מה הופך את סמסונג גלקסי S לכוכב של הסלולרים החכמים? - סמארטפון - TheMarker

מה הופך את סמסונג גלקסי S לכוכב של הסלולרים החכמים?

בשונה מהאייפון, ה-S משמש כאפליקציה ניידת אחת ומאוחדת של המחשב האישי

מבין כל המכשירים שהחברות הסלולריות מוכרות היום, סמסונג גלקסי S הוא מכשיר מוביל בכל פרמטר, וכנהוג בקודש מיד עולה השאלה: האם סוף סוף נמצא האייפון קילר האמיתי? התשובה המיידית היא - לא. תשובה ארוכה יותר תהיה - לא, אבל הוא יותר טוב מאייפון.

 

למה הגלקסי לא יהרוג את האייפון? ראשית, לאייפון יש יתרון על פני כל מכשיר אחר - חנות האפליקציות הבלתי נדלית שלו. זהו יתרון מכריע בשוק שבו המכשיר הנייד משמש בעיקר כפלטפורמת יישומים. אך יתרון זה הוא יתרון זמני: חנויות אפליקציות צצות חדשות לבקרים אצל כל החברות החתומות על הסמארטפונים - חנות לחברה המייצרת (החנות של סמסונג מוטמעת בגלקסי), חנות למערכת ההפעלה של גוגל וחנות גם לחברה הסלולרית שבה פועל המכשיר. ניתן לשער שלא ירחק היום ושוק האפליקציות יהיה משוכלל יותר, כך שכל אפליקציה תתאים לכל מכשיר. לכן, אם האפליקציות הן השיקול לבחירה - אז זהו שיקול מוטעה.

סמסונג גלקסי
סמסונג גלקסי
צילום: סמסונג

 

דבר שני, לאייפון יש יתרון נוסף שעומד לרועץ לכל שאר הסמארטפונים: עצם ההשוואה של כולם לאייפון. המכשיר מבית אפל תמיד יהיה קנה מידה לכל סמארטפון עתידי - בפשטות ההפעלה, במקוריות וכמות המכשירים הנמכרים. את זה כבר אי אפשר לקחת מהמכשיר המהפכני שמשתכלל מדור לדור. התפוצה של האייפון והפיכתו לשם גנרי לכל הסמארטפונים, מקשה על מאמצי השיווק והמיתוג של מכשירים של יצרניות אחרות. הן תמיד יצטרכו להסביר למה המכשיר שלהן יותר טוב מהאייפון. המקרה של הגלקסי S לא שונה. ויש לומר את האמת - קשה להצביע על תכונה מובילה שתהפוך אותו למועדף על פני האייפון.

למרות זאת, סמסונג יכולה למצוא נחמה מסוימת בעובדה שמלבד המשתמשים המתוחכמים, את מרבית האוכלוסייה לא מעניין באמת איזו מערכת ההפעלה רצה במכשיר, אלא דווקא חווית השימוש והיכולת של המערכת לענות על צרכיו. כאן אפשר להגיד בוודאות שגלקסי S עם אנדרואיד מעניק חוויה מהנה, מהירה ויעילה למרבית השימושים בסמארטפון (מלבד אפליקציית הפייסבוק הגרועה): ממשק מיילים נוח, דפדפן אינטרנט מהיר, תוספות ווידג'יטים למסכים (תכונה יעילה ביותר שאין באייפון), ומגוון אפליקציות בלתי מצונזרות שהולך וגדל (במרקט של אנדרואיד, לדוגמה, הציפורים הכועסות מוצעות בחינם לעומת דולר באפסטור - לא משהו שיכריע בבחירה בין המכשירים, אבל מראה על גישה שונה).

יתרונות נוספים של המכשיר הם: אפשרות להחליף סוללה חלשה, אפשרות להרחבת זיכרון, קישורית בלוטות' פתוחה, מסך מגע מהיר ומדויק, מערכת הפעלה פתוחה (אנדרואיד 2.2) עם פיצ'רים ייחודיים, אפליקציית אנשי קשר מצוינת המאחדת את כל אפשרויות התקשורת, ניגון כל סוגי קבצי המולטימדיה, קרינה סלולרית נמוכה, ומולטיטסקינג אמיתי. כמו כן שורת הכפתורים הפיזים של המכשיר מקלה על העבודה הרציפה. בנוסף, למרות שממשקי מעטפת מסרבלים את העבודה במכשיר, הממשק של סמסונג (TouchWiz3.0) שעוטף את האנדרואיד הוא יעיל ושימושי והחיבור ביניהם לא מורגש כלל.

מעבר לדברים אלו, שלוש תכונות ראויות לציון מיוחד בסמסונג גלקסי S: המכשיר קל ודק באופן מפתיע, ועם משקל של 120 גרם כנראה שהוא בין הקלים מבין הסמארטפונים המובילים. קל עד כדי כך, שהתחושה היא שאין כלום ביד, כשבעצם יש ביד את הסמארטפון הגדול ביותר שנמכר בחברות הסלולריות בארץ - עם מסך של 4 אינץ'. עם זאת, למרות שהמכשיר דקיק ונראה יוקרתי כמו מכונית ספורט, היד מרגישה פלסטיק זול וחלק, ומשדרת למוח שהמכשיר עומד להחליק וליפול. לכן למרות המשקל הקל, המכשיר דורש שיתפסו בו בחוזקה.

תכונה נוספת היא המסך של המכשיר מסוג Super AMOLED. המסך הוא כל כך חד, שכל שאר המסכים האחרים שלכם ייראו מטושטש. הדבר "יחמיר" ככל שתשתמשו בו - כמו לדוגמה אחרי כמה שעות של משחק באנגרי בירדס.

תכונה עיקרית שלדעתי היא מכרעת בחוויית השימוש: החיבור של סמסונג לגוגל בייצור המכשיר (הלוגו של גוגל מוטמע בחלקו האחורי) מבטיח ומקיים התממשקות מלאה וישירה עם כל יישומי גוגל ועדכונים שוטפים ומיידים בין שירותי גוגל שבמחשב האישי לאלו שבנייד.

לאחר מספר ימי שימוש במכשיר, הרגשתי שהגלקסי הוא בעצם הרחבה איכותית של המחשב האישי, ושמערכת ההפעלה שבו היא מעין אפליקציה ניידת אחת ומאוחדת של גוגל. לטעמי, זוהי תכונה מהותית שמעניקה יתרון מכריע למכשירי אנדרואיד בכלל ולגלקסי S בפרט.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
52
מוביילי
 • 19:13
 • 25.11.11

הצרה של גוגל וסמסונג שקשה מאוד להגדיר מה אצלם לא עובד ובאייפון כן. כנראה שחיקוי לעולם לא יעלה על מקורו.

51
..
 • 19:03
 • 19.09.11

יש לי גלקסי S , זה באמת מכשיר מדהים ואני מאוד נהנת מימנו. עובדה אחת שמאוד מצערת זה שאין פלאש במצלמה , ושאני כבר שנה מנסה לשים צלצול מתקשר וזה פשוט לא מאפשר . אתם אומרים פה שהוא מכשיר מסובך ולא ניתן להבנה , יש כאלה שאוהבים להיתעסק עם טכנולוגיה ואוהבים יותר את מכשיר הגלקסי , כי איפון הוא כיביכול למתחילים . לדעתי העיצוב של האיפון יותר יוקרתי מהעיצוב של הגלקסי , כמו שמוזכר בכתבה כשמחזיקים אותו מרגישים שמחזיקים פשוט פלסטיק זול והוא כל הזמן נופל ומחליק וזה בלתי נסבל . בקיצור , יתרונות וחסרונות יש לשני המכשירים , תקנו מה שאתם אוהבים ומה שאתם חושבים שיהיה לכם נוח יותר לעבוד איתו .

50
הנמ
 • 19:34
 • 19.08.11

אני מתלבטת בין אייפון לגלקסי אבל יש לי שאלות ובבקשה תאנו ליאני צריכה לדעת עם יש סים מיוחד לגלקסי או לאייפון עם כן אייפו קונים? וגם באייפון יש אינטרנת ואני לא יודעת עם משלמים עליוו ואם אפשר לחסום את האינטרנת? ועם בגלקסי זה אותו הדבר? בנוסף לזה העם משלמים אליהם כמו פלפונים רגילים או יותר בגלל שהם מיוחדים? פפפפפללללייייזזזז תתתתאאאננננווווו ללללליייי (: :) (: :)

49
מירי
 • 14:17
 • 25.07.11

איך מתחברת איתו למחשב?

48
אלי
 • 16:41
 • 03.07.11

היורש של האייפון מגיע...

47
גיאורגי
 • 13:15
 • 24.06.11

46
444
 • 12:52
 • 22.06.11

אני החלפתי לפני שבוע והתלבטתי בין גלקסי לאייפון בדקתי באינטרנט וביקורות ולקחתי גלקסי s ואני לא מתחרט בכלל

43
מיכל
 • 10:57
 • 27.05.11

כשאתה מוריד תמונה אל האייפון בדף הבית זה הרבה יותר פשוט, בגלקסי אתה צריך לעצב אותה על המסך בעזרת הידיים, באייפון אתה עומד על התמונה אומר הגדר וזהו. אייפון עובד עם תוכנה אייטונס ועם עוד מדיה שעוזרת לך לקצר שירים שיהיו לך כצילצול, אין לי מושג אם בסמסונג יש דרך כזו. הסמסונג הוא למעשה החיקוי של האייפון בעיצוב אלא מה הפכו אותו ליותר דק ויותר גדול ואין ספק העיצוב נראה טוב . מבחינת אפליקציות לא חושבת שלסמסונג יש יותר מבחינת צילום באייפון יש צילום HDR באיכות מעולה יש אפשרות לפלש בלילה יש אפשרות לצילום HDR אתה מחליט מה אתה אוהב בסמסונג אין לי מושג אם יש צילום לילה כי ניסיתי לסדר את זה ועדיין לא ראיתי ייתכן מאוד שהם כותבים את זה בשם כלשהו אחר בשונה מאייפון, כיוון שבאייפון רשום בפשטות הפעל פלאש או הפעל HDR אין סוף לטכנולוגיה אבל חשוב מאוד שחברות שמייצרות טלפונים קצת ילמדו מטעויות יאמר לזכותם של אפל שהם לפחות הבינו את הטעויות של אייפון 3 ובהחלט שיפרו את אייפון 4 אין לי מושג מה קורה לגבי אייפון 5 אבל לא יתכן שהיום יהיה פלפון דור 3 שהוא יהיה עם מצלמה עלובה של 3 מגה פיקסל

42
מיכל
 • 10:46
 • 27.05.11

אייפון 4 המון אפליקציות וזה מבלי לפרוץ, המון אפליקציות מכל תחום שיש מפנס, ממשחקים, מעיצוב תמונות, ממשחקים לילדים, מספרי ילדים ועוד ועוד וזה רק על החינם יש המון אפליקציות גם לרכישה . אייפון 4 מכשיר עם הרבה עניין צילום HDR התמונות יוצאות בהחלט יפות ועוד למצלמה שהיא 5 מגה פיקסל זה יוצא מצויין. אין סוף לעידן תמיד יצא משהו יותר טוב ויותר טוב אין לזה סוף רק מה חבל שחברות במקום לשפר מכשירים הולכים לפעמים אחורה כיום מוציאים מכשירים חדשים ובמקום לייעל נתונים שהיו פגומים במכשיר הקודם הם לא משפרים אותם יאמר לזכות אפל - שהם שיפרו המון בין מכשיר אייפון 3 לאייפון 4 הן באיכות הקליטה של השיחה הן באיכות המצלמה . לגבי סמסונג גלקסי אני לא יודעת אם יש צילום לילה כלומר פלאש אם אין זה חבל מאוד אם יש זה טוב מאוד מכשיר חביב מאוד לא יצא לי לראות האם יש בו יותר אפליקציות מאפל אני בספק.

41
Zahi
 • 14:01
 • 23.05.11

A big advantage of iPhone is the vast majority of accessories. I can't find a docking station for speaker and charging the phone

40
אורי לוי
 • 16:07
 • 14.05.11

אני מאוהב בגלקסי שלי! קניתי אותו על פי המלצת חבר, ומאז הוא לא עוזב אותי. מעולם לא שיחקתי בפלאפונים, גם כשהיה לי נוקיה הכי "משוכלל" שיש, אבל עם הגלקסי פשוט אי אפשר לעמוד בפיתוי. הכל עובד מצוין Zinga Poker הרבה יותר כיפי מאשר במחשב, מבחינת התפקוד כפלאפון הקסם הוא בדברים הקטנים, כמו זה שהוא זוכר כל מספר שאי פעם חייגת אליו או שהוא חייג אליך, ורק כשאתה מתחיל אותו הוא עולה לך... פשוט מכשיר אדיר. על מוזיקה אין בכלל לדבר, אין סוף אפליקציות שמשדרות וידאו קליפים מכל הסגנונות על פי סיווג שאתה רוצה, אפליקציית tuneIn שמשדרת תחנות רדיו מכל העולם, עם קטגוריה מיוחדת לתחנות מהארץ. (הרדיו הגנרי משום מה עובד רק עם אוזניות, ככה זה היה גם בנוקיה הקודם שלי, אין לי מושג למה) בקיצור, תענוג מושלם!! (והמצחיק הוא שהוא לא עלה לי כלום, אני ממשיך לשלם את אותו כסף בדיוק לחברת הסלולר מידי חודש)

39
אחד שיודע
 • 23:32
 • 13.05.11

יוסטון, יש לנו מטומטם.

38
גלית
 • 16:13
 • 07.05.11

תגידו מה שתגידו, בכל זאת אי אפשר להתחרות עם האייפון... וכן זה מוכח, עובדה רוב האנשים רוצים לרכוש אייפון מאשר אנדרואיד או גלקסי, אין מה לעשות ככה זה. ניסיתי להשתמש באנדרואיד ופשוט לא הצלחתי להבין את ההתחכמות שלו. היה לי ממש קשה למצוא את עצמי, להשתמש ב- Market שלהם ואפילו לשלוח מסרון פשוט. זוהי אינה הרגשה של הנאה כמו שאתה עושה זאת במהירות באייפון. דרוש לציין גם שמגע האצבע ומהירות האייפון והמסך הרבה יותר נוחים בכל מכשיר מגע אחר שראיתי. אין מה לעשות Apple זו החברה שיודעת לספק את הצרכן.

37
י"י
 • 23:46
 • 07.04.11

כאשר ירצה משתמש להחליף מכשיר, וינסה להעביר את המידע (טלפונים, כתובות, פגישות וכו') לסמארטפון החדש שלו... היוסטון יש לנו בעייה...

36
גלקסי
 • 13:52
 • 06.04.11

מי שמוכן להשקיע קצת יותר כסף שילך על האייפון אבל לכו על גלקסי אין כמעט הבדל חוץ משממציאים כל הזמן אפליקציות חדשות לאייפון

34
מכורה
 • 10:40
 • 04.04.11

קניתי את הגלקסי לפני שבוע והתמכרתי לדבר המדהים הזה למרות ששים שנותי. לא מבינה איך הסתדרתי לפני כן. זוהי חזרה על ההרגשה של וואו כאשר לפני יותר מ13 שנה אכשתי את הסלולרי הראשון שלי

33
גלקסיסימו..
 • 20:14
 • 03.04.11

ולו מהסיבה הפשוטה שכרגע אפל הם התאגיד החזירי שמנסה לגבות כסף על כל שטות ומציע את המכשיר שלו בפי 2 מחיר. ולמען האמת הם די זהים עם הבדלים איזוטריים שלא ממש מעניינים את רב האנשים

 •  
  מיכל
  • 10:41
  • 27.05.11

  המסך שהוא נראה גדול יותר ודק יותר, מבחינת אייפון יש המון המון אפליקציות, המון משחקים וזה מבלי לפרוץ . זה הפלפון היחיד שאני יכולה להגיד מבין כל המכשירים שקניתי שפשוט כל הזמן יש לך עניין במכשיר, אנחנו חיים בעידן שכל יום יוצא מכשיר חדש ואין סוף לכך ובכל מכשיר יש יתרון אחר אני לא יודעת אם בגלקסי יש פלאש בלילה זה נתון שאני לא יודעת אם קיים , בגדול טלפון חביב מאוד אבל אני לא חושבת שיש לו יותר אפליקציות מלאייפון ואפליקציות מכל הסגנונות.

32
שגיב לוי
 • 03:10
 • 03.04.11

פלאפון בן זונה

31
רוביק
 • 10:17
 • 30.03.11

מכשיר מדהים בכל קנה מידה

30
יש עם מי לדבר?
 • 21:25
 • 29.03.11

29
שירן
 • 19:43
 • 09.01.11

איך אפשר להתנתק מהפייסבוק בסמסונג גלאקסי, הוא כל הזמן נשאר לי מחובר..

 •  
  גלקסי
  • 20:10
  • 06.08.11

  אז כך למטה מימין ליד הכפתור האמצעי בפלפון ללחוץ שם ואז יוצא חלון קטן ואחת האפשרויות היא LOGOUT פשוט מאוד

28
א
 • 15:33
 • 16.01.11

מסך גדול,חד ורגיש, חיבור מהיר ומידי לד.א שלי ולחיפוש בגוגל. ארגונית מחוברת לחשבון שלי בגוגל. המכשיר דק וקל, הקלטת הודעות, GPS יעיל. למעשה חוץ מלעשות קפה הגלקסי S עושה עבורי הכל ובזול.

27
אבי
 • 13:45
 • 26.12.10

וזו סיבה אחת ללכת על האייפון. אתם יודעים שתקבלו עדכון.

26
יוסי
 • 19:13
 • 28.12.10

לדעתי איפון זה כמו מאזדה 3 זה מכונית טובה לכולם יש את זה והיא כבר משעממת יש לי כבר שנתיים אנדרואיד בהתחלה נקסוס עכשיו את הסמסונג זה מדהים .

24
שוקי
 • 20:25
 • 24.12.10

מרגיש כאילו הלך כמה דורות אחורה. תחושה שיש לך משהו נחות ביד. וכן, ניסיתי גם את גלקסי אס. רק באייפון יש עקיבה מדוייקת של האובייקטים אחרי האצבע. בעיקר מורגש במעבר מסכים ואייקונים. בכל אנדרויד שראיתי יש LAG מעצבן. הפשטות והאינטואיטיביות של האייפון, בזה אף אחד לא יוכל להתחרות. תיתן אייפון למשתמש אנדרויק שלא נגע מעולם באייפון, הוא תוך כמה רגעים יבין איך הכל עובד. תיתן אנדרויד למשתמש אייפון, הוא יאבד את עצמו וירגיש לא בנוח. הכל מסובך יותר.

 •  
  שוקרון
  • 01:15
  • 25.12.10

  לך לישון, כבר מאוחר.

 •  
  אני
  • 02:08
  • 25.12.10

  והוא הרבה יותר טוב. אין שום יתרון לאייפון, מסף המגע והפוקציות נוחות באותה מידה ואולי יותר. לעומת זאת - סוף סוף נפטרתי מהאייטיונס!!!! תודה אלוהים! אני יכול לחבר את המכשיר כמו כל דיסק און קי ולהעביר תוכנות או קבצים או לעשות את זה בבלוטוט'. דברים סטנדרטיים שיש בכל טלפון היום אבל אין באייפון. אני גם יכול לגלוש לאתרים עם פלאש! (שזה כמעט כל האתרים המשמעותיים למעשה) מי היה מאמין? אני יכול להרחיב את הזיכרון ולהחליף את האס.די קארד כמה שבא לי! אני יכול להחליף סוללה. הוא אפילו יותר קל בהרבה מאייפון 4. תזכירו לי מה היתרונות של אייפון? לא, באמת, מה?

 •  
  אורן
  • 05:32
  • 25.12.10

  כי מסובך להם משהו שהוא לא אייפון, לא? :)

 •  
  שוקי
  • 09:20
  • 25.12.10

  אתה בטח משתמש המון ביכולת המדהימה הזאת. אם המהנדסים של אפל היו מספיק יצירתיים וחושבים על אפשרות כזאת כמו להחליף סוללה, אין סיכוי שהם לא היו מוסיפים את היכולת הזו לאייפון. אבל הם בטח לא חשבו על זה. משבר יצירתיות. וכרטיס זיכרון להרחבה לא רלוונטי אם הזיכרון הפנימי מספיק גדול.  פילוסוף כלשהו אמר ״שלמות לא מגיעה כשאין מה להוסיף, אלא כשאין מאיפה להוריד״. תבין מזה מה שבא לך. אתה בטוח חכם אם הצלחת להבין איך לתפעל אנדרויד.

 •  
  יוני
  • 10:57
  • 25.12.10

  לצערי יש באייפון (עדיין) משהו שאי אפשר להסביר אותו שאין במתחרים האחרים.

 •  
  שוב אני
  • 12:17
  • 25.12.10

  התמקדת בזיכרון ובסוללה ואמרת שזה לא יתרון של אנדרויד. איכשהו לא התייחסת לאייטיונז, ולפשטות שבה ניתן להעביר מידע מטלפון לטלפון ומטלפון למחשב שיש באנדרויד, ושאפל פשוט לעולם לא יאפשרו. אתה באמת נגעת באנדרויד מהגירסה האחרונה, או שסתם אתה מאלה שאפל הצליחו לסממם? מה לכל הרוחות מסובך שם? ואני מדבר כאחד שהיה בעליו של אייפון. היתרון שהיה לו אז בחומרה נעלם היום. נישארה רק הכבילה לאייטיונז ולחנות של אפל, ולחומרה הלא סטנדרטית שלה. כל דבר שתרצה לחבר לאייפון תהיה חייב לקנות באפל סטור במאות דולרים כדי שיתחבר לחיבור המיוחד שלה. לאנדרויד יש חיבור מיני USB סטנדרטי. אני עדיין מחכה לשמוע ממך על יתרון אחד שיש לאייפון.....

 •  
  א.א
  • 14:56
  • 25.12.10

  כניסת SD לא רק בשביל הרחבת זיכרון, אפילו בכלל לא. יש לך מצלמה דיגיטלית ? איך תעביר קבצים ממנה למכשיר? באייטיונס?? ממש...זה בעצם כמו כונן נשלף פתוח לכל מה שבא לך...ולא כל מה שסטיב ג'ובס רוצה...

 •  
  • 19:49
  • 25.12.10

  הוא תחושת היוקרה והיחודיות שאפל דואגים לשוות לכל מוצר שלהם על מנת למקור אותו. בס"ה מדובר כמעט תמיד במוצרים נחותים מהמתחרים, שנמכרים במחיר מופרז, המתבסס על אסטרטגיית שווק של העדר. לאורך זמן, המוצרים שלהם "נעלמים" ונשארים להיות מוחזקים רק על ידי משוגעים לדבר. האייפון בעוד שנה-שנתיים יראה בדיוק כמו מחשב המק, מכשיר זניח שיחזיק שוק של 5 אחוזים משוק הפלאפונים

 •  
  טל
  • 16:02
  • 29.12.10

  אייפון משדר סמל סטאטוס. אין בו אף יתרון על הסמסונג.

 •  
23
ערן
 • 20:30
 • 25.12.10

הטוב ביותר ניתן גם לדבר איתו גם לקבל שיחות ולשלוח מסרים

21
אדי
 • 19:42
 • 25.12.10

מכשיר מדהים!!!!!!!!!!

20
שוקי
 • 13:46
 • 25.12.10

הכל בדיוק נמצא איפה שאתה מצפה ממנו להיות. הדברים הקטנים האלה עושים את ההבדל. התזוזה של האייקונים על המסך לא חלקה במכשירי אנדרויד. יש זמן תגובה. כנ"ל בהגדלה הקטנה בתמונות, קבצי PDF, אתרי אינטרנט ועוד. אפליקציות יותר איכותיות. זה בעיקר כי אפל יצרו מנגנון שאשכרה גורם לאנשים לשלם על תוכן דיגיטלי. רוב משתמשי אנדרויד גונבים תוכנות במקום לשלם. אני בעצמי גנב תוכנות PC מדופלם (חוץ ממערכת הפעלה ואנטי וירוס). אבל כשהמשחק עולה דולר, אין בכלל את הדילמה. המפתחים מלכתחילה יודעים שבאפ סטור יהיה להם סיכוי טוב יותר לקבל כסף, אז משקיעים על פיתוח לאייפון. ואז נוצרת אצלם הדילמה אם לפתח גם גירסה לאנדרויד או להשקיע את המאמצים בפיתוח אפליקציות אייפון נוספות. בכל אופן, אין אפליקצייה איכותית באנדרויד שלא קיימת לאייפון (היא עצמה או אלטרנטיבה טובה כמוה / טובה ממנה). ההיפך- יש אינספור. לפני האייפוד היו המון נגני mp3. כל מה שהיה באייפוד, היה גם בכל אותם נגנים, בדרך כזאת או אחרת. ועדיין, תוך כמה שנים האייפוד השתלט על 90 אחוז מהשוק. למה? איך? מאותה הסיבה האייפון כל כך מצליח. הגישה של אפל פשוט מוצלחת. אפל היא דיקטטורה, אבל דיקטטורה נאורה. הם יודעים טוב יותר מה הלקוח רוצה מאשר הלקוח עצמו. ואני מאמין בזה. מי חשב בכלל על טלפון בלי מקלדת כשהם הוציאו את האייפון הראשון, מי? כמה נוקיה בזה לאפל על זה, ועכשיו אפל שווה פי 10 יותר ממנה.

19
ניר
 • 15:20
 • 25.12.10

אני אשאר עם ה ios המתקדם והפרוץ שלי. אנדרויד זה חביב - אבל מערכת ההפעלה עדיין לא בשלה לחלוטין, ראו את התמיכה בעברית כדוגמא

18
רוני בנימין כ"ס
 • 17:56
 • 25.12.10

ארה"ב עדיין שבויה במכשירי הבלקברי המפגרים אבל האייפונים החלו לכרסם כמו גם המכשירים מטייואן במערכות אנדרואיד HTC. יפן בכלל מייצרת מותגים של עצמה.אירופה משתמשת בנוקיה. מה שמודד היא כמות היישומים החינמיים ויכולת ההתחברות לרשת ללא שוד חברות הסלולר.

17
גוגלר
 • 12:58
 • 25.12.10

בוודאות...

 •  
  טל
  • 15:57
  • 29.12.10

  תשווה את המפרטים- נקסוס s הוא בדיוק הגלקסי s עם אנדרואיד 2.3. ומאחר וכבר יצאו גרסאות של 2.3 לסמסונג, אין הבדל אמיתי חוץ מהתאמה לשוק- נקסוס מותאם לשווקים אחדים וסמסונג לאחרים

16
נועם
 • 12:39
 • 25.12.10

לקחו את המכשיר המושלם והרסו אותו. למה לא שמו פלאש למצלמה ?

15
גוגלר
 • 12:43
 • 25.12.10

בוודאות...

14
גוגלר
 • 12:45
 • 25.12.10

בוודאות...

13
איתי.ו
 • 08:50
 • 25.12.10

עזבו הכל תמתינו ל LG STAR!!

12
גיא
 • 08:57
 • 25.12.10

שתכלול סוף סוף תמיכה מובנית בעברית ותהיה הטובה ביותר. בנוסף, סמסונג יפתחו מכשיר אפילו טוב יותר.

11
אליעזר פריגת
 • 08:42
 • 25.12.10

תוכנת KIES אשר מיועדת להוות סינכרוניזציה עם OUTLOOK ואשר משווקת עם המכשיר אינה מסכרנת כראוי.

09
קו סמוי לינג בר תאילנד
 • 23:23
 • 24.12.10

אך גובס עשה שוב את הטעות ,התרכז בחומרה ונתן לאנרואיד לצמוח. עוד יבוא המכשיר יקבור את האייפון - זה עיניין של זמן. לא זה לא יהיה הסמסונג הזה...

08
אבי
 • 00:04
 • 25.12.10

מסך חד? הרי המסך של האייפון חד משמעותית מכל הסלולרים שיש היום בשוק! 960 על 640 במסך של 3.5 אינטש? אין חד מזה? וממתי מולטיטאסקינג אמיתי זה יתרון? ניסיתם להפעיל 15 אפליקציות בו זמנית באנדרואיד? ראיתם מה קורה לסוללה ולביצועים? יפה. באייפון זה לא קורה כי זה פשוט מנוהל חכם. 

06
שרית
 • 22:06
 • 24.12.10

גם יהיה פלאש (מבזק, לא הנגן שכבר קיים בניגוד לאייפון). מעבד סופר מהיר שלא יהיה לאף אחד והכי חשוב, מסך סופר אמולד בגודל של לפחות 4 אינץ'

04
GPS
אבי
 • 21:28
 • 24.12.10

מה עם בעיית ה GPS בגלאקסי S, ידוע שהGPS שלו גרוע עם הרבה טעויות מיקום.

03
דנה ברזילי
 • 20:18
 • 24.12.10
02
איציק
 • 21:13
 • 24.12.10

קניתי את ה HTC החדש בחו"ל - מכשיר מדהים שמשאיר מאחור את כל המכשירים המסתובבים בשוק הישראלי. מהירות תגובה, קישוריות מצויינת, מסך מדהים, התקנה פשוטה של אפליקציות, הכל עובד ומנגן מצויין - פשוט אין מילים תענוג אמיתי

 •  
  ER
  • 06:46
  • 25.12.10

  Just pure JOY

 •  
  skywalker66
  • 00:02
  • 26.12.10

  Main disadvantages: * LCD isn't quite as impressive as Retina or Super AMOLED (lower contrast, more reflective) * No dedicated camera key and no lens cover * No front facing camera * Quite heavy at 164 g (not that we mind) * The two lids at the rear have questionable aesthetics and usability * Disappointing audio reproduction quality מלבד חסרונות אלו, יש למכשיר 8GB זכרון פנימי בלבד?! למה היצרנים לא מייצרים כסטנדרט 32GB ומעלה??? יש אכן המון מכשירים שכמעט גורמים לי להחליף את הפשרה שאני חי איתה כרגע אך עדיין אין מכשיר מושלם!

01
תשלום חד פעמי
 • 20:57
 • 24.12.10
תוכן מקודם
הפופולריות בסמארטפון
הצעות מיוחדות