מועצת הרשות השנייה לא תאשר את המשך שידורן של תוכניות רדיו בעלות תוכן מיני בוטה

כתגובת נגד, קמה קבוצת מאזינים קבועים שמתכננת לארגן הפגנת תמיכה מול בנייני הרשות השנייה בירושלים

רוני קורן-דינר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רוני קורן-דינר

מועצת הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו דנה בימים אלה בדרישה להוריד תוכניות רדיו המכילות תכנים מיניים בוטים, המשודרות בתחנות הרדיו האזורי.

התוכניות שמועדות להורדה הן "סינדרלה" בהגשתו של יקיר אביב המשודרת ב"רדיוס", ו"חם בלילה", בהגשתה של ורד בן-ארי, המשודרת ב"רדיו אמצע הדרך".

למרות שתוכניות אלה משודרות בשעות הלילה המאוחרות אומר שמוליק שם-טוב, מנכ"ל הרשות השנייה, כי הכוונה היא לא לשדר יותר תוכניות מסוג זה, שהן "ברמה נמוכה ביותר" כהגדרתו.

המועצה מחליטה על הרכב לוח השידורים, והיא מאיימת שלא לכלול את התוכניות הללו בלוח השידורים של העונה הבאה אם לא ימתנו אותן. לאחר תלונות של מאזינים רבים הבטיחו מנהלי תחנות הרדיו האזוריות למתן את התוכניות כבר לפני שלושה חודשים, אולם ברשות השנייה טוענים כי לא השתנה דבר.

דוברת הרשות, נחמה לאור, אומרת שעד ההחלטה במועצת הרשות לא יינקטו צעדים לצנזור התוכניות, אולם הסיכוי שהמועצה תאשר להן להמשיך במתכונתן הנוכחית הוא קטן ביותר.

כתגובת נגד, קמה קבוצה של מאזינים קבועים שמתכננת לארגן הפגנת תמיכה מול בנייני הרשות השנייה בירושלים.

יקיר אביב, מגיש התוכנית "סינדרלה", אמר אתמול בראיון ל-ynet שאם יורו לו למתן את התוכנית הוא יעשה זאת בלית ברירה. "חשבתי שבעידן של תחרות ניתן יהיה לעשות שינוי, אבל מתברר שהפוליטיקה ממשיכה להכתיב כמו במדינה טוטליטרית", הוסיף אביב.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker