פייסבוק מינתה לראשונה סמנכ"ל שיווק: בכיר לשעבר של גוגל - גלובל - TheMarker

פייסבוק מינתה לראשונה סמנכ"ל שיווק: בכיר לשעבר של גוגל

גרי בריגס יהיה אחראי על שיפור תדמיתה של הרשת החברתית בקרב 1.15 מיליארד משתמשיה ועל קידום מוצרים חדשים

פייסבוק גייסה את גרי בריגס, בכיר לשעבר בחברות גוגל ואי-ביי, לתפקיד סמנכ"ל השיווק הראשון של רשת החברתית הגדולה בעולם במסגרת ניסיונות החברה להרחיב את המותג הגלובלי שלה.

בריגס, אשר בתפקידו האחרון שימש כיועץ למנהל חטיבת מוטורולה מוביליטי של גוגל, החל בתפקידו החדש היום, נאמר בהודעה שפירסמה פייסבוק. בריגס, אשר יהיה סמנכ"ל השיווק הראשון של פייסבוק, יהיה אחראי על שיפור תדמיתה של פייסבוק בקרב 1.15 מיליארד משתמשי הרשת החברתית ועל קידום מוצרים חדשים.

"לספר את סיפורו של מותג חשוב ועדיין מאוד צעיר כזה מהווה הזדמנות יוצאת מן הכלל, ואני לא יכול להמתין להתחיל בכך", אמר בריגס, שבמסגרת תפקידו החדש יהיה כפוף לכריס קוקס, סגן נשיא לניהול המוצר של פייסבוק.

בריגס החל לעבוד בגוגל בשנת 2010, ושימש כסגן נשיא לשיווק צרכני בגוגל בטרם הועבר בשנה שעברה למוטורולה לאחר שזו נרכשה על ידי גוגל. לפני כן, שימש כסגן נשיא בחברת אי-ביי ובחטיבת התשלומים שלה, פייפאל.

פייסבוק
פייסבוק
צילום: בלומברג

מניית פייסבוק נסחרת היום זה היום השני ברציפות מעל למחיר של 38 דולרים, לאחר שביום שישי נסגרה מעל לרמה זו לראשונה מאז הנפקתה הראשונה לציבור בחודש מאי 2012. שווי השוק של פייסבוק הוא כעת כ-95 מיליארד דולר, לעומת שווי השוק של גוגל שהוא 300 מיליארד דולר.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות בגלובל
הצעות מיוחדות