בלעדי

דירקטוריון חדשות 10 לא אישר את מעבר החברה לנווה אילן

הדירקטוריון מתעקש כי החברה תעבור לתוך תחומי ירושלים; בתוך כך מקורבים לאירועים מכחישים את הטענה כי לאודר יפסיק להזרים כסף

אופיר בר-זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

דירקטוריון חדשות 10 לא אישר את המעבר לאולפני ג.ג. בנווה אילן. ל-TheMarker נודע כי בישיבת דירקטוריון חדשות 10 שהתקיימה היום (ד') התנגדו חברי דירקטוריון למעבר המתוכנן לאולפני ג.ג. נווה אילן, בין היתר מאחר והם מתעקשים כי החברה תעבור לתוך העיר עצמה. הדירקטוריון לא דן בנושא מינוי מנכ"ל חדש לחברה וסקירת מועמדים.

בשל ההתנגדות למעבר לנווה אילן, הוקם צוות משא ומתן שיטפל בנושא ויכוון למעבר לירושלים. בראש הצוות עמד יו"ר הדירקטוריון יורם שכטר. ביטול המעבר המתוכנן הוא בעייתי שכן לפי החוק, הערוץ מחויב לעבור לירושלים עד סוף השנה, אחרת לא יהיה זכאי לקבל רישיון שידורים קבוע. מיקומים בתוך ירושלים שנבחנו על ידי אנשי הערוץ, כמו אולפני הבירה ובנייני האומה, ירדו מהפרק מסיבות שונות שביניהן נושא העלות.

יוסי ורשבסקי, מנכ"ל ערוץ 10צילום: טואג אייל

בתוך כך אמרו גורמים בסביבת החברה כי לא ידוע להם על כך שלאודר יפסיק להזרים כסף לערוץ, כפי שפורסם היום באחד מאתרי הכלכלה. לפי גורמים בסביבת האירועים, נציגי לאודר שנכחו בישיבה היום אמרו כי הם לא מכירים החלטה כזו. לא ניתן היה להשיג תגובה רשמית מנציגו של לאודר בערוץ, אבי בלשניקוב. יחד עם זאת ברור כי המצב הנוכחי לפיו רק לאודר תומך בערוץ מבחינה כלכלית הוא בעייתי ומטיל עליו עומס משמעותי.

בערוץ מעוניינים להכניס משקיע נוסף כאשר בתקופה האחרונה מנהל איש העסקים חזי בצלאל משא ומתן עם בעלי הערוץ בעניין. בהרמת כוסית לראש השנה אמר לעובדים מנכ"ל הערוץ יוסי ורשבסקי כי לאחר החגים יצטרף לחברה משקיע חדש. יחד עם זאת גורמים בסביבת בצלאל וגם בסביבת בעלי מניות בערוץ 10 הביעו ספק רב אם המגעים יתממשו לכדי עסקה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker