ערוץ 24 ישקיע 10 מיליון שקל בלוח שידורים חדש

ישיק שעשועון טריוויה יומי בנושאי מוסיקה עם אבי נוסבאום, סדרת דוקו-דרמה על צוותי הבידור במלון גדול באילת, תוכנית אירוח של "אבי הזמר" ותחרות מספרי בדיחות בשם "תצחיק אותי" עם ציפי שביט ועודד מנשה

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

ערוץ 24 משקיע כ-10 מיליון שקל בלוח תוכניות חדש שיעלה לשידור בסוף השבוע, כשליש מההשקעה השנתית של הערוץ בתוכן, שמגיעה לכ-30 מיליון שקל. הערוץ הייעודי למוסיקה ישראלית רשם הפסדים קשים של עשרות מיליוני שקלים לאורך שנות פעילותו. ב-2009 רכשה קשת 40% מהערוץ, שעלו לכ-90% ב-2011. כעת בוחרת קשת להגדיל את השקעתה בערוץ ולנסות להגיע לקהלים חדשים.

הערוץ ישיק, בין השאר, שעשועון טריוויה יומי בנושאי מוסיקה בשם "אל תענו לי" עם אבי נוסבאום; סדרת דוקו-דרמה "מה דוקרה באילת" על צוותי הבידור במלון גדול בעיר; תוכנית אירוח של "אבי הזמר"; תחרות מספרי בדיחות בשם "תצחיק אותי" עם ציפי שביט ועודד מנשה; ותוכנית על הדברים החמים באינטרנט בשם "לייק בישראל". הערוץ גם ישיק שיתוף פעולה עם פרויקט "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון פנים.

ארז טלצילום: אלדד רפאלי

את לוח השידורים החדש הוביל ארז טל - טאלנט של קשת. בעבר עבד טל במקביל על תוכניות נוספות בזכיינית עצמה, כמו הגשת "האח הגדול" ו"מועדון לילה". ואולם לאחר שהזכיינית עברה לשדר שלושה ימים בשבוע בערוץ 2 ומספר התוכניות צומצם, "הושאל" טל לפרויקט הלוח החדש בערוץ 24.

מנתונים שהציג הערוץ עולה כי כיום השלישי בגודלו מבחינת שיעורי צפייה אחרי ערוצים 2 ו-10, וכי נרשם גידול של 22% בשיעור הצפייה בחציון הראשון של 2012 לעומת החציון המקביל - בעיקר בזכות התוכנית "אייל גולן קורא לך".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום