מנכ"ל מיקרוסופט סטיב באלמר בדרך לישראל - היי-טק - TheMarker

מנכ"ל מיקרוסופט סטיב באלמר בדרך לישראל

באלמר ישתתף באירועים שיערכו החברה ומרכז הפיתוח הישראלי שלה ויפגש עם אנשי התעשייה המקומית

מנכ"ל חברת מיקרוסופט העולמית, סטיב באלמר, צפוי להגיע לישראל בנובמבר - כך נודע ל-TheMarker. באלמר צפוי להשתתף באירועים שתערוך מיקרוסופט ישראל ומרכז הפיתוח של החברה בישראל, ולהפגש עם בכירים מקומיים. 

עד היום ביצעה מיקרוסופט תשע רכישות בישראל. האחרונה, רכישת הקניין הרוחני של חברת 3DV Systems תמורת כ-35 מיליון דולר. בעבר דווח על מגעים שאותם ניהלה החברה לרכישתה של קונדואיט הישראלית, ששוויה מוערך ביותר ממיליארד דולר.

באלמר מגיע בזמן שהוא נאלץ להתמודד עם ביקורת רבה בארה"ב. במאי האחרון הציב המגזין "פורבס" את באלמר בראש רשימת חמשת המנכ"לים הראויים ביותר לפיטורים. לפי פורבס, באלמר, שמונה רשמית למנכ"ל החברה ב-2000, הצליח להבריח את החברה מכמה משוקי הטכנולוגיה הצומחים ביותר, כגון נגני מולטימדיה ניידים (Zune) וטאבלטים, במקביל להסבת נזק כבד לחברות שנתלו במיקרוסופט, כגון דל, HP ונוקיה.

בביקורו הקודם בישראל, שנערך ב-2008, חנך באלמר את מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בהרצליה פיתוח. ארבע שנים קודם לכן הוא פתח את כנס Tech-Ed שערכה מיקרוסופט באילת. מיקרוסופט מעסיקה בישראל כ-800 עובדים, בהם כ-600 מהנדסים המועסקים במרכזי הפיתוח שלה בהרצליה פיתוח וחיפה. שאר העובדים מועסקים במרכז השיווק והמכירות של החברה ברעננה. את פניו של באלמר יקבלו דני ימין, העומד בראש מרכז השיווק והמכירות, ומנהל פעילות הפיתוח של החברה בישראל, יורם יעקבי.

סטיב באלמר, מנכ"ל מיקרוסופט
סטיב באלמר, מנכ"ל מיקרוסופט
צילום: בלומברג
עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק

הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות בהיי-טק
הצעות מיוחדות