שני זמיר-ורד

סמנכ"לית כספים באופטימוב (33)

רותי לוי
רותי לוי
רותי לוי
רותי לוי

הסטטיסטיקה של דור ה־Y מדברת על מעבר בין שבעה מקומות עבודה בממוצע עד גיל 30, ורבים מהנמצאים ברשימת המבטיחים בהייטק בפרויקט הנוכחי הצליחו לעמוד בסטנדרט הזה. למרבה האירוניה דווקא שני זמיר-ורד, סטטיסטיקאית, היא סוג של סטיית תקן. התקדמותה המקצועית שלובה בתהליך צמיחתו המהיר של הסטארטאפ שבו היא מועסקת, אופטימוב, שפיתח מערכת חכמה מבוססת ביג דאטה לשימור לקוחות עבור חברות.

בשונה מחברות טכנולוגיה צעירות הנתמכות לרוב בהון חיצוני, באופטימוב ניהלו במשך שנים תהליך יעיל ועקבי של צמיחה ללא עזרת משקיעים, במבנה הוצאות רזה, ובהתאם להכנסות החברה (Bootstrapping). בספטמבר 2016 השלימה זמיר-ורד בהצלחה את אחת מהמשימות השאפתניות בקריירה שלה – ליווי החברה לגיוס של 20 מיליון דולר מקרן הצמיחה IGP של משה ליכטמן וחיים שני. לפי מקורות בשוק, השווי שניתן לחברה בגיוס הגיע ל־100 מיליון דולר.

זמיר-ורד למדה את התפקיד תוך כדי תנועה. היא הגיעה לאופטימוב כסטודנטית ב־2011, ושימשה כעוזרת מנכ"ל ומנהלת משרד. אך בהדרגה הואצלו לה יותר ויותר סמכויות – תחילה במשכורות ובהנהלת חשבונות, לאחר מכן בבקשות מענקים מהמדען הראשי ובבניית תקציב מסודר של הכנסות והוצאות לחברה. כשהחלה לעבוד באופטימוב העסיקה החברה פחות מ־15 עובדים. כיום יש בה 150 עובדים, וזמיר-ורד מנהלת צוות של חמישה. "היו לי פה אתגרים מצוינים, ואני רוצה ללכת עם החברה עד הסוף", היא אומרת.

זמיר-ורד גדלה בקיבוץ אילת השחר בצפון. בצבא היתה מדריכת חילוץ והצלה בפיקוד העורף. לפני שהגיעה לאופטימוב היא עבדה שלוש שנים בלונדון בחברה בשם Alive כמנהלת כספים ומנהלת גיוס. היא בעלת תואר ראשון בכלכלה ובסטטיסטיקה מאוניברסיטת תל אביב, ובימים אלה משלימה את לימודי התואר השני בסטטיסטיקה.

הייטק

כתבות מומלצות

עומסים בנתב"ג

מבחינת חברות התעופה, השאלה אם תגיעו ליעד עם המזוודה היא "בעדיפות אחרונה"

נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין

רוסיה הגיעה לחדלות פירעון — לראשונה מ-1918

כספומט ביטקוין ברומניה. רשתות בלוקצ'יין שיצליחו לשרוד את התקופה הנוכחית - ייתכן שיזכו בכל הקופה

המשבר בקריפטו נכנס לשלב הבא: מלחמת כל בכל

גילה פימה. "בשיא הקושי שלי ראיתי שאני יכולה להעלות חיוך למישהו אחר שקשה לו"

"לעבודה שלי יש סטיגמות, היא לא נחשקת. אבל לא אכפת לי מה חושבים"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אילו מניות עשויות לשרוד טלטלות קשות?

"שגר ושכח": האם יש מניה ששווה להשקיע בה ל-20 שנה?

ארוחה של מקדונלד'ס. המגמה הכללית של השמנה לא יכולה להיות מיוחסת רק להתנהגות של הפרט, אלא גם לסביבה שבה כולנו חיים

בשקט בשקט, העלימה מקדונלד'ס אופציה מהתפריט – והיא יודעת בדיוק למה