. באתר פועלים כיום כ-6,000 בלוגים שונים. מספר המבקרים באתר מגיע לכ-300 אלף גולשים ייחודיים בחודש - 89% מתוכם הן נשים בגילי 30-45, המהוות 30% ממספר הגולשות בגילים אלה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker