לראשונה: "הכוכב הבא" מובילה ברייטינג השבועי על "אקס פקטור"

שתי התוכניות של "הכוכב הבא" כבשו את טבלת הרייטינג השבועית. בתוכנית ביום ראשון שעבר צפו 908 אלף איש והיא רשמה רייטינג של 35.9%

נתי טוקר
נתי טוקר

תוכנית הכישרונות המוסיקליים של זכיינית ערוץ 2 קשת הובילה בשבוע שעבר לראשונה בטבלת הרייטינג על פני התוכנית המתחרה של הזכיינית רשת "אקס פקטור". מאז שעלתה לשידור באוקטובר, היתה זו "אקס פקטור" שהובילה על פני "הכוכב הבא".

לפי נתוני הרייטינג השבועיים כבשו שתי התוכניות של "הכוכב הבא" את טבלת הרייטינג השבועית. בתוכנית הראשונה, ביום ראשון שעבר, צפו 908 אלף צופים והיא רשמה רייטינג של 35.9% באוכלוסייה היהודית. התוכנית השנייה, ביום שלישי, הגיעה ל-859 אלף צופים ולרייטינג של 35.3%.

לעומת זאת, בשבוע שעבר רשמה "אקס פקטור" נתונים נמוכים יותר. בתוכנית ששודרה במוצאי שבת צפו 832 אלף צופים, והיא רשמה רייטינג של 30.7%. בתוכנית לפניה, ביום חמישי, צפו גם כן 832 אלף צופים, והיא רשמה רייטינג של 29.7%.

"הכוכב הבא". בלי פיילוטצילום: תומר מונטה / מאקו

בסך הכל הצליחה קשת להכניס בשבוע שעבר שלוש תוכניות לטבלת עשרת התוכניות הנצפות לפי מספר צופים (שתי התוכניות של "הכוכב הבא" והתוכנית "עובדה" עם 577 אלף צופים), וגם רשת שילבה שלוש תוכניות בטבלת עשרת התוכניות הנצפות (שתי התוכנית של "אקס פקטור" ו"המעגל" ביום רביעי).

לפני שבועיים גם הצליחה "הכוכב הבא" להוביל על פני "אקס פקטור" ב-1,000 צופים. עם זאת, בנתוני הרייטינג עדיין הובילה "אקס פקטור". עם זאת, השבוע שעבר היה חריג מכמה בחינות: ראשית, בתחילת השבוע תפס הזמר מוקי את מקומו של הזמר אייל גולן על כיסא השופט ב"הכוכב הבא", על רקע חקירתו של גולן בחשד לבעילת קטינות. במקביל, "אקס פקטור" שודרה ביום חמישי ולא ביום רביעי, בשל האבל על מותו של הזמר אריק איינשטיין. התוכנית של שבת שודרה בחופשת החנוכה - מה שגם כן משפיע על נתוני הרייטינג.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker