התחרות בסלולר: רמי לוי יחתוך גם את מחירי הגלישה - היי-טק - TheMarker

בלעדי // התחרות בסלולר: רמי לוי יחתוך גם את מחירי הגלישה

המפעילה הווירטואלית סלראן, שעברה לבעלות מלאה של יחיאל בן שושן, תשיק ניסוי משתמשים בסוף דצמבר

>> רמי לוי, שישיק פעילות סלולר וירטואלית (MVNO) בעוד שבוע, יציע מחירי גלישה סלולרית במחירים נמוכים באופן משמעותי ממחירי השוק - כך נודע ל-TheMarker.

רמי לוי
רמי לוי
צילום: אוליבייה פיטוסי

החברה תציע שלוש תוכניות תמחור לחבילות גלישה: לקוחות מזדמנים, שאינם מעוניינים להיות כבולים לחבילת גלישה גדולה, יוכלו לגלוש במחיר של 15 אגורות למגה-בייט - מחיר נמוך במיוחד בהשוואה למחיר השוק. לקוחות שירצו חבילת גלישה של 5 ג'יגה-בייט ישלמו 55 שקל לחודש, ולקוחות שירצו חבילה ענקית של 10 ג'יגה - ישלמו 86 שקל לחודש.

דקת שיחה ברשת תעלה 20 אגורות, והודעת 15 - SMS אגורות. בניגוד להבטחות קודמות, שמופיעות עדיין באתר החברה, משתמשי מודל "לא דיברת לא שילמת" יצטרכו לשלם תשלום חודשי קבוע של 14.90 שקל.

השקת הרשת החדשה מתוכננת ליום שני 5 בדצמבר. קידומת הרשת תהיה 066-055. רמי לוי ישווק גם מכשירים במגוון מחירים - אך לא במודל של חיוב-זיכוי.

מיתוג מחדש בסלראן

לאחר פרישת איתוראן ממיזם הסלולר הווירטואלי סלראן, החברה - שעברה לבעלות מלאה של יחיאל בן שושן, משנה את שמה לפייב (Five), ומתכננת קמפיין תקשורתי תחת הסיסמה "המפעיל החמישי של ישראל".

החברה כינסה אתמול מסיבת עיתונאים וחשפה מעט מהתוכניות שלה. "נהיה המפעיל החמישי בישראל, ואל תגידו לי רמי לוי, כי הוא לא מפעיל אלא רק משווק". באירוע הודיעה פייב כי חתמה על חוזה אירוח עם רשת פרטנר, בנוסף לחוזה שיש לה עם רשת פלאפון. שני החוזים יאפשרו לחברה לספק כיסוי טוב יותר ברחבי המדינה, וכן לשווק SIM סלולרי למגוון גדול יותר של מכשירים: למכשירי דור 2 על רשת פרטנר, ולמכשירי דור 3 על רשת פלאפון.

פייב חשפה גם מעט מלוח הזמנים המתוכנן שלה, והכריזה כי תקיים אירוע השקה לחברה בשדרות ב-24 בדצמבר. לאחר האירוע תחל החברה בניסוי משתמשים לקראת השקה מלאה.

לבסוף, פייב מסרה כי לא תשווק מכשירים, מלבד דגם אחד של huawei שיימכר ברשת ומכשירים מסוג מודו-T, שאותם רכשה מחברת מודו של דב מורן לאחר שנסגרה. . פייב תתמקד בשיווק כרטיסי SIM, כשהכרטיס שלה יאפשר גם לקיים שיחות בחו"ל במחירים נמוכים מאד, כך שלא יהיה צורך להחליף כרטיס בנסיעה לחו"ל.

"לקוח יוכל לנסוע לכל מקום בעולם, בחמש יבשות, ולדבר. שיחה של חצי שעה מארה"ב לארץ תעלה בערך 2.5 דולרים והלקוח יקבל מספר ישראלי לישראל, מספר בריטי לבריטניה ומספר אמריקאי לארה"ב", אמר בן שושן.

החברה חשפה כי תשווק את מכשיר המודו-T ב-588 שקל, ב-12 תשלומים (49 שקל בחודש). לקוח שירכוש את המכשיר יקבל 100 דקות שיחה, 100 הודעות SMS ו-100 מגה-בייט של גלישה, לשנה שלמה בחינם. בן שושן סיפר כי מטרת החברה היא לגייס 70 אלף לקוחות.

אלון ממשיכה בפעילות

בניגוד לפרסומים קודמים, אלון סלולר, חברת ה-MVNO של קבוצת דור-אלון ודודי וייסמן, ממשיכה בכוונותיה להיכנס לשוק הישראלי. וייסמן מסר כי "בתקופה זו אנו ממשיכים בהכנות להשקת פעילותינו כמפעיל וירטואלי, ופועלים להתקנה והטמעת מערכות מחשוב (בילינג). בכוונתנו לפרוש במהלך הרבעון הרביעי נקודות מכירה ושירות בסניפי מגה ודור אלון, ולהציע לחברי מועדון הלקוחות של החברה מגוון ייחודי של שירותים ומכשירים. השקת הרשת צפויה להיות במהלך הרבעון השני של 2012".

נראה כי בשבוע האחרון, לאחר התלבטויות, החליט וייסמן להמשיך עם המיזם למרות האיומים מצד מותגי המשנה שמקימות חברות הסלולר הקיימות. ל-TheMarker נודע כי מערכת הבילינג שבה בחרה אלון-סלולר היא של חברת MIND.

אלון-סלולר צפויה להיות חברת הסלולר הווירטואלית עם הפרישה הקמעונאית הרחבה ביותר. הרשת תוכל לשווק בכל סניפי מגה, סניפי AMPM וכן בכל תחנות הדלק של אלון וחנויות אלונית הצמודות, וכן תפנה לקהל מועדון הלקוחות של הקבוצה - you.

אלון-סלולר חתמה הסכם אירוח עם רשת פרטנר, ולכן תוכל לשווק גם מכשירים פשוטים בדור 2. כיום מועסקים במיזם כ-20 עובדים, תחת המנכ"ל אריאל שרייבר.

הירשמו עכשיו: סיכום דו שבועי בנושאי טכנולוגיה והייטק ישירות למייל
נא להזין כתובת מייל חוקית
ברצוני לקבל ניוזלטרים, מידע שיווקי והטבות
עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק

הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
21
ניל
 • 17:48
 • 10.12.11

הוא מוכר אייפון וגלקסי

18
רמי לוי
 • 20:01
 • 29.11.11

היגע זמן למשהו אמיתי

13
שקיפות דל שמאטס!
 • 10:39
 • 29.11.11

מי שרוצה את כספי, שיציע זמן אוויר ללא חיוב חודשי.

10
99% מהחשבוניות "שגויות"
 • 09:31
 • 29.11.11

אין ספק שמקומו מאחורי סורג ובריח לשנים רבות (גנב בעניבה הוא עדיין גנב )
השאלה שנשאלת היא : איפה המשטרה היתה עד היום ???

07
אבי
 • 08:52
 • 29.11.11

06
לא דיברת - כן שילמת. לא משתלם !!!!
 • 08:32
 • 29.11.11

05
אליעד
 • 08:32
 • 29.11.11

גם רמי לוי צריך להרויח משהו ולכסות הוצאות, סביר לקחת 15 שח תשלום חודשי ולקבל מחיר רצפה של 20 אגורות לדקה לכל היעדים

02
אבי
 • 08:10
 • 29.11.11

זה עדיין הכי הכי זול

01
זה הדבר הראשון שסלקום עשתה עם השתלטותה על פרי טלקו
 • 07:20
 • 29.11.11

די נמאסתם!

תוכן מקודם
הפופולריות בTechNation
הצעות מיוחדות