כלכלית ירושלים ותדהר מתכננות מתחם בת"א בכמיליארד שקל - נדל"ן עסקי - TheMarker

כלכלית ירושלים ותדהר מתכננות מתחם בת"א בכמיליארד שקל

החברות נמצאות במו"מ למתן אופציה של ארגון קבוצות רכישה במתחם הסוללים ■ באיזור יוקמו 300 יחידות דיור, מגדלי משרדים ומבני ציבור

כלכלית ירושלים, שבשליטת אליעזר פישמן, נמצאת במו"מ מתקדם עם חברת תדהר, לפיו תעניק לתדהר אופציה לשיווק מתחם הסוללים שבשכונת ביצרון בתל אביב. תדהר תשווק את המתחם באמצעות ארגון קבוצות רכישה. שטח הקרקע של המתחם הוא כ-24 דונם, ועל פי התכנית הקיימת ניתן לבנות בו כ-300 יחידות דיור. עלות הפרויקט מוערכת בכמיליארד שקל. התמורה הצפויה לכלכלית ירושלים במקרה של מכירת מלוא יחידות הדיור לא תפחת מ-489 מיליון שקל . עם זאת, לחברה חוב של 104 מיליון שקל על המתחם.

כלכלית ירושלים בחסות נתוני המסחר המלצות אנליסטים הרשמה לנתונים בזמן אמת חדשות חברה הוסף לתיק אישי   נתונים גרפים עבור כלכלית ירושלים לגרף ניתוח טכני כלכלית ירושלים שבשליטת אליעזר פישמן, נמצאת במו"מ מתקדם עם חברת תדהר, לפיו תעניק לתדהר אופציה לשיווק מתחם הסוללים שבשכונת ביצרון בתל אביב. תדהר תשווק את המתחם באמצעות ארגון קבוצות רכישה למתחם, הכולל יחידות דיור ושטחי משרדים.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

מתחם הסוללים גובל בצידו הצפוני בדרך השלום בתל אביב, ובצדו המערבי ברחוב הסוללים. שטח הקרקע של המתחם הוא כ-24 דונם. על פי התכנית הקיימת החלה על המתחם, ניתן לבנות עליו כ-300 יחידות דיור בשטח עיקרי של 27,500 מ"ר, כ-52 אלף למשרדים, כ-3,500 מ"ר למסחר ו כ-1,600 מ"ר של מבני ציבור. עלות הבניה של הפרויקט כולו מוערכת בכמיליארד שקל

התמורה הצפויה לכלכלית ירושלים במקרה של מכירת מלוא יחידות הדיור ושטחי המשרדים לא תפחת מ- 489 מיליון שקל . יחד עם זאת, לחברה חוב של 104 מיליון שקל על המתחם. בשלב הזה, החברה עדיין מתקשה להעריך מה יהיה התזרים והרווח שינבע לחברה מהעסקה לאחר תשלומים לעירייה, בגין הזכויות הנוספות במתחם והחזר החובות לבנקים. כתנאי לעסקה, התחייבה כלכלית לפעול להסדרת התשלום לעיריית תל אביב עבור זכויות הבנייה במתחם.

תדהר תתכנן את הפרויקט על חשבונה ותהיה אחראית לקידום הליכי קבלת היתרי הבנייה לפרויקט. תדהר תשווק את הפרויקט בשלבים, כאשר בשלב הראשון ישווקו שני מגדלי מגורים שייבנו לגובה של עד 32 קומות, בשלב השני, מבנה משרדים אחד בגובה של עד 37 קומות, ובשלב השלישי, מבנה המשרדים השני ושטחי המסחר בפרויקט. תקופת האופציה שניתנה לתדהר תהייה לתקופה של שנה אבל תוכל להיות מוארכת לטווח של עד שנתיים ולאחריה תבוטל.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
05
דאדא
  • 21:30
  • 18.04.12

מדיניות עיריית תל אביב מימוש האופציה כרוך ברכישה מחדש של הקרקע. דהיינו, בשנת 2059 ישלמו קוני הדירות סכום נוסף שיהיה קרוב מאד למחיר הדירה אז.
ולא רק זה, לאחר מימוש האופציה ובהיעדר אופציה נוספת הקרקע עם כל הבנוי עליה יחזור לידי העירייה.
לא יאומן. פראייר מי שקונה!

04
יעל
  • 17:00
  • 18.04.12

100מם!

03
02
לקוח של תדהר
  • 12:58
  • 18.04.12

כדאי לכם לבדוק טוב מה קרה עם תדהר בפרויקט סנטרל פארק, ולמה רוב בעלי הדירות בהליך משפטי איתם.

תוכן מקודם
הפופולריות בנדל"ן עסקי
הצעות מיוחדות