אופטיקה הלפרין מציעה מחירים שונים לחרדים ולחילונים

בעיתון "מעריב" מציעה הרשת משקפיים ב-245 שקל ואילו ב"יתד נאמן" החרדי מציעה אותם ב-200 שקל בלבד בסניפים בירושלים ובבני ברק ■ יעקב הלפרין: "לדתיים קשה יותר להוציא סכומים כאלה"

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עדי דברת
עדי דברת-מזריץ

באופטיקה הלפרין מוכרים משקפיים במחירים שונים לחילונים ולחרדים. הרשת שבעליה נמנים על המגזר החרדי פירסמה מבצע למכירת 'מותגי משקפיים במחירי מפעל', לטענתה, בעיתון "מעריב" וכן ב"יתד נאמן" הפונה למגזר החרדי. ב"מעריב" מציעה הרשת משקפיים ב-245 שקל ואילו ביתד נאמן החרדי ב-200 שקל בלבד בסניפים בירושלים ובבני ברק.

באותיות הקטנות ניתן לראות כי ההנחה בעיתון מעריב הינה למסגרות בסכום עד 900 שקלים ואילו ביתד נאמן עד 780 שקלים - כלומר גובה ההנחה למגזר החרדי עומד על כ-74% ולמגזר החילוני על כ-72%. פוסט שעלה בנושא בפייסבוק זכה למאות לייקים ולתגובות נזעמות.

צילום: פייסבוק

יעקב הלפרין, בעלי אופטיקה הלפרין, מסר: "בעיתונות הלא דתית המבצע הוא על מסגרות עד 900 שקל ובמותגים יקרים יותר, ובעיתונות הדתית עד 780 שקל. לדתיים קשה יותר לספוג הוצאה של 245 שקל, אבל גם הצענו להם מותגים פחות יקרים. בסך הכל יש הבדל של כ-1% בגובה ההנחה הניתנת לציבור החרדי או החילוני. זה בסך הכל כדי לעזור לשני המגזרים".

לאחרונה פורסם שגם אסם מפלה לטובה את המגזר החרדי ומוכרת להם את מטרנה בזול יותר. אסם המחזיקה במטרנה (51%) מוכרת לרשתות את מטרנה המהדרין במחיר נמוך מהמטרנה החלבית. בשעה שמחיר המחירון לקמעונאים של מטרנה מהדרין 700 גרם הוא 52.58 שקל, מחיר המחירון של המטרנה הרגילה הוא 55.55 שקל- פער של 6%.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום