תקציב המוניות של מגישת "מבט": עד 10,000 שקל בחודש

שכרה של מירב מילר ברשות מגיעה לכ-43 אלף שקל בחודש; מילר מתגוררת במרכז הארץ

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

מבקרת הפנים של רשות השידור עורכת בימים אלה בדיקה מקיפה על עלות ההיסעים של עובדי רשות השידור והעלתה ממצאים ראשוניים על הוצאות חריגות. כך למשל, לעובדים רבים אושר מתן רכב ללא סיבה, ולמגישת "מבט", מירב מילר, אושרו הוצאות מונית של עד 10,000 שקל בחודש. מילר מתגוררת באזור המרכז והיא נוסעת להגשת המהדורה לאולפני ערוץ 1 בירושלים.

שכרה של מילר ברשות מגיעה לכ-43 אלף שקל בחודש. לפני כשנתיים דרשה העלאת שכר של 12 אלף שקל, כדי ששכרה יושווה לזה של ינון מגל, אך בקשתה נדחתה. כעת מתברר כי בנוסף לשכרה היא זכאית להוצאות מונית גבוהות במיוחד.

מירב מילרצילום: אייל טואג

ברשות אומרים כי הוצאות ההסעה של מילר, כמו הטבות רכב אחרות לעובדים, אושרו בתקופתו של המנכ"ל הקודם מוטי שקלאר. הדו"ח המלא של ביקורת הפנים יועבר בקרוב ליו"ר רשות השידור, וברשות מתכוונים ליישמו ולהפחית את הוצאות ההיסעים של עובדי הרשות. ברשות כבר החלו בניסיונות למצוא פתרון להוצאות נסיעותיה של מילר.

רשות השידור עומדת בימים אלה לקראת הכרעה בכל הנוגע ליישום הרפורמה שמתעכבת כבר יותר משנה. ברשות אמורים למכור כמה נכסים שברשותה, כמו מרכז השידורים ברוממה, כדי להשלים את מימון הרפורמה - שעלותה מגיעה לכ-700 מיליון שקל.

מאיר קוטלר, סוכנה של מילר, מסר: "אין תגובה".

מרשות השידור נמסר: "מנכ"ל רשות השידור, יוני בן-מנחם, הורה לעצור לאלתר את תשלום המוניות למילר ולמצוא פתרון הולם אחר שלא יהווה בזבוז כספי ציבור".

שקלאר מסר בתגובה: "יש הסכם עבודה מסודר עם מירב מילר שאושר לפי כל הכללים והיה בו גם מרכיב של מוניות. החוזים אושרו לפי כל דין. גם לגבי כלי הרכב היו קריטריונים ברורים שאושרו על ידי הוועד המנהל והייעוץ המשפטי. אם היתה חריגה כלשהי – צריך לטפל בזה כמו בכל חריגה אחרת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker