לפני ההכרעה של שטראוס: תנובה וגיתם BBDO נפרדים

בפגישה שנערכה ביום שישי בין מנכ"ל תנובה אריק שור ואייל מליס מנכ"ל תשלובת החלב, עם מודי כידון מבעלי גיתם BBDO ומיכל המאירי מנכ"לית גיתם BBDO, סיכמו הצדדים עם סיום העבודה המשותפת

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

תקציב תנובה עוזב את משרד הפרסום גיתם BBDO - כך הודיעה היום תנובה. בפגישה שנערכה ביום שישי בין מנכ"ל תנובה אריק שור ואייל מליס מנכ"ל תשלובת החלב, עם מודי כידון מבעלי גיתם BBDO ומיכל המאירי מנכ"לית גיתם BBDO, סיכמו הצדדים עם סיום העבודה המשותפת.

גיתם הוא אחד משני המשרדים, יחד עם אדלר חומסקי, שמנסה לקבל נתח של 50% מתקציב קבוצת שטראוס - שטופל עד כה בשלמור אבנון עמיחי. עוד לפני ההחלטה של שטראוס, התקבלה ההחלטה המשותפת על העזיבה של תנובה. כעת מקווים בגיתם כי יצליחו לקבל נתח מתקציב שטראוס המתחרה.

התקציב של תנובה טופל מזה כ-15 שנה בגיתם. במשך השנים עבר חלק גדול מהתקציב לטיפול במשרד הפרסום מקאן אריקסון ולגליקמן נטלר סמסונוב.

אריק שור מסר: "גיתם BBDO היו שותפים להצלחות שיווקיות רבות של תנובה וליוו את תנובה במהלכים רבים וטובים שלנו ואנו מודים להם על כך ומאחלים להם הצלחה".

בשנים האחרונות קוצץ באופן משמעותי היקף התקציב של תנובה שטופל בגיתם. הרקע לקיצוץ הוא סכסוך קשה בין יו"ר איפקס, זהבית כהן, לבין בעלי גיתם משה תאומים, עוד מתקופת ההתמודדות של איפקס על רכישת בזק.

איפקס נאלצה אז לפצות את גיתם ולהשאיר בידיו חלק מתקציב תנובה, לאחר פשרה בתביעה שהגיש נגד הקרן תאומים. בשנים האחרונות, בעיקר לאחר חילופי המנהלים בתנובה, קוצץ אט היקף התקציב של תנובה - מה שגרם לגיתם BBDO לנסות להשיג נתח מתקציב שטראוס. כעת הוחלט בתנובה להפסיק לחלוטין את ההתקשרות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker