חנות אפל הראשונה בישראל תפתח ב-18 בספטמבר - IT - TheMarker

חנות אפל הראשונה בישראל תפתח ב-18 בספטמבר

בחנות שתפתח בקניון רמת אביב ותשתרע על פני 300 מ"ר יוצגו להתנסות ולמכירה מבחר מחשבי מק ואייפודים. על אייפון תוכלו להמשיך לחלום

iDigital, היבואנית הרשמית של מוצרי אפל בישראל פותחת את החנות אפל הראשונה בקניון רמת אביב, ביום חמישי בעוד שבועיים. בחנות המשתרעת על פני 300 מ"ר, יוצגו להתנסות ולמכירה מחשבי המק וביניהם: ,מק בוק אייר, מקבוק פרו, אייפודים על כל סוגיהם ומגוון מחשבים שולחניים: מק מיני ומק פרו.

חנויות מק בעולם, ובמיוחד החנות הידועה בשדרה החמישית בניו יורק, נחשבות כמקדש טכנולוגיה ותרבות דיגיטלית. החנות החדשה תציע ללקוח הישראלי חווית קניה הדומה לזו של חנויות אפל ברחבי העולם, הכוללת עמדת שירות ותמיכה, Genus Bar, אשר תאויש על ידי אנשי מק שיסייעו ללקוח. בחנות גם הוקם אזור הדרכה ולימוד בו יוכלו משתמשים חדשים וקיימים ללמוד מקרוב על המוצרים והתוכנות השונות שמציעה אפל.

לאפל ישנה היסטריה די עצובה בארץ, עד סוף שנת 2007 הנציגה של אפל בישראל הייתה חברת ידע מחשבים שספגה ביקורת על כך שלא קידמה את המותג ואת מכירת מחשבי מק בארץ. אולם מאז ש-iDigital רכשה את הנציגות נראה כי החברה מנסה להחיות מחדש את המותג בארץ. החברה החלה להפיץ את המוצר דרך מספר רשתות קמעונאיות ויצאה במבצעים ללקוחות. למרות כל המבצעים והקמפיינים השיווקיים נשארת עדיין הסוגיה הבלתי מובנית, שעד היום עם ישראל לא קיבל תשובה עליה - למה אין אייפון רשמי בישראל.

מאז פתיחת חנות אפל הראשונה בשנת 2001, ביקרו בחנויות אפל ברחבי העולם למעלה מ- 150 מיליון איש. חברת אפל מפעילה 147 חנויות בשלוש יבשות ביניהן: 6 ביפן, 6 באנגליה ו- 2 בקנדה.


עוד בנושא - אייפון בישראל? לא אם זה תלוי במפעילות הסלולר | דירקטור בחברת אפל: אנו שוקלים את צעדינו נגד היבוא המקבילי של iPhone לישראל | iDigital משיקה חנות מקוונת למכירת מוצרי אפל בישראל |

הירשמו עכשיו: סיכום דו שבועי בנושאי טכנולוגיה והייטק ישירות למייל
נא להזין כתובת מייל חוקית
ברצוני לקבל ניוזלטרים, מידע שיווקי והטבות
עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק

הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות במחשבים ו-IT
הצעות מיוחדות