מתקפת ההאקרים: אתר גרופון ישראל נפרץ; כתובות מייל של גולשי Ynet נחשפו - דיגיטל - TheMarker

מתקפת ההאקרים: אתר גרופון ישראל נפרץ; כתובות מייל של גולשי Ynet נחשפו

ההאקרים השחיתו את עמוד הבית של גרופון ישראל ושתלו בו איומים על חיילי צה"ל. Ynet: "ניסיון פריצה בודד לאתר, שבמסגרתו נחשפו כתובות מייל ותו לא"

מתקפת ההאקרים הפרו-פלסטיניים על אתרים ישראלים נמשכת. לאחר שאתמול (א') פרסם משרד האוצר כי הדף יותר מ-44 מיליון ניסיונות תקיפה על אתרי הממשלה, היום הותקף אתר הקופונים גרופון ישראל על-ידי האקרים פקיסטנים. ההאקרים השחיתו את עמוד הבית של האתר ושתלו בו איומים על חיילי צה"ל ונאצות כלפי ישראל, וציינו כי הם "אוהבים לשתות דם", וציטטו מדברי שר האוצר יובל שטייניץ שאמר אתמול כי אגף התקשוב של משרד האוצר ימשיך להדוף את המתקפות.

מגרופון ישראל, שדיווחה מוקדם יותר על המתקפה, נמסר: "מדובר בפריצה לשרתי DNS הנמצאים בארה"ב (שרת המקשר בין כתובת מילולית לכתובת ה-IP) עליה רשום אתר גרופון הישראלי. נתוני העיסקאות ופרטי המשתמשים מאוחסנים בשרתי גרופון המאובטחים בגרמניה כך שאין חשש לביטחון הנתונים. האתר יעלה שוב בקרוב.

משרדי גרופון
משרדי גרופון בחו"ל
צילום: בלומברג

ניסיון פריצה נעשה גם לאתר Ynet, ומשתמשים מדווחים על מיילים שקיבלו מהאקרים המזדהים בשם "i-love-alkasam". לפי מה שנכתב במיילים, ההאקרים השיגו את המייל מאתר Ynet שנפרץ. מ-Ynet נמסר "ב-24 השעות האחרונות בוצע ניסיון פריצה בודד לאתר, שבמסגרתו נחשפו כתובות מייל ותו לא. הניסיון נבלם על ידי מערכות האבטחה באתר".

עדכון (20:30): אתר גרופון ישראל חזר לפעולה תקינה.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק

הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
07
טל
 • 12:36
 • 20.02.13

מיקמק מנוי

06
ר
 • 13:15
 • 26.11.12

האתר לא מגיב, בטלפונים לא עונים, הם לא שיגרו הודעות ללקוחות, יש לי כסף באתר, לא נעקצתי?

05
Jonny
 • 15:47
 • 21.11.12

Exactly as no. 3 explains. I received a mail, (placed in my Gmail spam folder) containing the exact same information from my Ynet account . I have written to Ynet and am waiting for a reply

04
03
dingo
 • 07:53
 • 20.11.12

הם פרצו את הסיסמא, את השאלה הסודית ואת הרמז לשאלה הסודית וכן את כל מה שצריך לדעת כדי להיכנס ולשנות לי את הפרופיל

שם שלחו לי מייל עם כל הפרטים שהם שלפו עליי והכל נכון

אבטחה דרדלה

02
לקוח לא מרוצה
 • 22:45
 • 19.11.12

לא שלחשוף את המיילים של הלקוחות שלהם זה לא מספיק גרוע, אבל ההאקרים גם שלחו לי במייל את שם המשתמש והסיסמה שלי כלומר הם יכולים להיכנס גם להיכנס לחשבון שלי בוואינט שופס. משום מה הפריצה הזו לא דווחה באתר וואינט מעניין למה.

לא קונה יותר באתרים ישראליים, חרא של אבטחה + סיכון גבוה לפריצה - כבר עדיף לזרוק את כרטיס האשראי ברחוב עם הקוד לכספומט לידו.
גם לא מגיב יותר באתר המחורבן הזה, שלוש פעמים הקלדתי את התגובה הזו בגלל הרפרשים המעצבנים שלכם. אם אתם לא רוצים שאנשים יכתבו תגובות של יותר משלוש שורות פשוט תכניסו הגבלה על מספר התווים, סאדיסטים.

01
כנראה שאני ייסע לעזה.
 • 19:28
 • 19.11.12

תוכן מקודם
הפופולריות בדיגיטל
הצעות מיוחדות