מייספייס, הרשת החברתית הגדולה בעולם, מגיעה לישראל - ומחפשת עובדים - הייטק - TheMarker

מייספייס, הרשת החברתית הגדולה בעולם, מגיעה לישראל - ומחפשת עובדים

הרשת נרכשה באוגוסט 2005 על ידי רופרט מרדוק תמורת 580 מיליון דולר ושווייה הנוכחי מוערך בכ-10-5 מיליארד דולר; לרשת 115 מיליון מבקרים שונים מדי חודש; דרישות התפקיד כוללות תואר ראשון וניסיון בניהול פרויקטים מקבילים

מייספייס, הרשת החברתית הגדולה בעולם, עם כ-115 מיליון מבקרים שונים מדי חודש, החליטה להקים סניף ישראלי. הרשת פירסמה ב-LinkedIn הצעת עבודה למנהל תוכן לפעילות הישראלית שלה.

התפקיד כולל, בין היתר, יצירה, איסוף ועיצוב תכנים מקומיים ותכנון, ארגון ותזמון של פרסום תכנים. הדרישות כוללות תואר ראשון וניסיון בניהול פרויקטים מקבילים.

מייספייס נרכשה ביולי 2005 על ידי ניוז קורפ, שבשליטת רופרט מרדוק, תמורת 580 מיליון דולר. צמיחתה המהירה והפופולריות העצומה של רשתות חברתיות בכל העולם גרמו למנתחים שונים להעריך את שווייה הנוכחי בטווח של 10-5 מיליארד דולר, כלומר פי 17-9 מהשווי שלפיו נרכשה לפני מעט יותר משנתיים.

יריבתה הגדולה ביותר של מייספייס היא פייסבוק, שהוקמה על ידי מרק צוקרברג בעת שהיה סטודנט בהרווארד. פייסבוק, עדיין חברה עצמאית, ביצעה בסוף מאי צעד אסטרטגי - היא איפשרה לספקים חיצוניים להציע את היישומים שלהם לחברי הרשת. מאז, כ-5,500 יישומים שונים הוצעו לחברי הרשת והיו אחראים לכשליש מהצמיחה שלה.

קצב הצמיחה של פייסבוק גבוה הרבה יותר מזה של מייספייס: 270% לעומת 72% בשנה שחלפה שהסתיימה ביוני 2007, אבל היא עדיין קטנה יותר: יש לה כ-53 מיליון מבקרים שונים בחודש, כ-45% ממייספייס.

הירשמו עכשיו: סיכום דו שבועי בנושאי טכנולוגיה והייטק ישירות למייל
נא להזין כתובת מייל חוקית
ברצוני לקבל ניוזלטרים, מידע שיווקי והטבות
עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק

הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות בTechNation
הצעות מיוחדות