המלצה מגולדמן סאקס: הגז הטבעי הוא הזהב החדש - גלובל - TheMarker

המלצה מגולדמן סאקס: הגז הטבעי הוא הזהב החדש

אנליסטים של הבנק, שהורידו את תחזיתם למחיר הזהב יומיים לפני שקרס, פירסמו דו"ח שבו הכתירו את הגז הטבעי בתור ההשקעה הבטוחה החדשה בשוק הסחורות

אנליסטים של בנק NY גולדמן סאקס בחסות נתוני המסחר המלצות אנליסטים הרשמה לנתונים בזמן אמת חדשות חברה הוסף לתיק אישי   נתונים גרפים עבור NY גולדמן סאקס לגרף ניתוח טכני גולדמן סאקס , שהורידו את תחזיתם למחיר הזהב יומיים לפני הקריסה שרשם בימים האחרונים, הכתירו בדו"ח למשקיעים שפירסמו היום (ג') את הגז הטבעי בתור ההשקעה הבטוחה החדשה בשוק הסחורות.

צילום: בלומברג

"במהלך חמש השנים האחרונות שתי פוזיציות המסחר הבטוחות ביותר בתחום הסחורות היו הימור על עלייה של מחיר הזהב, בעקבות הצעדים המוניטרים שבהם נקטו בנקים מרכזיים ברחבי העולם, והימור על ירידה של מחיר הגז הטבעי בתגובה למהפכת הפצלים", כתבו האנליסטים של גולדמן.

"שתי מגמות אלו ככל הנראה התהפכו כעת והנטייה שלנו להמר על מגמות חדשות אלו גברה באופן משמעותי במהלך החודש החולף, כשהמלצנו למשקיעים להיכנס לפוזיציות שורט על הזהב ולונג על הגז הטבעי", הוסיפו.

לדברי האנליסטים, היפוך המגמות משקף שינוי חד לעומת העשור החולף, וקשורות זו בזו מכיוון שירידת הזהב נובעת מהבטחון הגובר בכלכלה וסימנים לכך שהמדיניות המוניטרית המרחיבה של הבנק הפדרלי בארה"ב מתקרבת לסיומה, ואילו העלייה במחיר הגז הטבעי נובעת מכך שמגמת הצמיחה השנתית בצריכת הגז הטבעי בארה"ב צפויה להתקרב לרמה של 3%. "מצב זה מדגיש כיצד מהפכת הפצלים מסייעת לעצב את האקלים הכלכלי המשתפר בארה"ב - והופך את הגז הטבעי בארה"ב ואת הכלכלה האמריקאית למקלט החדש עבור המשקיעים", כתבו האנליסטים של גולדמן.

מחיר היעד שקבעו האנליסטים של גולדמן לגזי הטבעי הוא 4.5 דולרים למיליון יחידות תרמיות בריטיות (Btu) - מחיר הגבוה בכ-9% מהמחיר הנוכחי של הגז הטבעי. ביום שלישי שעבר הורידו האנליסטים של גולדמן את תחזיותיהם למחיר הזהב לשנה הנוכחית ול-2014. מחיר היעד הממוצע לשנה הנוכחית נחתך מ-1,610 דולר לאונקייה ל-1,545 דולר לאונקיה, ומחיר היעד הממוצע ל-2014 הונמך מ-1,490 דולר לאונקייה ל-1,350 דולר לאונקייה. מחיר היעד לזהב לרמה של 1,400 דולרים לאונקייה. האנליסטים של גולדמן מעריכים כי מחיר הזהב יסיים את השנה הנוכחית ברמה של 1,450 דולר לאונקייה ואת שנת 2014 ברמה של 1,270 דולר לאונקייה.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הצג את כל התגובות פתוחות
05
מכיר מקרוב
  • 07:49
  • 17.04.13

קיים עודף היצע מטורף. הרוסים באגן הים התיכון מחזיקים מחירו ביותר מכפול וזאת כדי להמשיך לשווק בצינורות שכן במחיר נמוך אין כדאיות להפקה. בסופו של דבר בסחורות מגיע התאמת מחירים חבל שכאן דוחפים סקירה בשעה שבפועל בשטח המכירים מקרוב מדברים אחרת.

04
מכיר מקרוב
  • 07:49
  • 17.04.13

קיים עודף היצע מטורף. הרוסים באגן הים התיכון מחזיקים מחירו ביותר מכפול וזאת כדי להמשיך לשווק בצינורות שכן במחיר נמוך אין כדאיות להפקה. בסופו של דבר בסחורות מגיע התאמת מחירים חבל שכאן דוחפים סקירה בשעה שבפועל בשטח המכירים מקרוב מדברים אחרת.

03
day-trade-profit
  • 21:36
  • 16.04.13

היום המצב שונה הצפי הוא לסיום ההדפסות ולהעלאות ריבית הגז מתנהג הפוך מהנפט שימו לב לשנים האחרונות ולכן לשם שינוי בתחזית הזו יש הגיון הזהב גם נראה כי דרכו לאיזור 1280+- סלולה
אפרופו בורסות לדעתי ימשיכו מעלה זו לא 2008 ונפילת הסחורות לא תשפיע על השווקים

02
דלק קבוצה - דלק אנרגיה
  • 21:25
  • 16.04.13

דלק קבוצה ,רציו דלק ,קדוחים - אלו הזהב החדש !!!

01
דוידי
  • 21:21
  • 16.04.13

רק ליהודים בחו"ל יש שכל להבין ? או שכאן בארץ רק הספקולנטים קובעים .
תוך חודש , יאושר תקציב המדינה , ומייד אחריו יאושרו מסקנות ועדת צמח .
אישור כמויות היצוא של הגז , יהיו בין 45% מהמאגרים הקיימים, עד 65% .
בכל מקרה , מניות הגז של תמר ולויתן , צפויות להמריא .

תוכן מקודם
הפופולריות בגלובל
הצעות מיוחדות