יעקב אגם מצהיר: "מבוצעת בדיקה כלכלית לגבי השקעה בערוץ 10"

איש העסקים הכחיש את הידיעות על מיזוג של ערוץ 10 לתוך רשת

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

המשקיע יעקב אגם יצא לראשונה בהצהרה כי הוא בוחן השקעה בערוץ 10. אגם מבקש להכחיש ידיעות קודמות שפורסמו בנושא, בהן נטען כי קיימת אופציה למזג את ערוץ 10 לתוך זכיינית ערוץ 2, ומבהיר כי מדובר ב"ידיעות לא מבוססות ובדוקות בכל הנוגע לכוונותיו של מר יעקב אגם בערוץ 10 ובערוץ 2".

כפי שפורסם ב-TheMarker, אגם קיים בשבועות האחרונים פגישות עם נציגים של בעלי המניות בערוץ 10 ועם אודי אנג'ל, בעל המניות המרכזי (51%) ברשת. כיום בוחן אגם כניסה לערוץ 10, תוך אפשרות למיזוג בין 10 לרשת. מצד רשת היו מעוניינים כי המיזוג יהיה באמצעות כניסה של 10, ואף הציגו חוות דעת כלכלית של היועץ שלי תשובה שמצדד בכך, אך ככל הנראה המתווה הזה אינו נמצא על הפרק כרגע. אגם שכר את שירותי משרד רואי החשבון קסלמן את קסלמן, שאמור להציג לו חוות דעת כלכלית בקרוב.

ערוץ 10צילום: ניו יורק טיימס

בהודעה שהוציא מטעמו של אגם על ידי נציגו בישראל, מוטי שקלאר, נאמר כי "מר אגם נענה לבקשת גורמים מסוימים לבחון את כניסתו לערוץ 10 כמשקיע אסטרטגי. בעקבות בקשה זו, התבצעו מספר פגישות עם גורמים רלוונטיים בשוק המדיה בישראל על מנת לנתח ולאמוד את כדאיות ההשקעה בענף בכלל, ובערוץ 10 בפרט. על מנת שבחינה הכלכלית תהיה בלתי תלויה בגורמים הקיימים, שכר מר אגם את שירותיו של משרד קסלמן את קסלמן לערוך בדיקה יסודית לאספקטים הכלכלים והרגולוטורים הקשורים להשקעה בענף. בדיקה זו בעיצומה וכל זמן שהיא לא תסתיים, לא תתקבל החלטה באשר להשקעה ואופייה".

בכל מה שנוגע למיזוג אפשרי בין ערוץ 10 לבין רשת, אגם מבהיר כי "מדובר בהחלטה בלעדית של בעלי המניות של הערוצים הקיימים".  בכל מקרה, מבהיר נציגו של אגם כי "ההשקעה בערוץ עומדת על הפרק ואינה קשורה להחלטה לגבי השקעה גם ברשת".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker