בלעדי

סטלה הנדלר תמונה למנכ"ל בזק בשבוע הבא

המינוי יעלה לאישור הדירקטוריון; הערכות: הנדלר תנהל את כל קבוצת בזק לאחר הסרת ההפרדה המבנית

אמיר טייג
אמיר טייג

סטלה הנדלר תמונה לתפקיד מנכ"ל בזק בשבוע הבא - כך נודע ל-TheMarker. המינוי צפוי לעלות לאישור ישיבת דירקטוריון הצפויה להתקיים בשבוע הבא. הנדלר היא המועמדת של בעל השליטה, שאול אלוביץ'. לאחר המינוי, תיכנס הנדלר לנעליו של אבי גבאי, שהודיע על פרישתו לפני כחודש. גבאי הוביל את בזק במשך 6 שנים. הערכות הן כי גבאי עוד צפוי לחתום על הדו"חות השנתיים של בזק שצפויים להתפרסם בסוף מארס, והנדלר צפויה להיכנס לתפקידה מיד לאחר מכן.

הנדלר ההחלה את הקריירה שלה בבזק והובילה עבור אלוביץ' ב-2007 את המיזוג בין 012 קווי זהב לבין סמייל-אינטרנט זהב. כמו כן, היתה מעורבת בעסקה שבה רכש אלוביץ' את השליטה בבזק ב-2009. לאחר מכן, עזבה הנדלר את קבוצתו של אלוביץ', ועברה לתפקיד יו"ר HOT, המתחרה הגדולה של קבוצת בזק. בתחילת השנה הנוכחית, לאחר שהשלימה הנלדר מהלך פיננסי נרחב ב-HOT, במסגרתו החברה מימנה עצמה מחדש ונמחקה ממסחר, הודיעה על עזיבת HOT. לפני כחודש נודע כי היא המועמדת המובילה להחליף את אבי גבאי, לאחר שזה הודיע על כוונתו לעזוב את תפקידו.

סטלה הנדלרצילום: תמר מצפי

עקבו אחרי TheMarker בטוויטר

הערכות הן כי הנדלר קיבלה מאלוביץ' התחייבות כי היא זו שתוביל את כל קבוצת בזק, לאחר השלמת התהליכים הארגוניים הצפויים בקבוצה. תהליכים אלו צפויים להתחיל בשנה הקרובה, בתנאי שבזק תצליח להסיר ממנה את המגבלות הרגולטוריות המונעות ממנה למזג את החברות הבנות בזק בינלאומי, yes ופלאפון.

בקבוצת יורוקום של שאול אלוביץ' מקווים כי ביטול ההפרדה המבנית ותהליכי המיזוג יחסכו לקבוצה יותר ממיליארד שקל בשנה בהוצאות. בהתאם לכך, אחת המשימות העיקריות של הנלדר בתקופה הקרובה תהיה לפעול מול משרד התקשורת לשם הסרת ההפרדה המבנית. לאחר מכן היא תצטרך למזג בין החברות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום