פרטנר דורשת לעצור הפרסומת של פלאפון: "לא הרשת המהירה בישראל"

בפרטנר טוענים כי פלאפון מסתמכת על בדיקה שנערכה לפני חמישה חודשים, ובינתיים השקיעו חברות הסלולר המתחרות בשדרוג הרשת. מפלאפון נמסר: "לפי בדיקות שלנו ושל מכוני מחקר חיצוניים, פלאפון היא הרשת המהירה בישראל לגלישה בסמארטפונים וטאבלטים"

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים12
אמיתי זיו

מלחמה תדמיתית חדשה בענף הסלולר: פרטנר דורשת מהרשות השנייה לגנוז את מסע הפרסום של מתחרתה פלאפון. במכתב ששיגרה פרטנר לראש אגף הפרסומות ברשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, טוענת החברה כי הסלוגן של פלאפון, שלפיו היא הרשת המהירה בישראל, הינו מידע מסולף והטעיית הצרכן.

הדרישה של פרטנר לגנוז את הקמפיין - או להורות על תיקונו - היא דרישה חריגה יחסית, שכן חברות הסלולר לא הרבו בשנים האחרונות להתנגח זו בזו בתקשורת.

מוקד מכירות של חברת סלולר
מוקד מכירות של חברת סלולרצילום: רוני שיצר / ג'יני

פרטנר טוענת במכתבה כי בפרסומת יש משום הטעיה, "שכן הצופה הסביר עלול לטעות ולסבור כי לפלאפון יש את הרשת המהירה בישראל, שעה שנתון זה הינו שגוי במובהק". על המכתב חתום יעקב קדמי, סמנכ"ל השיווק של פרטנר.

לטענת פרטנר, פלאפון מסתמכת על בדיקה שביצעה לפני כחמישה חודשים, ואילו מאז השקיעו פרטנר וסלקום בשדרוג הרשת, וכיום המצב המוצג בפרסומת אינו נכון. פרטנר מבססת את טענתה על מחקר שהזמינה לגבי מהירות הרשתות הסלולריות במדינה מחברת הגל החדש. המחקר נערך על ארבעה סוגי ציוד קצה (אייפון, אייפד, גלקסי ודונגל של סיירה), וכלל 30 בדיקות לכל מכשיר, ובסך הכל 120 מדידות מהירות. לפי פרטנר, במחקר נמצא כי סלקום היתה המהירה ביותר ב-51 בדיקות, פרטנר ב-50 בדיקות, ואילו פלאפון רק ב-19 בדיקות.

מפלאפון נמסר בתגובה כי "אנו שמחים שפרטנר גילתה באיחור של שלוש שנים שמהירות היא הפרמטר החשוב ביותר ללקוח בגלישה בסמארטפון. לפי כל הבדיקות שאנו מבצעים, וכן בדיקות של מכוני מחקר חיצוניים, פלאפון היא הרשת המהירה בישראל לגלישה בסמארטפונים ובטאבלטים. סקר בינלאומי, שאף פורסם ב-TheMarker, מצא כי פלאפון היא הרשת המהירה בעולם לגלישה באייפון".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker