הווילה של גלנט: אנשי הנדל"ן לא מתלהבים מהווילה של גלנט; בואו לחוות דעה - נדל"ן - TheMarker

הווילה של גלנט: אנשי הנדל"ן לא מתלהבים מהווילה של גלנט; בואו לחוות דעה

(עדכון) האם הסיפור יצא מכל פרופורציה? הוסיפו את תגובתכם

>> לא היה תושב אחד במדינה שראה את התמונות של הווילה של הרמטכ"ל המיועד יואב גלנט במושב עמיקם ולא הופתע. המראה של הבית עם המבנה הריבועי הלא שגרתי והצריחים נצרב בתודעה וכמעט מחק את השאלות בנוגע לחוקיות הבנייה והפלישה לשטחים חקלאיים. "המחלוקת לדעתי היא מחלוקת בין שכנים ואולי מחלוקת עם מינהל מקרקעי ישראל, ולא כזו שצריך להגיד על גלנט שבגלל העניין הזה הוא צריך להיות מאחורי סורג ובריח. זה יצא מפרופורציה", אומר ארז כהן, יו"ר לשכת שמאי המקרקעין.

"לכל נחלה בכל מושב יש שלוש חלקות - א', ב' ו-ג' - כאשר א' היא חלקת המגורים, בשטח של כמה דונמים והשתיים האחרות הן השטחים החקלאיים", אומר כהן. "לפי מה שאני קורא בתקשורת, לגלנט אין בעיה בחלקת המגורים למעט בעיית גבולות בשטח של 350 מ"ר, שזה שביל הגישה לבית. במרבית המושבים אין חלוקה לגושים וחלקות ואין הגדרת גבול מדויק, ותמיד יש מחלוקת בין בעלי החלקות הגובלים ועם מינהל מקרקעי ישראל, וגם מול האגודה השיתופית של המושב, שהיא הגורם שמנהל את המושב.

"לדעתי", אומר כהן, "ה-350 מ"ר זה לא מהותי וזה סכסוך שקיים כמעט בכל נחלה לא מוסדרת. זו בעיה שולית שאפשר לפתור אותה. הבעיה היא חלקה ב', החקלאית. במושב לא הקצו את חלקות ב' בצורה מסודרת והמיקום של החלקות נמצא במחלוקת בין האגודה השיתופית, שתפקידה איפה יעברו השטחים הציבוריים ואיפה הנחלות, לבין חברי המושב והמינהל.

"להבנתי, בעמיקם יש מחלוקות בין חברי המושב לבין עצמם ובין המינהל ולאגודה השיתופית. החלוקה והגבולות של הנחלות לא מוסדרים, וכשגלנט רכש את הנחלה הסבירו לו שהוא לא יקבל את חלקה ב', שזה מצב לא הגיוני כי בכל נחלה יש חלקה ב' ואני מבין שהוא כן הצליח להסדיר לעצמו את חלקה ב'. הטענה היא שהוא היחיד שהצליח להסדיר את החלקה ולכן זה נעשה לפנים משורת הדין. להגנת גלנט צריך לומר שהוא זכאי לחלקה כמו כולם, והפשע שלו היה בזה שהוא הצליח להסדיר אותה בשעה שאחרים אולי לא הצליחו".

עד כמה הבעיה נפוצה במושבים?

כהן: "זה מאוד שכיח כמעט בכל המושבים, בערך ב-90% מהמושבים יש בעיות כאלה. יש מעט מושבים שהגיעו למצב שכל החלקות רשומות ומדודות ומוסדרות בחוזה החכירה.

"צריך לזכור שעמיקם זה לא בני ציון, וכשגלנט קנה את הנחלה זה לא היה המושב המדהים שהוא כיום. יכול להיות שהבית הגדול ניקר עיניים, אבל האם בן אדם שבנה 500 מ"ר אינו ראוי להיות רמטכ"ל? זה בלתי סביר בעיני".

"לא צריך להיטפל אליו"

שמאי המקרקעין עדי צביקל מעלה שאלה אחרת לגמרי. מבלי להתייחס לרישום של החלקות או הפלישה שטחים לא שלו - מאין זכויות הבנייה לבית גדול ממדים שכזה? "אני לא מבין איך בונים וילה של כ-500 מ"ר בנוי, אם אכן זה הגודל שלה. בנחלה אפשר לבנות 160 מ"ר לבעל הנחלה ועוד 160 מ"ר כיחידה נפרדת לבן ממשיך.

"אני לא מצוי בפרטי המקרה של גלנט, אבל אני מתפלא ששמים את הפוקוס על השטחים שהוא השתלט עליהם. מהתמונות שראיתי עושה רושם שהוא נטע עצים סביב הבית ובנה שביל - זה לא נראה לי מהותי", אומר צביקל.

"יש דרך חוקית לאשר בנייה כזו, צריך לאשר תב"ע (תוכנית בניין עיר) וצריך להגיע להסדר עם המנהל, וזה שני תהליכים לא פשוטים. זה בסדר גמור שאנשים גרים בבתים גדולים, אין עם זה כל פגם כל עוד זה מוסדר כדין. ואולם מי שרוצה משרה ברמה של רמטכ"ל צריך להוות דוגמה, ולכן צריך לחדד בקוצו של יוד".

רונן שטרית, יו"ר רשת התיווך אנגלו סכסון, מציע דרך חדשה לנתח את תצלומי האוויר של ווילת גלנט. "אפשר לנסות להעריך בצורה ספקולטיבית, לפי כלי הרכב בחצר, שאורך כל צלע בבית היא לכל היותר 20 מטר - כך ששטח הווילה הוא כ-400 מ"ר בנוי, וצריך להוריד מזה את החצר הפנימית שאינה מקורה ולא נכללת בזכויות הבנייה. לכן, בסך הכל לא מדובר במשהו חריג מאוד בהנחה שמדובר בקומה אחת ולא בשתיים, ולפי החלונות סביר להניח שיש רק קומה אחת".

בתוך כך, יכול להיות שצורת הבנייה הריבועית עם חצר פנימית, שמקוזזת מזכויות הבנייה, אך "מנפחת" את גודל הבית והגובה שלו, תורמים למראית עין של בית גדול הרבה יותר ממה שבנוי בפועל. "אני לא מבין למה עושים מזה כזה עניין", תוהה שטרית. "השוו את הנחלה של גלנט לבתים ליד, אבל זו השוואה לא נכונה, כי לכל מושב יש הרחבות שבהן המגרשים הם בשטח של כחצי דונם ונחלות שיכולות להגיע עד 30 דונם.

"נחלות עם בתים גדולים בשטח 300-500 מ"ר זה לא דבר חריג במושבים", אומר שטרית. "אני לא יודע מה הגודל המדויק של הווילה של גלנט, אבל יכול להיות שהיא בהחלט סטנדרטית לנחלות. זה לא נראה לי חריג. צריך לזכור שגלנט קנה את זה הנחלה בשנות ה-90, כשאז היה צריך לשכנע אנשים לגור במושבים".

אז על מה ההתלהמות?

שטרית: "אולי בגלל שהוא יד ימינו של אהוד ברק, שגר במגדלי אקירוב".

לגבי התחושות שמעורר המראה של הווילה, אומר שטרית כי "הווילה נראית גדולה ועם צריחים, אבל זה החלום שלו וככה הוא רוצה לגור, זה אמור להעיד עליו משהו? כל אחד וסגנון החיים שלו. רואים גם שהבית ישן, בחלקים מסוימים יש אפילו הזנחה. זה יצא מכל פרופורציה לטעמי. יש תחושה שמנהיגים אצלנו צריכים לשדר עממיות, אבל עם כל הכבוד הוא קנה את הנחלה לפני 20 שנה וזה בטח עלה גרושים ולא צריך לשאול מאיפה הכסף ולא להיטפל אליו. גם אם הווילה שווה כיום 10 מיליון שקל, הוא לא יכול היה לצפות את זה".

"כמו האחוזה של חרירי"

האדריכל אילן פיבקו כבר נתקל בווילות ובשגעונות של עשירי המדינה, ובכל זאת, כשפתח את העיתון וראה את תצלומי האוויר של הווילה של גלנט הוא הופתע.

"בפעם הראשונה שראיתי את התמונות חשבתי שזו וילה של מישהו בהרי השוף בלבנון. זה נראה כמו ארמון לבנוני שלא ממקומותינו. אם היו שואלים אותי במה גר רמטכ"ל ישראלי, הייתי אומר בית במושב חביב. הווילה הזאת נראית ממקום אחר", אומר פיבקו.

"יצא לי להיתקל בווילות גדולות באזור תל אביב ובמושב בני ציון על קרקע מאוד רחבה. יש משהו בווילה הטיפוסית בישראל שאפשר לזהות אותה. פה יש משהו אחר. המבנה הריבועי עם כיפות - זה לא נראה שלנו, זה סגנון אדריכלי שיש לו נטייה מזרחית ארכאית, הוא לא נראה יותר מדי מלוקק. הדבר הראשון שקפץ לי לראש היה שזה נראה כמו האחוזה של חרירי בלבנון.

"אבל עם כל הגודל שלו, יש בבית הזה משהו פשוט", מוסיף פיבקו. הבנייה לא יקרה במיוחד, כך לפחות זה נראה מבחוץ, ואני לא יכול להעריך את העלות המדויקת שלה. מהמעט שמצליחים להבחין בצילומים, זו לא בנייה לעשירים. לדעתי זו אפילו לא וילה מנקרת עיניים, אבל יש בה משהו שלא מתחבר עם דמות הרמטכ"ל ועם הישראליות. למרות הכל, יש בה משהו שעדיין שומר על צניעות. עם זאת, הצילומים היו מפתיעים. הווילה גדולה על האיש והתפקיד ושונה ממה שקורה במדינה".

הנה מצגת תמונות של הווילה במושב עמיקם - נשמח לשמוע את תגובותיכם:

צילום: טל כהן

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
631
זכות התגובה
 • 19:00
 • 05.12.11

פשוט תכנון לא מוגדר - מעניין למי היה צורך בכך

630
ימימה תמימה
 • 03:00
 • 05.02.11

כל אחד יכול לבנות בית לפי ראות עיניו, בין אם בת 140 מ"ר ובין אם בת 500 מ"ר. ומצידי שתהייה בצורת נעל, זאת לא השאלה. השאלה היחידה היא אם הוא בנה על השטח שלו, או אם הוא השתלט על קרקעות שאינן שלו. אני לא חושבת שצריך לדון אדם, על הטעם שלו, אלא רק על היושר שלו.

629
רותם
 • 23:30
 • 13.02.11
627
דנה
 • 01:06
 • 28.01.11

לאחר שעיינתי בחלק ניכר מהתגובות כאן אני חייבת לציין שאני נדהמת! מה גורם לאנשים לחשוב שהם יכולים לבקר את הבית בו מתגורר הרמטכ"ל ??? זהו טעמו האישי בלבד וזכותו לבנות את ביתו כפי שחפץ! גם שאלות בסוגיית עלות הבית אינן רלוונטיות! אנשים קנו וילות וימשיכו לקנות וילות ואין לאף אחד זכות להניח באופן אוטו' שוילה שבה מתגורר נושא משרה ציבורית נקנתה בכספי הציבור!!! די לחטטנות ולצרות העין. לגבי סוגיית הפשרת הקרקעות - זהו אכן עניין ציבורי אולם הדין עליו יקבע בביה"מ ולא על גבי העיתונים ! מספיק עם רצח האופי הזה !

626
ש. כהן
 • 12:34
 • 29.01.11

האם הוא גם בזז בתים בלבנון? מהיכן הכסף לבנות שני בתים בישוב היוקרתי עמיקם (כן, זו לא טעות, יש לו שני האם הוא גם בזז בתים בלבנון? מאיפה הכסף לשני בתי בישוב היוקרתי עמיקם?(כן זו לא טעות,יש לו שני בתים בעמיקם)מהיכן הכסף לשכור את שירותיו של עורך דין יקר מאוד כדורי קלגסבלד? על פי סבר פלוצקר במוסף ממון של ידיעות מה22.1.11 ,ממשכורת של סגן אלוף אין אפשרות לממן זאת. לחקור והיום!!!

625
רועי פ. , סרן במיל'
 • 12:23
 • 29.01.11

מדינת ישראל סובלת באופן תמידי מסכנה קיומית, ומה שמעניין אותנו זה הגודל או המראה של בית הרמטכ"ל ??? הייתם מעדיפים שהוא יגור בדירת חדר וחצי בגבעתיים ? מה הקשר בין הבית שלו לבין יכולותיו המקצועיות להנהיג את צה"ל ??? ולגבי האי-סדרים כביכול בהליך רכישת הקרקע, או השגיאה בתצהיר שהעו"ד שלו הכין - האם בגלל זה אנחנו רוצים לוותר על הרמטכ"ל הכי מקצועי שיכול להיות לצה"ל ? אני אישית לא רוצה לבחור רמטכ"ל לפי יושרו או התנהגותו ביחס לשכניו, אני רוצה רמטכ"ל שידע לנצח במלחמה הבאה !!!

624
מזועזע
 • 06:32
 • 29.01.11

נראית כמו טירתו של הלה. בעצם, אולי הלכתי רחוק מדי, ייתכן וההשראה דווקא מן המוקטעה של אסד בפאתי ביירות מערב. מי אמר שלתצלומי הביון של צה"ל אין שימוש?

623
הטעות של גלנט
 • 15:24
 • 24.01.11

בניתי רבוע אחד גדול ,וראיתי שזה פומפוזי מדי אז הרסתי באמצע וכך יצאה לי החצר

622
עדי שרמן
 • 19:58
 • 24.01.11

מפרגן ובכל זאת מנקר עיניים ובתוספת קצת חוסר יושר ואי בהירות מסמכית לא מתאים למנהיג מהשורה הראשונה שחייב להיות צח וישר כשלג הלבנון אחרת אבוי למדינתנו!

621
619
רס"ן שמועתי
 • 15:14
 • 24.01.11

ע"פ שמועה או סיפור ששמעתי לפני כ 10 שנים. הבית הינו העתק מדוייק של בית בלבנון. אשר גלנט התאהב בו באחת מהפשיטות של השייטת בלבנון. והעתיק את תוכניותיו אחד לאחד. שוב זוהי שמועה ששמעתי כשביקרתי בעמיקם מאחד מבני המקום.ואין לה כל ביסוס. לא ידעתי שזה קשור לגלנט בכלל. ע"פי דעתי בית מאוד מיוחד שמתאים לתוואי האיזור.

618
מה בכלל עסקכם הבית שלו. תעזבו אותו כבר.
 • 06:44
 • 24.01.11
617
אבי גנח
 • 07:56
 • 24.01.11

המומלצת לכל אזרח ואזרח ( במיוחד לתלמידי תיכון במסגרת הכר את ארצך ) . מחיר 150 ש"ח לנוסע כולל ארוחת חומוס גלילית בפקעין . מינימום 40 נוסעים . ( האוטובוס כולל מאבטח )

616
התמים
 • 07:44
 • 24.01.11

אני גר בשכונה בכרמל.. מעברים ציבוריים גודרו ע"י בעלי עינים גדולות והשכונה חסומה לחציה ברגל. נתחים יפים גם נגזלו מבעלי קרקעות פרטיות ע"י שכניהם ואין סוף לסיכסוכים. אגב, חצי דונם לבית הוא מגרש מינימלי אצלנו האם לא צריך לשים לזה קץ.

615
משי
 • 23:42
 • 23.01.11

החלקות של השכנים כה קטנות יחסית לשלו וגם זה לא הספיק לו -אלא השתלט על שטחים נוספים!!!

613
טל גן
 • 06:48
 • 24.01.11
612
איל
 • 04:33
 • 24.01.11

איפה הצנזור הצבאי? מדינה של מטומטמים שונאי עצמם. האם נראה לכם שמדינה נאורה היתה מתירה לצלם בפרטים רבים כל כך את הבית של הרמטכ"ל?

611
יוני
 • 22:22
 • 23.01.11

הבית של גלנט נראה כמו של סוחר סמים קולמביאני כבד !!! ועוד על משכורת סגן אלוף שצריך לפרנס משפחה יש פה הרבה שאלות לשאול.. אחת מהן שזה האם באמת אנחנו רואים את עומק הקובינה?

610
יואב (יאסר) גלנטאווי
 • 22:43
 • 23.01.11
609
דניאל
 • 23:14
 • 23.01.11

נראה כמו באזר לדברי סידקית, מתאים לו.

608
GAY
 • 23:21
 • 23.01.11

פיבקו ! עוד אחד לשאול לחוות דעתו ! אחד שהבתים שלו נראים כמו צעצועים שבורים מקוריאה

607
אא
 • 23:09
 • 23.01.11

למה ציפיתם? ואנחנו עם של מטומטמים שאפשרנו לברק ולביבי לעלות לשלטון ולקדם אנשים נחמדים כמו חרירי, לתפקידי ניהול בצבא.

606
אזרח שאכפת לו
 • 23:10
 • 23.01.11

הבית דוחה, האגו של בעליו גדול כמו הבית, אבל עדיין זה לא אומר דבר וחצי דבר לגבי התאמתו לתפקיד רמטכ"ל.

605
רונה
 • 21:35
 • 23.01.11

וגם הבית די מוזנח ובטח לא מושקע וכל מי שגר במושב יודע שאין שום דבר חריג פה מישהו התלונן אי פעם על ביתו של אריאל שרון ? ברור שמישהו מנסה בכל מחיר לעצור אותו מהכהונה-

604
יצחק
 • 22:21
 • 23.01.11

הבית מעיד על הטיפוס

603
רמי
 • 20:54
 • 23.01.11

אין לי צרעת עין אבל אני הייתי בונה את הווילה לי אחרת .לא היית רוצה צרת עין אבל הייתי מנסה לעשות לי טוב ונוח לבראות לך !!

602
ירושלים
 • 20:48
 • 23.01.11

אני סולד מהרעיון שרמטכל יתגורר מיוזמתו בוילה של שייח סעודי רק על כך הוא אינו ראוי

601
ג'ינג'י
 • 19:39
 • 23.01.11

תעזבו אותו בשקט, כאילו שאף אחד ממכם לא בונה בצורה לא חוקית. הבן אדם עשה עסקת נדל"ן טובה לפני 20 שנה ללא קשר למקצועו, זוכה בבית משפט ורק תעבי פרסום העלו את הנושא הזה מחדש. נכון שהוא דמות ציבורית, אך הוא גם בן אדם וכל ההמולה סביב הנושא הזה מיותרת לחלוטין

600
אבי
 • 18:30
 • 23.01.11

לא לעניין, סתם חטטני

599
דורון
 • 19:14
 • 23.01.11

ברור שלאיש או לאישתו יש טעם קלוקל ומגלומני. זה כלשעצמו לא שולל ממנו את הרמטכלות. אם אכן עבר על החוק ואו שיקר במסגרת ההליכים נגדו אזי אכן הוא לא ראוי.

598
ביבי בראש ההפקר=הרס
 • 20:01
 • 23.01.11
597
ארז
 • 18:09
 • 23.01.11

הבנאדם משמש בתפקידי שדה הכי קרביים בצבא במשך יותר משלושים שנה. מה הקשר בין זה שהוא עשה עסקת נדלן טובה לפני עשרים שנה לזה שהוא יכול או צריך להיות רמטכל ??

595
חייל
 • 18:14
 • 23.01.11

רואים ע"פ ביתו שזה אדם שבא מהעם וראוי להיות רמטכ"ל. נפוליון

594
סופנו: על השחיטה- ביאליק!
 • 19:27
 • 23.01.11
593
אני מהאזור
 • 17:21
 • 23.01.11

אם היית מכיר ויודע ולא ניזון מהעתונים לא היית כותב כאלו שטויות.

592
דניאל
 • 17:54
 • 23.01.11

איזה חלק שנפל מספינת חלל של חיזרים.

591
אין לי מילים לכתוב במדינה הזאת שבנינו מי שיכול לקח
 • 17:44
 • 23.01.11
590
א.
 • 16:40
 • 23.01.11

העם הזה (ובמיוחד שכניו כנראה) - יוצא מדעתו מרב קנאה. בסה"כ בן-אדם שכלכל צעדיו נכונה, אך לא הסתפק בזה, ותרם הרבה יותר מרב צרי העין למדינה. כשהעניין יסתיים, אנשים אחרים במקומו היו תובעים את כל מוציאי הדיבה, אל לו לא יהיה זמן, את זמנו יצטרך להשקיע כרגיל, בזה שאנחנו נוכל לישון בשקט.

589
ישראלי
 • 16:42
 • 23.01.11

ברק בסה"כ גר בדירה ששטחה מחצית ומהבית של גלנט ואין דונמים של דונמים של קרקע, ויוווו, כמה עיניים פתחו עליו. יחסית לגלנט עם הבית הענקי ברק אדם צנוע. מדוע בעצם אדם כמו גלנט צריך בית בגודל שיכול לשכן 50 צעירים תל אביבים?

588
אריק שרון
 • 16:52
 • 23.01.11

טוב לצבא או לא לא טוב לצבא.

587
גזית
 • 17:25
 • 23.01.11

הבית לא כל כך גדול ובנוי שטוח. כל וילה מכובדת באזור שיש לה 3 קומות היא בעלת אתו שטח.

586
אוהב שייטת 13
 • 16:43
 • 23.01.11

אתם כמו באיראן- נעשתם מיחלק המוסר כביכול... תסתכלו באיזה אוטו אתם נוסעים ותבינו שכולכם אנשים קטנים מאוד.........

584
ראי רחל, ראי.
 • 15:57
 • 23.01.11

מעניין איזה שירות צבאי עשית.

583
ממושב עמיקם
 • 15:45
 • 23.01.11

איש איש וטעמו ! ב95 רכשתם דירות בגוש הגדול ובכפול 3 מסכום משק בעמיקם אביאל או גבעת נילי . אתם צפונבונים שמעולם לא חגגתם טו בשבט .! שבו בשקט ותמשיכו ללכת פעמיים בשבוע לרושפלד ....אנחנו קמים לפני 5 והולכים למיטה בתשע , בדרך יכולים לאכול פיצה בזיכרון או חומוס אצל שכננו הערבים , ערבים אתם יודעים אלו שאתם כל כך אוהבים אבל מפחדים מהם !

 •  
  איל
  • 11:50
  • 24.01.11

  לא כולם כאן צפונבונים, תפסיק להתלהם. גם אנחנו קמים מוקדם (ב6) ועובדים לא פחות ממך. לנו אין תאילנדים שעוזרים לנו בשדה וממשלה שמבטחת גידולים. וכולם כאן עובדים ומשקיעים כל אחד בתחומו. למשבניקים אין מונופול על עבודה קשה - תירגע.

581
לא את
 • 15:37
 • 23.01.11

פיבקו - הבית שתכננת על איילון נראה פחות מענין ויפה. ההשתלחות והצטרפות לעדר לא מוסיפה נקודות על טעם טוב

580
תמי
 • 15:15
 • 23.01.11

גג שטח, כיפות קשתות, הכל בסגנון מעודן ולא מוגזם. הרבה יותר יפה מכל הוילות עם הגגות רעפים המגוכחים האלה שרואים אצלנו בכל מקום אלה-אירופה...

579
יש מרתף.
 • 14:22
 • 23.01.11

חשבתי. מילא זה תסביך של גמדים. אבל אלוף בצה"ל שבונה ומתהדר בבית של שייך? זה כבר שייך למחלקה אחרת? אולי למדעי המזרח ?

578
שפינטוזה
 • 14:15
 • 23.01.11

1.תמלוגים על השימוש בשם גאלנט ע''י חברת מיצובישי. 2. להורים היתה גלאנטריה משגשגת בר''ג 3.ההורים של אשתו-חצי יוקנעם שלהם. יכול היה לקנות פנטהאוז בבנין של ברק.אבל הוא מאוד צנוע.

577
שהוא אוהב
 • 14:49
 • 23.01.11

אגב, ראיתי גם עבודות של פיבקו לא תמיד נהנתי ממה שראיתי.

576
מיקי מאוס
 • 15:11
 • 23.01.11

ההשראה ממבני משטרה מימי המנדט...

575
גיא
 • 13:16
 • 23.01.11

נובו=חדש, נובוריצ' = העשירים החדשים. אלו מאופיינים דווקא בתל אביב באיזה מגדל ולא במושב. ולא נראה לי שהוא מייצג את העשירים החדשים.

574
אזרחית
 • 13:47
 • 23.01.11

ניראה לי שתוכנית האח הגדול גורמת לאנשים ועיתונאים הרגשה שהכל מותר. לצלם ממסוק לחטט במסמכים ולהציג הכל בציבור. מהיכן החוצפה הזו. גם לאיש ציבור מותר לנהל חיים פרטיים אם וכאשר הם אינם פוגעים בתפקידו הציבורי. ההתנהלות הזו תבריח אנשים טובים מלהתמודד לתפקיד ציבורי שהרי אף אחד אינו מלאך ורק תינוק בן יומו שלא ניסה לא טעה כי לא עשה מאומה הוא צח כשלג.

573
אחת העם
 • 13:34
 • 23.01.11

אבל את מי הוא משכן בכל החדרים האלה? זה אמנם עניינו, ובכל זאת, אדם שאמור להוביל את העם למלחמה בשעת הצורך, חס וחלילה, לא כל כך מתאים שייבנה לעצמו אחוזה מנקרת עיניים.

572
אור לנו
 • 12:32
 • 23.01.11

רמטכ"ל צה"ל הוא תפקיד אקסקלוסיבי, עד היום זכו בו 20 גברים יהודים בסה"כ. אפשר להגשים הרבה בחיים גם בלי להיות רמטכ"ל. ויואב גלנט מצטייר כמי שיודע להשיג את המטרות שהוא מציב לעצמו, אם לא ברכות אז בכוח. אם ניתן עדיין לבטל את המינוי זה הדבר הנכון לעשותו. גלנט התגלה בשבועיים האחרונים כאדם לא נעים, המחשבה שהוא יפקד על ילדינו, שמחויבים להתגייס על פי חוק, לא בהתנדבות, מדירה שינה מעיני.

571
אבי
 • 11:07
 • 23.01.11

גם אם הכל יכחוק וגם אם לאו,המגלומניות של האדם הגר בו זועקת לשמיים,שופוני,נובורישי מלוקק-לא הייתי רוצה שחיי ילדי יהיו בידי אדם כזה... אחד כזה ילך למכור את תיק המניות שלו לפני המלחמה הבאה, כמו חלוץ....

570
ייאי
 • 10:46
 • 23.01.11

פלישה לקרקע, בניה בלתי חוקית-אלו עבירות על החוק.האמירה שגם אחרים עושים היא רלוונטית בדיוק כמו שודד שיאמר גם אחרים שודדים. לזה עוד נוספו שקרים ותחמונים. למי שמתבלבל מכל מומחי הקרקעות הרגילים להכשיר שרצים נדלניים-זה אי טוהר מידות אני לא הייתי רוצה בגלנט כמפקדי ומפקד ילדי.

569
Amitzi
 • 11:20
 • 23.01.11

חבל שגם האדריכל המפורסם נסחף לגל המגעיל של כל המצקצקים בלשונם לאנשים הקטנים ולמפיצי השמועות. לאדריכל אילן פיבקו יש בתים נפלאים אבל גם כמה מגלומנים כמו הטיל ליד גני התערוכה.... אזרחים נכבדים תנו קצת כבוד לאלו שכל חייהם תורמים למדינה. הניחו לרשויות לבדוק את החוקיות של תהליכי האישור .

567
יש לבחון את אי הסדרים לגופם
 • 10:37
 • 23.01.11
566
tאיציק
 • 10:40
 • 23.01.11

פיבקו הקים סמל פאלי באיילון,איזו זכות יש לו לבקר אדריכל אחר, לטעמי המבנה שלו הוא ביזיון למקצוע ,אז מה? כל אחד וטעמו עימו,העיקר שיש מי שמשלם!

565
בית מוזר לגמרי
 • 10:41
 • 23.01.11

לא הטעם שלי בלי קשר לגודל ניראה סתם מפוזר בלי טעם פונקציונלי.

564
חיים
 • 10:40
 • 23.01.11

האדריכל המכובד פיבקו,,, אני מצדיע לך,,, אתה פשוט ענק,,, רואים את זה לפי השמוק שליד כביש איילון גשר ההלכה. ממש ישראלי שמשתין על כל העולם מלמעלה.

562
אדריכל שמתחרה עם פיבקו
 • 10:28
 • 23.01.11

לא צריך להסכים עם כל דבר שאדריכלים אומרים, אבל בכל אופן: זהו מבנה שאינו בהכרח צריך לשמש כבית פרטי. התכנון הבסיסי והרעיון התכנוני מבוסס על הטיפולגיה של תכנון מבני בתי מרחץ טורקיים. יתכן שמתכנן הבניין, האדריכל, התבסס בתכנון על תכנית ישנה של מבנה טורקי או יווני המשמש כבית מרחץ. התכנון משקף אחד לאחד את התהליך הקלאסי והקונספטואלי בתוך בית המרחץ הטורקי בו החלל הגדול מחולק לחללים קטנים בהם עוברים המתרחצים בכמעט ריטואל מחדר אחד לחדר שני וכך הלאה. ריטואל הרחצה מתחיל נניח בקודקוד אחד של הבניין בו קיים חלל של חדר אדים ומעליו כיפה. המתרחצים ממשיכים בתהליך אל החלל הבא בו קיים חדר חם, סוג של סאונה יבשה וכך הלאה בתהליך סיבובי העובר בברכת מים, חדריי עיסוי, סאונות רטובות והכל עד לסיום התהליך ויציאה החוצה.("הלידה מחדש") למרות האמור לעיל אין מניעה שמבנה כזה ישמש כבית מגורים רגיל. הקביעה שהבית אינו יקר נכונה, שהרי המבנה מסורתי ובנוי בטכנולוגיה "נמוכה" או מסרותית. שטחו הגדול של המבנה בהחלט יצביע על פרוייקט יקר מאוד הנובע רק מהיקף הבניה הגדול. בהחלט מבנה לא מקומי ולא שיגרתי בנוף ארצנו. בהחלט אפשר לומר שגם הווליה הטוסקנית עם גג הרעפים והחללים המונומנטליים שנחתה כאן בעשור האחרון אינה גם מנוף ארצנו ולכן נראה שלרמטכ"ל לא נשארו הרבה אופציות אם בוחנים את מה שקורה בזירה הארכיטקטונית של מדינתנו....

561
אורי
 • 10:03
 • 23.01.11
559
דן
 • 10:07
 • 23.01.11

לפחות נתן משהוא למדינה שיהיה לו לברית

558
פשוט וקל
 • 10:19
 • 23.01.11

אופציה א': מדובר בבית עם ארבעה חדרים קטנים וביניהם מסדרונות מקורים. הגרים בו כל כך צנועים שעל מנת למנוע לזות שפתיים הם עוברים בדרכם מחדר לחדר דרך חדר אחר. המטבח, המקלחת והשרותים נמצאים בסככה הצמודה לבית. אופציה ב': כל מה שעל הקרקע זו פאסדה בלבד. המיועד לראשות הממשלה בנה מתחת לפאסדה מקלט אטומי עצום ממדים בו מתקיימות ישיבות המטה הכללי ובעתיד ישיבות הממשלה. מכאן הצורך בדרכי גישה, מקומות חניה רבים וכד'. אופציה ג': הבית שבתמונה אינו משמש בכלל את המשפחה הזקוקה לבית בקירבת מנחת מתאים.

557
בנץ
 • 10:25
 • 23.01.11
556
בית קטן בערבה
 • 09:39
 • 23.01.11

יאללה יואב , לך הביתה , יש לך בית גדול צריך לתחזק אותו , לא יהיה לך זמן להיות רמטכ"ל. בית לבנוני , גלנט , יה ראיס קח כמה עובדים זרים לא חוקיים (כמו הבוס ברק). נמאס מהקומבינות , פלישות , תכמנות ומרמה.

555
ישראל
 • 09:52
 • 23.01.11

תפקידים לא רגילים לכן כל המגיבים במיוחד האדריכל הנכבד תן כבוד ותפוס מחסה

554
מצידי שיגור באיגלו מוזהב
 • 09:34
 • 23.01.11
553
 • 10:03
 • 23.01.11

משהו השתגע במדינה,מה אכפת לי מה חושב אדריכל על הבית של הרמטכ"ל? מה אכפת לי איזה טעם יש לגלנט או לאשתו ? עכשיו גם זה נושא לדיון ? איך זה בדיוק הופך אותו למועמד טוב יותר או פחות להיות רמטכ"ל ?

552
תיכוניסט יורד
 • 09:44
 • 23.01.11

נמאס מהכל

550
בן
 • 09:40
 • 23.01.11

בתל אביב יש דירות מגורים על שטח גדול יותר. נראה לי כמו תכנון לטווח ארוך, צלעות לילדים, צלע להורים, צלע לחדרי משפחה, פטיו פנימי למשפחה. אולי מנקר עיניים בתצלום אוירי. טיילתי אתמול בעג'מי וראיתי וילה 3 או 4 מפלסים למכירה עם 500 מ"ר בנוי ליד הים וזאת לא היתה היחידה. שם לא תמצאו אנשי קבע. וילה כמו של גלנט, אם נבנתה על ידי פועלים ערבים מהסביבה והחמרים ניקנו באזור ולא אצל מעצבים בתל אביב צריכה להיות לא ממש יקרה.

549
548
לוחם סיירת
 • 09:42
 • 23.01.11

וזה רצון של רוב העם בישראל..העובדה שהנושא גלש לרמת דיון כל כך נמוכה לא תשנה דבר..

547
אמא לבן בצבא
 • 09:36
 • 23.01.11

הצבא זה קליקה רמטכל שפיטר סורחים חייב להתמיד איזה קצונה שנוגע לכיסם אין אמות מוסר מי יכול לסח שטחים ללא שיפוט קנס ועונש אחר עופרה שטראוס שספחה שטח נקנסה ונהרס השטח שפחה מדוע גלנט מעל החוק ולו קצין שההיו אינם מבריקים במיוחד,

545
יעקב הכריש
 • 09:00
 • 23.01.11

מה קרה לאנשים במדינה שלנו נכנסים לקרביים של הבן אדם מספיקקקקקקקקקקקק

544
דויד
 • 09:03
 • 23.01.11
543
אתי
 • 08:44
 • 23.01.11

אם הוא לא גנב את הכסף , והוא לא גנב - אין לאף אחד זכות לשאול שאלות. זכותו של אדם לעשות בכספו ככל העולה על רוחו.

542
חוקר יחב"ל
 • 08:44
 • 23.01.11

האמת, בית יפה מאוד מתוכנן נכון, מתאים לסביבה ומשתלב היטב בנוף והקרדיט לאדריכל מגיע בהחלט. לגבי גלנט, גם לו מגיע קרדיט וגם לאישתו שבוודאי הייתה מעורבת בקבלת ההצעה הארכיטקטונית. מדוע מותר להייטקיסטים בני 25 לבנות בתים של 600 מטר ולאיש צבא בכיר אסור ? מפני הערכים המשתנים והסטנדרטים הכפולים של המיבור הישראלי ובמיוחד של התקשורת החובבנית. שרון, הר ציון, ועוד מלא יוצאי ה 101 קיבלו חוות של דונמים רבים ואין איש פוצה פה ומצפצף, גלנט רכש בכספו ואיבד את מעמד הצנוע...איזה עם טיפש

540
אבי
 • 23:30
 • 22.01.11

קודם כל עדיין לא הוכח שהכסף של גאלנט בא ממקרות לא כשרים.שיהיה לו לבריאות ושירבו כמותו.מספיק עם הניקור .בא לו לגור בטירה וזה עיניינו שלו כי ככה כיף לו .ושלושה דברים מרחיבים דעתו של האדם והם אישה נאה,כלים נאים,ובית נאה.אז למי שקשה הניקור שיבדוק אם יש לו גם אישה נאה ויעביר ביקורת.נגמרו ימי הצנע וחלפו להם הרבה פוליטיקאים ורמטכלים שגדלו בקיבוצים.איני בודק את הרמטכ"ל בכיס אלא בכישורים. לא נורא אם חברי הכנסת יכבדו את עצמם וילכו מחוייטים יום יום כפי שראוי לכל נבחר ציבור ולא רק באירועים וכו'.ואם למשהו יש את החוצפה ןלהככס לכיס של גלאנט שישאל קודם מאיפה לכל השכירים שגרים בצפון ת"א,רעננה,הרצליה,מושבים במרכז ועוד הרבה שכונות יוקרה,מאיפה הכסף לדירות או הבתים שרכשו.?צניעות מתחילה בלעצום עיניים ולא להסתכל מה יש לשכן. כל עיניין החריגות צריך להתברר עד תום ורק אחר כך ,אם יש מקום,לעשות רעש .גלנט! הרבה בריאות,הצלחה בתפקיד החדש,ואם יש כסף למה לא?עוד בית ,נחלה ,טירה .ולסיום,מעולם לא שמעתי שמרבה נכסים ,מרבה דאגה לשכנים.

539
בה לו בטוב
 • 21:33
 • 22.01.11

הכי מטריד אותי למה אף אחד לא כותב כתבה עיתונאית על מי עומד מאחורי העליהום המגעיל הזה, בטיימינג הזה ובעוצמה הזו לאורך לרוחב ולגובה. צריך להיות עב"ם כדי לחשוב שכל הכותרות המתוזמנות הללו מיקריות. מי העיתונאי שייפתח לנו צוהר לקצינים, הפוליטיקאים והעיתונאים שאמרו אומר לנסות להוריד בשנית את גלנט מהתפקיד. מקווה ומאמין שהוא יעבור גם את זה ושנקבל תשובות לשאלות הללו.

538
ריקי
 • 21:28
 • 22.01.11

כל הנושא של הקצאת קרקעות צריך לעלות בכנסת ובכתבות בתקשורת הנושא מאוד רגיש כי יש הרבה אנשי ציבור שמעורבים

537
להכנס לפרופורציה, סה"כ מושב עמיקם
 • 21:32
 • 22.01.11
536
eli
 • 21:09
 • 22.01.11

out of any proportion

535
מגאלומן
 • 21:28
 • 22.01.11
534
דור
 • 21:19
 • 22.01.11

המפתחות בפנים

532
מגאלומן
 • 21:14
 • 22.01.11
531
שלומית
 • 19:30
 • 22.01.11

לא מעניין מה יש לגלנט כל עוד אין דברים כעובדות אין עובדות מדברים בקצרה עם אחריות למילים שיוצאות הצילום מיותר במצב זה בשלב זה זו חוצפה וחדירה לפרטיות של האחר ולא משנה מי הוא ! קחו אחריות למעשים שלכם .... חוצפה ,חוצפה!!!

530
לאן
 • 18:43
 • 22.01.11

יש הרבה ארמונים יותר גדולים לאויבים של מדינת ישראל שחיים במדינה שלנו.מה הוא צריר לגור בקרוואן?

529
David
 • 19:06
 • 22.01.11

Ashkenazi has a regular apartment in Kfar Saba, you can see him taking a walk and running in the city like a regular citizen.

528
מאזרח
 • 19:04
 • 22.01.11

מה צרות העין

527
 • 19:16
 • 22.01.11

גנרלים בטירות ולסדירים משלמים פרוטות

526
 • 18:40
 • 22.01.11

די כבר , ככה זה במושבים ! עכשיו נזכרתם איפה הייתם בשנות השמונים והתשעים שלמושבה היו חובות עצומים!!!! היום פתאום זה אטרקטיבי! תחפשו סיבה יותר טובה! ולהשוות את זה לאקירוב זה בדיחה! 

525
 • 18:19
 • 22.01.11

מצידי שיהיה גנב ורמאי, אבל שלא יקרו פשלות כמו שהיו בלבנון.

524
523
איתי
 • 18:17
 • 22.01.11

הכל עניין של תדמית כנראה.

522
אודי
 • 17:56
 • 22.01.11

בתולדותינו. היה מפקד השייטת. אלא אם שיקר לבג"ץ או למבקר הייתי רוצה לראות אותו רמטכ"ל.

521
סים
 • 16:42
 • 22.01.11

אלוף משנה ומעלה. קדימה להרים את הכפפה ולבצע מחקר.תראו שגלנט לא יוצא דופן להיפך.הוא עוד צנוע אצלו אין ברכת שחייה

520
אורן
 • 17:54
 • 22.01.11

עד שיאלצו את גלנט לוותר על התפקיד!!!

519
נעמי
 • 17:05
 • 22.01.11

בביטחון המדינה הלוואי שגלנט יצא זכאי ויהיה לרמטכל ה-20

518
מוני יקים אנטיציוני
 • 16:52
 • 22.01.11

תשוו לרצח האופי שעשו לדרעי ובניזרי על סגירת מרפסת לעומת הסלחנות כלפי שוד הקרקעות והמקורות הכספיים של הגלנט החזירי הזה.

517
יאיר
 • 13:26
 • 22.01.11

כמובן גם אנחנו הקוראים שברוב טיפשותנו נכנעים לתכתיבי סדר היום שהתקשורת יוצרת וזורמים עם הזרם אבל לתקשורת יש חלק עצום בתופעה הזו ואני מקווה שתימצא הדרך לשים את האצבע על זה.

516
הרואה למרחקים
 • 15:53
 • 22.01.11

כאב לחייל בשרות חובה תהיה לי בעייה לשלוח את בני לצבא הנשלט בידי גנב קרקעות מגולומן המחייב את בני לשרת תחתיו בשרות חובה בחירת גלנט תהיה הכשרה לסרבנות המונית של כל הילדים הישרים שלא ירצו לשרת תחת רמטכ"ל שקרן וגנב שמחייב אותם להקריב את חיים איך יוכלו להאמין למגולומן הזה יש להעמידו למשפט לסלקו מתפקיד הרמטכ"ל וכל רגע קודם ייטב

515
מה לא מבינים
 • 16:44
 • 22.01.11

אחד משבעת פלאי תבל החדשים, ואחד מהם הראוי באמת לתואר! הארכיטקטורה המוגולית מוצאה, כמו מוצא השושלת עצמה, בסמרקנד האוזבקית, לשם הגיעה מהמסגד הגדול של דמשק וממבני בגדד העירקית. הטאג' נחשב לשיא בבנייה בארכיטקטורה זאת. לאורך השנים ניסו רבים וטובים לשים את האצבע על מה נותן לטאג' מהאל את העוצמה והיופי המיוחדים שלו, שהפכו אותו למונומנט האהבה המפורסם בעולם, ועדיין מנסים. המבנה הוא למעשה אחוזת קבר מוגולית שבנה הקיסר שאה ג'אהאן לזכר אשתו השניה מומטאג' מהאל, שנפטרה ב-17 ביוני 1631, במהלך לידת ילדם ה-14.

514
 • 15:11
 • 22.01.11

חצר ביזנטינית,תחומה ע"י 4 קברי שיך, שהודבקה להם מרפסת מחסיאנדה של קולונל ארגנטינאי. מייצגת את הכוחניות ואת טעמו הטוב של עם ישראל.

513
סולימני דוד
 • 16:22
 • 22.01.11

מתגעגע לרפול

511
shlomo mazor
 • 13:54
 • 22.01.11

אין כבר במה להתעסק אז מטילים רפש על אלוף בצהל,מה רציתם שהוא יגור במעברה,אדם שמשרת את המדינה מעל 30 שנה ,האם אין זכות כמו לכל אזרח לגור בבית בהתאם לאפשרתו,תרדו מגלט תתבישו לכם,ארץ אוכלת יושביה

510
 • 14:16
 • 22.01.11

כל העיתונאים האלה ואתה בתוכם. במקומו הייתי שואל את עצמי: מה אני בכלל צריך את כל התפקיד הזה בעצם ? והולך הביתה לחיות בשקט עם האשה. אם הוא עדיין ממיך בדרכו יכולות להיות רק 2 סיבות. 1- הוא "רוצה להיות מפורסם" (משמע- הוא טמבל בעצם). 2- הוא אחראי כי הוא יודע עד כמה שהוא נחוץ. כנראה שהאפשרות השנייה היא הנכונה. שימותו הקנאים.

509
צחי
 • 13:44
 • 22.01.11

הולך אחריו באש ובמים. הוא בנוי מחומר של מנהיגים. איך הוא עומד בלינץ התקשורתי המאורגן שמנסה לחסל אותו בכל מחיר. אותה חבורה של מסמך הרפז !!!!! עליה היועץ המשפטי מגונן, עוצר כל חקירה ומסתיר עובדות מהציבור. אותה חבורה רוצה לחסל רמטכל נבחר בכל מחיר. חברים תתעוררו, שום דבר לא מקרי. !!! 

508
משכורות חזיריות, פנסיות שערוריתיות
 • 13:31
 • 22.01.11

במקום לקבל ביטחון, מקבלים קצינים נהנתנים שנמצאים במערכת לא בגלל כישורים או ערכים, אלא כדי לעשות לעצמם על חשבון הקופה הציבורית.

506
יוסי
 • 11:59
 • 22.01.11

השאלה היא האם פעל באופן פסול, עד כדי כך שלא ראוי למנותו לרמטכ"ל (ולבעוט אותו אחר כבוד מפורום מטכ"ל). יואילו נא הגורמים הרלבנטיים לברר סוגיה זו במהרה!

504
ירוחם
 • 12:48
 • 22.01.11

אם הוא ילך עכשיו הביתה יהיה לו הרבה זמן לשפץ את הבית והשטח

503
 • 12:50
 • 22.01.11

חצר ביזנטינית,תחומה ע"י 4 קברי שיך, שהודבקה להם מרפסת מחסיאנדה של קולונל ארגנטינאי. מייצגת את הכוחניות ואת טעמו הטוב של עם ישראל.

502
הסמול מתפרק מבין האצבעות
 • 11:07
 • 22.01.11
501
הגזמתם כולכם
 • 11:04
 • 22.01.11

הבית הזה הוא רק קומה אחת, יש בו שני חדרים לילדים, חדר הורים, ומטבח וסלון מרווחים. עשיתם מזה טירה מפוארת, אבל הגזמתם לגמרי. הבית אמנם בנוי על שטח של דונם (יחסית גדול אבל לא בצורה מוגזמת) אבל את רוב השטח תופסת חצר פנימית גדולה, כמו שאפשר לראות בתמונה. הגזמת כולכם! תפסיקו לפתוח עיניים על אחרים! ואם כבר בעניניי פתיחת עיניים עסקינן, אולי כדי שתתחילו לפתוח עיניים על בתיהם של נבחרי ציבור אחרים (כולל הרמטכל היוצא אשכנזי), על דירות תל-אביביות של ח"כים לשעבר ששוות למעלה ממליון דולר ואפילו על בתים פרטיים, של אנשים פרטיים, שגרים במושבים עלומי שם, בצפון, בדרום, בערבה, כמו שהיה יואב גלנט לפני 15 שנה כשבנה את הבית הזה. תתמקדו בעיקר ולא בתפל - האיש הזה ראוי להיות רמטכ"ל, בלי שום קשר לחשבון בנק שלו (שהוא לא תפוח כמו שעשיתם ממנו) או לטעם שלו בבחירת עיצוב הבית. תתביישו לכם!

500
יוני
 • 10:33
 • 22.01.11

אין שום בעייה ואם זה כך שיהיה להם לבריאות, אבל במצב שנוצר ולאור סיפורי סיפוחי השטחים והשקרים כולל שלו, הדברים חייבים בהוכחות אחרת הוא (לפחות לדעתי) לא יוכל לקבל את הפקיד

499
דרור הנאור מרמת גן
 • 10:44
 • 22.01.11

את השאלה הזו אמנם איש לא שואל - לא השמאל התומך ולא הימין הסמרטוטי, אבל זו שאלה שצריך לענות עליה.

497
496
ש
 • 08:49
 • 22.01.11

בקרוב יפרסם את הצהרת ההון שלו לציבור - לא תתכן שפיכת דם כזו . מתפלא על יועציו שמנעו ממנו עד עתה לתת הסבר - האדם חי כל השנים על תלוש צבאי מה אתם רוצים ממנו . מקווה שיציג זאת וישים קץ לחרושת השמועות המרושעת פושה בארץ ומכלה כל חלקה טובה של אמון והערכה כלפי הצבא ומפקדיו .

494
שטויות, בסך הכל עוד מושחת אחד..
 • 10:38
 • 22.01.11

רק פעם הבאה תבנה בית נורמאלי

492
.
אחד העם
 • 04:29
 • 22.01.11

בית יפפה. רשויות המסמשטרהצה"ל לא פתחו בחקירה, ולא שואלים שאלות. אם מצידם הכל כשר, אז נשאר רק לאחל כול טוב ובהצלחה למר גלנט. יש לו בית יפה, מגיע לו תפקיד יפה גם. לא?

490
'
 • 08:19
 • 22.01.11
488
אייל
 • 02:53
 • 22.01.11

שגם אחרי שהיה רמטכל ושר לא התייחס לדברים האלה ונשאר צנוע.

487
טל
 • 05:21
 • 22.01.11

זה לא בית זה אחוזה

486
מוטי
 • 05:04
 • 22.01.11

אדם שבונה טירה כזאת ונושא משרה ציבורית צריך להיות מטומטם ומנוכר לסביבה בה הוא חי זה מן גל של נהנתנים שהגיע לארצנו: אולמרט, ברק , הירשזון

484
..
 • 01:02
 • 22.01.11

מצד אחד "מוסיפים שמן למדורה" מצד שני מצקצים כצדקנים חמורי סבר נו לזה קוראים צביעות אבל מה זה חשוב העיקר הכסף...

483
א ו ט י ס ט י ת
 • 00:50
 • 22.01.11

את כל השקרים התחמונים ועצימת העיניים מהסוג הזה כנראה לא רק ה"מושחתים" במדינה הזו עושים, אלא כ ו ל ם. כולם תחמנים רמאים שרלטנים מושחתים. עם כזה, צלם האדם הטוב שבו הושחת ללא תקנה. סדום ועמורה. קבלנים פוליטיקאים, יו"ר קופת חולים, חברת חשמל, אגודות המים רשויות מקומיות, משטרה..... כו ל ם "מעגלי פינות". הרי בזה כוחנו שאנו לא מ ר ו ב ע י ם. .... על זו גאוותנו. לא??????????????????? מקטן עד גדול מפשוט עד "מכובד" פוגשת אתכם מידי יום מתעבת אתכם בכל מקום על החתום א ו ט י ס ט י ת

481
קח תרמיל...קח מקל!
 • 00:21
 • 22.01.11

היום יותר מתמיד, מי שגר בגוש דן, ומוכר דירת 3 חדרים מסריחים בת"א...יכול לבנות לעצמו ארמון במושב קטן בצפון או בדרום!...אפילו במקומות כמו מגדל העמק וכאלה! (=עם אחלה נוף!). עמיקם זה לא צהלה!...שאגב, פעם היתה מקום שכוח אל!

480
AA
 • 02:32
 • 22.01.11

התנהלותו ושתיקתו לנוכח המיצאים מבישים. היותו "חבר" של שרון ,וייסגלס ,ופורום החווה מעידים מהיכן הגיע לכלל קבלת עשרות דונמים מהמנהל בשעה שידע וחתם שאין לנחלה שרכש אפשרות לקבל השלמת אדמות.

479
אותו בית
 • 23:25
 • 21.01.11
478
קתו הזקן
 • 00:06
 • 22.01.11

תבררו היטב ותמצאו שהוא מתחלק עם ברק בפיליפינית.

477
גבי
 • 00:09
 • 22.01.11

אכן ניכר בביתו של גלנט יחסו לטבע , לחסכון במים ואנרגיה . בקיצור מנהיגות לאזרחות טובה. גם אם אדם מרוויח כספו ביושר , מעניין לדעת כיצד מוציא את כספו. התמונות שוות אלף מילים. כיצד ישוחח עם חיילים הלנים באוהל או במנה רעועה בצבא מאחר ואין לצבע תקציב לדיור ראוי ללוחמים.

476
מודרניסט
 • 23:53
 • 21.01.11

אבל אין תחתית לשפל אליו מסוגלים לצלול עיתונאים, נכון?

475
אחד שיודע
 • 22:40
 • 21.01.11

ופורנוגרפיים. תסתכלו על עצמכם במראה מדיון משפטי יבש האם היו חריגות בנייה והאם גלנט פלש לשטח ציבורי, אתם מטעים את הציבור וגוזרים את דינו של גלנט. העיתונאים שלכם ה"פסדו" סוציאליסטים, מספקים לכם את הסחורה היטב. הרי ללא ספק השכבה הוותיקה של "המעמד הבינוני" הוותיק, קרי שרידי מפלגת העבודה, כבר מזמן אינם סוציאליסטים. אין פגם להיו קפיטליסט. אני מעדיף את הרמטכ"ל שלי ואת שר הביטחון שלי כשהם גרים בדירות מרווחות. כל עוד הם הגיעו למעמד שלהם ביושר וללא "עקיפות" וקומבינות. לעומת זאת "יושר" מזוייף נוסח קומוניסטי לא קונה אותי. אפילו עיני ה"סוציאליסט" קנה דירה ב-3 מיליון ש"ח. דווקא על עיני הייתה צריכה לקום זעקה ציבורית, משם שהוא כבר אינו מייצג את שכבת הפועלים שצריכים הכי הרבה עזרה באיגוד ושמירה על זכויותיהם.

474
ביקורתית
 • 22:25
 • 21.01.11

האם מישהו בדק פעם כיצד הגיעה ה"חווה" לידי אריאל שרון? האם לאדם פרטי אחר היה ניתן שטח מדינה בהיקף כזה? האם הוא שילם בכלל על החוה? כמה הוא שילם? תמיד חשבתי על עניין זה ומעולם לא היו תשובות, איך קרה שאדם אחד קיבל שטח שמתאים ליישוב שלם? כמה דונמים יש שם? מה מכסת המים שהוא קיבל לחקלאות, אפם יש שם חקלאות? מדוע הוא קיבל הרבה תאילנדים ואחרים לא? האם העניין נמשך, דהיינו יש להם הקצאת מים כאשר הכל מקוצץ? אולי יואיל עיתון הארץ לערוך תחקיר בעניין זה? לצערי יש היסטוריה ארוכה של "שימוש" פרטי באוצרות המדינה ונכסיה על ידי החונטה - משוע לא הופקע למשל האוסף הארכיאולוגי מידיו של משה דיין או מיורשיו? מי התיר לו להשתמש בבלודוזרים של צה"ל לשם חפירות לאוסף הפרטי שלו? אחד הגורמים המרכזיים שבגללם אין שלום הוא האינטרס הכלכלי המובהק של החונטה בהשמך מצב המלחמה שמאפשר להם שימוש לרעה בנכסי המדינה. זכורים לרע סיפורי הנהג האישי והשימוש שנעשה בפריבילגיה זו לצרכים פרטיים. הגיע הזמן לחקור כל דבר מסוג זה ולהוקיע על אות הקלון, לרבות גם הפקעה של המדינה מה שנגזל מכל אזרחיה - כל נכס שנלקח שלא כדין.

473
 • 22:15
 • 21.01.11

רמטכל ,השמאל או הימין . זה שהוא נחש כולם יודעים ,אבל את מי תביאו היום במקום שהוא לא נחש רודף בצע גנב ורמאי ,רק תגידו לי את מי .האמת אולי אותי אחד שכבר מיואש מהחיים ,שבקושי יש לו כסף לקנות קופסת LM והמחשב עשיתי אותו ב24 תשלומים שווים בלי ריבית .

472
אפי קלאר
 • 22:32
 • 21.01.11

אולי הגיע הזמן לבחור אישיות צנועה יותר בהליכותיה והתנהלותה החומרנית ולותר על כל הנהנתנים למיניהם כגון ברק וגלנט. יש מספיק קצינים מוכשרים ומתאימים להנהיג את צה"ל,

471
אוי למדינה האומללה שלנו.שחיתות בכל מקום
 • 22:58
 • 21.01.11

גלנט הוא מאפיונר לא קטן.הוא אמור לשלוח את בננו למלחמות? אין לו זכות מוסרית.אסור למנותו לרמטכ"ל. הוא פשוט "שודד קרקעות". ארמון כמו שלו לא רואים בישראל.הוא יחיד במינו.

470
ציוני שפוי
 • 22:00
 • 21.01.11

די לרצח האופי- די לעיתונות הזולה והצהובה עם אוכל מנהיגיו וגיבוריו

469
ישראלי
 • 22:06
 • 21.01.11

לאחר שראיתי את האחוזה אבקש להכיר בגלאנט כזכאי לתואר אצולה מהיום יקרא שמו בישראל הדוכס גאלנטה

468
א.ל רמת-גן
 • 21:35
 • 21.01.11

תעזבו את הרכישה של גלנט מלפני 20 שנה. תתרכזו בשאלה אחרת: מהיכן מביא ח"כ מאוד ידוע מקדימה 10 מליון ש"ח ורוכש דירת פאר בפרויקט מאוד יוקרתי בת"א ? והוא יהיה שכנה של גב' בר רפאלי .

467
ישראלי
 • 22:06
 • 21.01.11

לאחר שראיתי את האחוזה אבקש להכיר בגלאנט כזכאי לתואר אצולה מהיום יקרא שמו בישראל הדוכס גאלנטה

466
מדובר במאה אלף שח לשנה
 • 21:01
 • 21.01.11

צריך להעריך לפחות שני עובדים במשרה מלאה כדי לתחזק את הבית פלוס טיפול בבעיות ושיפורים. קשה להעריך את בפחות מ 8,000 שח לחודש צריך גנן כדי לטפל בכל המערך הזה. הקיצור זה לא בית לבעל משכורת, בטח שלא משכורת של אלוף, צריך הרבה מאוד הכנסות בשביל בית כזה.

464
463
פחדון בארון
 • 21:23
 • 21.01.11

מי אתה גלנט ? אחש אלוהים מהיכל הקודש

462
והמתנות שהחזיר אך לא נתבע על כך-עבר על החוק
 • 20:47
 • 21.01.11

מסריח מהראש, והימין מוביל בשחיתות וברקב

 •  
  מריח מרחוק
  • 21:05
  • 21.01.11

  כי ביב היה תקופה ארוכה סוחר פרטי שכנראה הרוויח המון כסף מחבריו כסוג לתרומה לעתיד לבוא כשיחזור להיות ראש ממשלה, ככה משלמים לו מאה מאתיים אלף דולר להרצאה. בעייתי מאוד אבל חוקי. זה גם מה שקרה עם ברק אקירוב, מה פתאום שישלמו לאיש צבא לשעבר ופוליטיקאי כושל מאות אלפי דולרים ליעוץ של שעות. זו השקעה של טיקונים לעתיד לבוא. לזה ייקרא הון ושילטון. פה במקרה של גלנט יש מקום לחקירה מסוג דרעי אבל בריבוע, כי נראה שגם הוא וגם אשתו באים מרקע לא עשיר ואיש מהם עד כמה שידוע לא זכה בירושה של עשרים מליון ש"ח. כך שיש חשש חמור לפלילים ולכל מי שעיניו בראשו יש כאן קופת שרצים לא קטנה

461
יאיר
 • 20:07
 • 21.01.11

אנחנו עם קשה עורף, עם של קנאים, עם שלא מסוגל בלי דם.

460
אבי צנעני
 • 18:57
 • 21.01.11

אבי צנעני קודם כל הבית הזה ממש יפה בעיני. לא בנוי בסטנדרד המקובל ואולי זה מה שמפריע לקנאים. שנית - הבית לא גדול בהרבה משאר הבתים. אין פה עניין של כסף אלא של טעם. הרבה אנשים מעדיפים בית קטן שקל יותר לתחזק. ושלישית - אולי הבית הגרנדיוזי הזה באמת מעיד על אגו גדול וחזק של האלוף הזה - ואגו גדול וחזק זה מה שצריך כדי לנצח מלחמות. אז אני מעדיף רמטכ"ל עם אגו גדול וחזק מאשר ... רמטכ"ל תימני? אבי צנעני

459
Yossi
 • 18:55
 • 21.01.11

It will be interesting to compare his gigantic house to politicians from the left; Its not just Glant fault, its the crazy system that allowed that to happen

458
סימה שמואלי
 • 18:29
 • 21.01.11

אני בהלם. אלברט, הדוד שלי, זה שהיה אלוף בצה''ל ונהרג במלחמת יום הכיפורים רצה לרכוש משק במושב ליד גדרה, אבל לא יכול היה להרשות לעצמו. הוא חי עם משפחתו בדירה צנועה בשיכון מעוז אביב. איך יכול אלוף להרשות לעצמו וילה כזו? מה קרה מאז?????????

457
דוקרטו
 • 19:00
 • 21.01.11

בצבא הרס"ר של המטבח היה קונה מפיות מאחיו בעל מסעדה פי 5 ממחירן בשוק. אז זה רס"ר מטבח... תארו לעצמכם מה עושה גלנט עם כל החברים שלו

 •  
  עמך
  • 19:54
  • 21.01.11

  בעקבות המצב שנוצר בהחלט נדרשת בדיקת מקורות הממון שאולי חלילה נתערבבו פה מין שאינו במינו ולא נרחיב, בואו נזכור שבימים ההם באו ויצאו בלשכת שרון כל מיני "טייקוני חוץ" מדרום אפריקה, אוסטריה ועוד שהדים מהדברים גם נשמעו בבתי משפט, לכן בהחלט יתכן (נקווה שלא) שהיו גם כמה "מהחברה שם שנעזרו בהם" ונקווה מאד שגם לא במקרה הנ"ל

456
ש
 • 19:10
 • 21.01.11

כיצד חתם המינהל על תכניות הבניה לפני הגשתם לרישוי בועדה המקומית.לפי תקנות המינהל המירב שניתן לבנות במושבים נכון לאותו זמן זה 160מ"ר+ 40-50 מ"ר שטחי שירות(כיום 200 מ"ר)לא ניתן להגיש תכניות בניה לועדה מקומית בלי אישור בעל הקרקע=המינהל....מכאן שגם בנושא זה חרגו מהחלטות מועצת המינהל.גם תכנית המיתאר של מושבים(תב"ע) אינה מתירה בנייה בהיקף של 500 מ"ר למגורים.אז שלא יספרו לנו שהכל רק"טעויות"...לתשומת לב מבקר המדינה.

 •  
  אסוןןןןןןןןןןן
  • 21:48
  • 21.01.11

  חחחחח בקצרה נושא השטח זה נושא שהולך טוב באגף ההנדסה לא ידוע איך אבל החברה שם לא מחשבים נכון שטח עם טעויות של יותר לקבלנים מסוימים חחחח מאשרים להם חריגות על שמאל ועל ימין ככה שאם השם שלך כקבלן מוכר אז אין מה לדאוג לשטח והם תמיד יספרו שהיתה טעות ברישום שאופס אף פעם לא תוקנה באלפי המסמכים שלהם חחחח היתה לי הכרות עם קבלן כזה שעשה את כל הרישומים על הבניין שלנו עשה מיליון חריגות בנה 3 דירות שאסור היה לבנות ומה אמרו בעיריה אה כן חח הם פשוט איך שהו לא שמו לב כי שמו של הקבלן הולך לפניו מה שבא לו הוא עושה אין לו חוקים חחחחח ככה הקבלן התחמן סידר בית שלם על שטח של בית קיים מכר דירות ועשה יאמבה כסף כן היו לו קצת בעיות רישום אבל עם כסף וקשרים הכל נפתר יש אנשים שאין חוקים בשבילם ראיתי את זה במו עיני אם זה לא היה עצוב זה יכול היה להיות מאוד מבדר חחחחחחח לראות קבלן שמשחק משחק של ילד בכיתה א' שאדריכל שלו רושם את כל התוכניות על שטח של 2 מבנים ולא על חצי ואיך שהוא בעיריה לא שמים לב אופס חח קטעים עד שלא רואים כזאת הפקרות באגף הנדסה לא מבינים עד כמה הכל מוזנח שם לכמה קבלנים הכל מותר להם לרמות לדרוך לרמוס ולעשות רווחים אין להם חוקים פשוט נוראאאאאאאא חחחחחח אנשים מקצועיים שככה מתנהגים עוד בעלי תפקידים גבוהים בעיריות גועל נפש!!!!!!!!!!!!

455
idiot 1
 • 18:28
 • 21.01.11

AVAL SAUDI

454
453
פלץ
 • 17:53
 • 21.01.11

מפקד צבא הכיבוש צריך שיהיה לו "מבצר צלבני" עם "חצר ביזנטית"

452
Elie
 • 17:13
 • 21.01.11

Haaretz you are getting out of bound. Let the public be the judge. Your pictures are looking for a specific answer. Enough is enough

 •  
  The Sheriff
  • 18:59
  • 21.01.11

  Elie - you are not in a position to draw boundaries and if you want the public to judge - you must first allow them to have the facts in their entirety. At any event, it's the press's job to investigate whether Gen Glant has acted unlawfully and this being the case - your cries might lead someone to think that you are one way or another involved and your views are nothing but pure partisanship

451
פלץ
 • 17:53
 • 21.01.11

מפקד צבא הכיבוש צריך שיהיה לו "מבצר צלבני" עם "חצר ביזנטית"

450
ארנון
 • 18:20
 • 21.01.11

לגלנט יש לפחות עוד בית אחד בישוב שהוא משכיר בכמה אלפי שקלים בחודש.

448
omer
 • 16:10
 • 21.01.11

betah od ganav ehad akvar iefshar leamin le af ahad

447
דורון
 • 16:26
 • 21.01.11

הבית יפה אישורי בניה חסרים כמאת לכול המבנים במושבים מחסנים רפתות לולים די להחפיש את שמו. גלנט מתאים להיות רמטכ"ל

446
אז מגיע לו יותר מ-7 מיליון
 • 16:01
 • 21.01.11
444
זקן מעוקל כך נראה ביתו של מפקד בצבא השכירים
 • 15:17
 • 21.01.11

של הליגיון הרומאי השני

443
 • 15:17
 • 21.01.11

יאלה מלחמה. בושה וחרפה

442
סתם אחד
 • 15:12
 • 21.01.11

בדקתם איפה עמיקם? זה חור! מבודד! עד שנפתח כביש שש אי אפשר היה להגיע לשם כמו בן אדם. כל מי שמתלונן פה יכול לעשות עסקה דומה היום בנגב. מה, אתם לא רוצים? אז רדו ממנו ולכו תרדו על מישהו אחר

441
ששון שמש
 • 14:58
 • 21.01.11
439
בעל טירה
 • 14:50
 • 21.01.11

של הטירה שלי כמובן ואל תגידו שלא ידעתם...

438
עליזה אזולאי.
 • 14:46
 • 21.01.11

אוהבים למנות אנשים מושחתים למשרות בכירות, למה אז יותר קל לשלוט בהם. קל לבעלי אינטרסים לשלוט על החלטותיהם. לפתוח במלחמה, לא לפתוח במלחמה, לאשר הפרטה כזו או אחרת, חציבת משאבים, תמלוגים וכו' והם, אלה שמשפיעים על מהלכים של ראשי ממשלות רמטכ"לים, וכו', גם עוזרים להם להוביל מהלכים שהם יוצאים גיבורים בעיני הציבור והם אלה שמשפיעים על מקבלי ההחלטות משמרים את עושרם, ואף מגדילים אותו במרוצת השנים.

437
436
ברוך
 • 14:24
 • 21.01.11

ברק הנפוליון רצה גנרל עם גודל גדול, לכן עשה סקירה בין כל המועמדים ולגנט היה הכי גדול.

435
מאיר.א
 • 14:22
 • 21.01.11

אפשר להעביר את ישיבות המטכל לביתו של .

432
אם כן, אני קונה!
 • 13:28
 • 21.01.11
431
קנאי
 • 14:12
 • 21.01.11

ומדוע הם עוד בוכים שכאילו יש להם שכר נמוך?..

430
מודעה
 • 12:14
 • 21.01.11

גר בשכירות ובצנע, לא כוחני, לא הורג, נעים הליכות, רוחני. אז מי ינצח מלחמות?

428
רבקה גונן
 • 11:53
 • 21.01.11

ביתו הוא מבצרו של אדם, וכך בחרה משפחת גלנט לבנות את ביתה,כמבצר. זו זכותה ואילו היינו פחות "אוכלי אדם-קניבלים" כלל לא היינו מעונינים לדעת היכן ואיך בחר לגור נציג ציבור כל עוד הכל נעשה בשקיפות וביושר. אותי מעניין רק אם לרמטכ"ל המיועד יש היכולות והכישורים להנהיג את הצבא,לוחמיו,לשמור עלינו ועל ילדינו מכל משמר. בנאדם בארץ יכול להפוך מליונר בין רגע אם קנה איזו חלקה או בית נטושים בתקופת שפל ולמזלו -בשיא השפל- ואז לאחר שנים לא רבות יכול למצוא שקנה מכרה זהב ששווה מליונים הלוואי על כולנו אינטואיציות ומזל שכזה. אנחנו כנראה מאד מקנאים ולכן "טורפים" את מי שהצליח לו, ולא לנו......

427
ה"מנהיגים" גרים בטירות ואו פנטהאוזים
 • 12:12
 • 21.01.11
425
הבן אדם השקיע - כעת קוטף את הפירות
 • 12:09
 • 21.01.11

אם עסקיו היו חוקיים, אז שיהנה מההשקעה שעשה כשלכולם שיקשקו הביצים - זו מהות הקפיטליזם! אז נכון שזו לא התדמית האופטימלית למשרת ציבור, אבל דחיל רבאק, זה האדם שיעמוד בראש הצבא (החזק בעולם, עלאק), אז למה לא לפרגן??

423
לוג
 • 12:39
 • 21.01.11

למה צרות העין. תספרו שהוא פשלונר, חיילים שלו מתים בפעולות. אם מתעסקים בטעמו הטוב או רע בבתים / לאחר שנסיון הכפשה נכשל כנראה שהוא באמת בסדר.

422
אבו אחמד
 • 11:45
 • 21.01.11

היה למשפחה 4000 דונם הופקעו באמצעות חוקים ומשונים רוב הקרקע בלי שימוש אני צריך לעבוד כל החיים לרכישת דונם קרקע לבנייה לילדים ובקבוצים ובמושבים מקבלים כל אחד 50 דונם והעירונים משלמים מחיר הסכסוך הגיע הזמן לעשות שלום אמת בינינווצדק הסטורי בתוך המדינה ואז אפשר להגיע לשלום באזור

421
המשקיף
 • 11:05
 • 21.01.11

לאתרי האינטרנט שצריכים לספק חדשות נון סטופ אין גבול. מתעסקים התעסקות יתר וגורמים נזק. ראה מקרה הדולה ששוחרר לביתו לאחר ששפכו את דמו. אין דין ואין דיין. אם תחפשו רק מושלמים לתפקידים נישאר בלי אנשים.

420
עובדיה
 • 11:06
 • 21.01.11

לאור כל מה שקורה בארץ מבחינה פוליטית וכלכלית שגלנט הוא רק סימפטום מתוקשר שלה, צבא העם המקורי מת מזמן,הצבא המקצועי בדרך,רק שדובדבן הוא לא שם של יחידה אלא הבונוס להצלחה ,בטוחני שגם הדתים ירוצו לקבע והרי יהייה אפשר לעשות קומבינות כמו בכל קונצרן גדול במדינה.

419
צבי
 • 11:08
 • 21.01.11

להיות ביתו של אהוד ברק

417
איוב
 • 11:28
 • 21.01.11

במדינה בה אבד הכבוד לאמת. במדינה בה כל ליברמן הישר בעיניו יעשה במדינה בה החוק הוא בקושי המלצה. במדינה כזאת תתחולל במוקדם או במאוחר הפיכה צבאית.את מטה הכת השלטת ניתן למצוא כבר היום בעמיקם.

416
ZOSTERצעד אחד קדימה
 • 11:20
 • 21.01.11

או מצדיות שאפשר, לעת מצוא, לחמש במקל"בים. וגם שביל מילוט. מתאים יותר לברון סמים בקולומביה מאשר למי שצריך להנהיג את צבא העם (כותב, מדם לבו, מי שבחצי המאה שחלפה לא פסו לובשי מדים מביתו, הוא, רעייתו, בנו ובתו, בפרט רעייתו, שכשהבז'יז'יניות שבגילה משחקות עכשיו קנסטה על המדשאות בבתי אבות, עדיין עומדת איתנה על משמרתה באחת מזרועות הביטחון). תקנו אותי אם אני טועה.

415
אבי
 • 10:38
 • 21.01.11

כל אחד נכנס לתחתונים של השני. היה לו כסף, הייתה לו הזדמנות אז קנה ובנה בסיגנון שנראה לו. מה זה שייך לצבא? יש אנשים עם סגנון כזה ואנשים עם סגנון אחר. בתרבות הציבורית שהתפתחה בארץ אף אדם איכותי לא יכול לקחת תפקיד. תמיד ימצאו לו איזה חומר זבל. רק הנזירה תרזה או סוניה פרס עוברים את הקריטריונים של "הארץ" אבל לצערנו הם לא מבינות גדולות בצבא.

414
עמית
 • 10:43
 • 21.01.11

אולי די??? כל בעלי התפקידים במדינה הוכיחו פעם אחר פעם שכשיש כח מנצלים אותו לטובתם האישית! חא חסר דוגמאות.. הפעם הרמטכל עושה זאת עוד לפני תפקידו, כלומר מתאים את עצמו לעליתא :) כך לפחות שיהיה מקרה שחיתות בעתיד לא נהיה מופתעים, נוכל להגיד הכתובת הייתה על הקיר או בעצם על הטירה.. אז בואו נחזור לעבודה כי אנחנו פשוטי העם צריכים לסגור עוד חודש, והגנרלים הגדולים צריכים את כספי המס שלנו...  

413
מוני יקים אנטיציוני
 • 10:50
 • 21.01.11

מי שגנבו את המולדת הפלסטינית יגנבו גם 7 מיליון לבניית ארמון לגלאנט ???

412
מיכאל בונקל
 • 10:54
 • 21.01.11

דומה ביתו לאחוזה של ברון סמים דרום אמריקאי או בעל חוות כותנה הניזונה מעבדות בדרום של ארה"ב דומה כי האיש מגלם את כל הרע והמכוער שבישראליות - אלו הם הגנרלים, אלו הם פניה של מדינת ישראל רדיפת ממון ובצע, זלזול בחוק, ניקור עיניים ו"שואו אוף", תרבות כוחנית "למי יש יותר גדול", מיליטריזם, קומבינות, ועוד ועוד. כולנו חווינו, כולנו מכירים... מלח הארץ בתחת שלי

411
גנרל
 • 10:29
 • 21.01.11

הקנאה וצרות העין היא אבן דרך בחברה הישראלית ואל לנו להכנס לכיס לא של ברק ולא של הרמטכ"ל המיועד מר גלנט אבל, ועוד פעם אבל, בהיותך איש ציבור , אי אפשר לשבת במגדל השן ולחיות כמו גנרל או ברון סמים במדינה דרום אמריקאית! זה פשוט לא עובד ! במדינה דמוקרטית אמון הציבור היא חובה בסיסית וכך אי אפשר לקבל את אמון הציבור הרי איך אותו רמטכ"ל יבוא לאחרון החיילים מאזור מצוקה וייתן פקודה של הסתער ? אותו חייל יאמר , מי הוא שיושב למעלה גבוהה ייתן לי פקודה? וזה באמת לא משנה שהבחור התחיל מלמטה , מוכשר , אכל חרה בכפיות - כל זה שייך להיסטוריה מול עייניו של חייל צעיר!

409
דן
 • 10:25
 • 21.01.11

אני גר בירושלים על דירת 55 מ"ר אני משלם 4600 ש"ח בשנה (חודש וקצת שכירות לערייה) אז על כזה בית אני מניח שזה עשרות אלפי שקלים שנה, חשבתי שבקבע לא מרווחים כזהה טוב? אולי שוחד על החלטה ברכישות או משהו אחר?

408
חבר מושב עמיקם
 • 10:17
 • 21.01.11

שאצל השכן רע

407
עוזי
 • 10:22
 • 21.01.11

אריק מירובסקי ורז סמולסקי כנראה מובלים על ידי אינטרסים כלשהם!!!

406
משה
 • 10:11
 • 21.01.11

מפקדי הצבא שלנו מזמן איבדו את ערכי הצניעות וההסתפקות במועט. רוב תקציב הצבא הולך על משכורות ופנסיות מנופחות, כאשר הגנרלים רוצים לזכות במשכורות כאילו היו מנכ"לים בחברת ענק פרטית. בפועל כל הנטל הוא על כתפי חיילי החובה והמילואים שכמעט ואינם מתוגמלים. חייבים לשנות את מערכת הערכים של הצבא כדי שאלה שישארו יהיו באמת הטובים, שעושים זאת מבחינה אידיאולוגית ולא כל רודפי הבצע שמונעים על ידי כסף והטבות.

405
עמית
 • 10:06
 • 21.01.11

לא מכיר את הנושא כל כך אבל מה שברור מישהו מחפש אותו.....והוא צריך להגן על עצמו עם הוא בסדר יהיה בסדר עם עשה קומבינה היא תתגלה

403
הגר
 • 11:20
 • 21.01.11

ממלא תפקיד ציבורי - ולא חשוב איזה - חייב להיות חף משחיתות. כשאנחנו בקיבוצים רוצים סוף סוף לבנות את בתינו הצנועים על חצי דונם, כדי שנוכל להוריש משהו לילדינו - שהרי עבדנו בשבילם בדיוק כמו גלאנט - המינהל רק שם רגליים ומונע זאת מאיתנו בתואנות שונות.

402
ci
 • 10:00
 • 21.01.11

ואפשר לבנות את זה יותר בזול אם מעסיקים את הפועלים ישירות ומפקחים עליהם (גם מפקח בנייה עולה בסה"כ 8000 ש"ח לחודש). יש בסביבה מספיק פועלים ערבים שעובדים עבור יומית סבירה ונותנים תוצרת אם מפקחים עליהם. חומרים תמיד אפשר למצוא בהנחה. בסוף יסתבר שעלויות הבנייה היו מיליון שקל ושהוא לקח הלוואה. בנוסף לכך, מפקד שייטת עם כל התוספות מרוויח הרבה, אשתו קיבלה ירושה, הם מכרו דירה, אשתו כנראה עובדת וגם היוונה חלק מפנסיה של סא"ל בחיל הים. בקיצור, יש מאיפה לבנות.

401
x man
 • 10:12
 • 21.01.11

As one who served under Galant command I can tell you all who muck him that if you would have given Israel only half of what Galant gave, the country would have been a place worth living in. Until then, let the man enjoy his successes. If he is not good enough to head the army then you all destine to keep living in that small swamp called Israel.

400
אלכס
 • 09:58
 • 21.01.11

לך רמטכלו"ת! בגין גר בדירה שכורה ומי אתה לגביו? רודף בצע שהזדקן מתאבי בצע. אתה בשום פנים ואופן לא תיהיה רמטכ"ל. די לנו תואב בצע ברק שהפקיר פצועים בשדה הקרב

397
pig
mr
 • 10:09
 • 21.01.11
396
דוד
 • 09:57
 • 21.01.11

אין ספק שגלנט היה תלמיד מצוין של המורה הדגול אריק שרון, ולמד ממנו נהנתנות מהי? וכיצד לנצל את המדינה לטובתך?

395
גיא
 • 09:51
 • 21.01.11

ההתלהמות המכוונת והלא ענינית כבר ממש לא לענין. הרי התקיפה של הארץ ודמרקר אינה בגלל גודל הבית או השטח במושב אלא מפוזיציה פוליטית. אני שייך לאותו צד במפה אך ההתנהלות הלא הוגנת בנושא לא ראויה. וכן, קל לשלהב המון קנאי.

394
כרטיס מועדון בבקשה .
 • 09:52
 • 21.01.11

מועדון המושחתים בעשראל מתרחב :1. אהוד אולמרט 2. אהוד ברק ( עובדת זרה לא חוקית) 3. הישנזון - שר אוצר (לקח כמה גרושים לפיצוחים) 4. בניזרי , (כנ"ל) 5. קצב משה - אנס . (רשימה חלקית - הרחבה בקרוב). גלאנט התברג לצמרת המושחתים. 650 מ"ר , טירה כמו של נשיא טוניס. אסור לתת לחיילינו מפקד עם שק של מרמות.

393
אזרח
 • 09:48
 • 21.01.11

אין מישהו שטוב עבור העם הזה. אז שאף אחד לא ינהל לו את הצבא. עם של מתבאסים בחול וטיפשים.

392
.
מגעיל
 • 09:49
 • 21.01.11
391
משה בכר
 • 09:47
 • 21.01.11

למי שצריך לדעת בכל האזור ובישובים שליד עמיקם גניבת קרקעות היא עינין של מה בכך!בידקו את המשובים שליד ותיווכחו כמה משפחות גנבו קרקע מהמדינה!זו תופעה מוכרת באזור!!! זו קרקע יקרה !בהזדמנות זו הייתי מציע לעבור על כל הנושא הזה,באזור הנ'ל!!אינני מופתע כלל על השתלטות זו!

389
אלון
 • 09:28
 • 21.01.11

אין לעם שלנו תקומה הפסיקו לחטט לאחרים בחיים העם הזה יצא מכלל שליטה לחלוטין השתגענו לגמריי גיבור ישראל שתורם את חייו ומירצו להגנת העם כפוי הטובה הזה גיבור ישראל שכמוהו יש אולי אחדים ומעטים בהסטוריה שלנו ואנחנו משחקים עם הגינותו ונאצלתו כמו שכל הנבובים משחקים ב פייס בוק מחטטים בחייו ללא הרף בקנאה נוראית להזיק ורק להזיק התוצאה תיהיה שכל האנשים הטובים לא ירצו להיות יותר בשרות הציבור וזה בדמנו אם לא הבנתם זה סוף הקיום שלנו יואב גלנט הוא אחד הנכסים החשובים לכולנו והרבה אנשים שנשאים את ביטחון המדינה על כתפיהם פשוט יעזבו את הלינטש הציבורי הזה וילכו לדרכם ואנחנו נשאר עם החבר היקר אחמנידזד מאירן וללא יריב ראוי עיזבו כבר את טוביי בנינו במנוחה והתרכזו בכל אלה שלא עושים כלום למען המדינה חוץ מלפגוע בטובים ביותר הכותב הוא חבר ילדות של יואב והכתוב מבטא את הכאב והבושה שהוא חש נוכח ההתנפלות הציבורית על יואב גלנט

388
פרס ישראל למושב ללא מריבות
 • 09:16
 • 21.01.11
387
מושבניקית
 • 09:16
 • 21.01.11

ואף אחד לא רצה לגור בו ולקנות קרקעות.היו מעטים שראו קדימה וקנו נכסים,לפעמים אחוזות כפולות ועל כן ניתן היה להקים בית גדול.למה לא מצלמים את הבית של ביבי בקיסריה מן האויר? למה לא צילמו את הבית של עיזר ויצמן?או של אריק שרון? עמיקם הפכה לנדרשת רק ב-10 שנים האחרונות ועד אז הייתה מקום שכוח אל.

 •  
  משה
  • 09:58
  • 21.01.11

  אל תתחסדי!כבר בשנת 1993 חיפשתי אדמה ליבנות את ביתי ,המחירים היו בשמיים,אז בניתי בכרכור שהיתה זולה יחסית לעמיקם!לידיעת הקוראים עמיקם נחשבת "לרשפון" של 4 המושבים באזור,יקרה יותר מבנימינה!!!אני מקיסריה ולכן מכיר את השטח של המדובר מצויין!לא היה מביש את שרי אריסון!!!!

386
די כבר
 • 08:56
 • 21.01.11

אחלה בית ארכיטקטורה מדהימה, גינה שמשתלבת היטב בסביבה. תפסיקו להתחסד עמיקם זה מקום מדהים אבל היה חור נדלני רחוק מהמרכז ואין בעיה לקצין בכיר ששנים בצבא לצבור הון ולבנות לעצמו בית. קצין מצויין תפסיקו להתחסד ולהכנס לתחתונים של כל אחד. היום כל אחד חושב פעמים האם להשאר בצבא ובטח במשרות בכירות- תיזהרו נשאר בסוף עם הבינוניים והפחות טובים

385
יוסף
 • 08:56
 • 21.01.11

או את גלנט !

384
יוסף
 • 09:14
 • 21.01.11

אוי לנו אם מפקדנו מחפשים דרכי מילוט בעוד הם מרביצים בנו כל העת ערכים של חתירה למגע.אוי לנו שבמינהל מקרקעי ישראל אין מינהל תקין שיחליפו מיד את השם.

383
twit
 • 08:55
 • 21.01.11

אחרי - וכל העם עומד וצופה ומקנא לרוץ לא יוכל וממנו תבוא לנו הישועה?

382
תומר
 • 08:50
 • 21.01.11

שאתה רואה איך רוצים לעלות אותך לגרדום זה לא שווה ,באמת טוב שברחתי בזמן.

381
380
רוני
 • 08:48
 • 21.01.11

ואתם תרים אחריו כמו נשר אחרי פגר. רדו ממנו ותנו למבקר לעשות את שלו .

379
גוני
 • 09:34
 • 21.01.11

מישהו יודע? אני חושב שאני מכיר אותה.

378
מודאג
 • 09:33
 • 21.01.11

אין איש ראוי ממנו להיות ראש ממשלת ישראל הבא איש ישר מידות גר לא רחוק ממני בבניין ישן בכפר סבא לא להאמין וזה קונה ב7 מליון טירה איזה הבדל זה לא מריח טוב.

377
צבי
 • 09:16
 • 21.01.11

מצד שני, מה אתם מצפים מנפוליאון קטן עם שם של מיצובישי

376
יעקוב מירון
 • 09:10
 • 21.01.11

האיש הוכיח לכולנו שהינו איש צבא מקצועי ברמה גבוהה גדל בצה"ל ומכיר את האירגון..לעניות דעתי כאזרח אלוף גלנט ראוי להיות רמטכ"ל חרף הביקורת על ביתו הגדול אשר נבנה כחוק..לצערי יש לי תחושה שיש יד אלמונית אשר מנסה לעורר דעת קהל שלילית רק תחושה..זכות הציבור לדעת על זה אין ויכוח אבל לא כאשר הדבר מלווה באינטרסים זרים ולא עניניים..

375
גרמגמל
 • 09:08
 • 21.01.11

מה היא עשתה? בטח ישי להם כסף. מענקי פרישה ופנסיה יפה. חונטה צבאית לכי הבית.

374
קפיליסט
 • 09:16
 • 21.01.11

לא מעניין אותי באיזה בית גלנט גר. אם הכל נעשה כשורה- אני מפרגן לו. אבל אם הוא צפצף על החוק, הפעיל קשרים וקומבינות, ובסוף גם התעלם מהוראות בית המשפט לפנות חלק מהשטח (כפי שנטען לכאורה, אני לא יודע אם כל זה נכון), אז הוא בוודאי לא ראוי להיות רמטכ"ל. רמטכ"ל צריך להיות ללא רבב.

373
רפובליק בננס
 • 09:42
 • 21.01.11

יש לשנות את צורת השילטון שבו יהיו פחות גנרלים ומנכל"ים ממשלתיים מושחתים לשעבר.דיי נמאס כל יום לשמוע על גנרלים החשודים בגריפת הון החשוד בפלילים.יש לשים דגש יותר על טוהר מידות של מועמדים לכנסת .כבר אי אפשר למצוא מנהיגים נקיים כדוגמת בן גוריון ובגין .יש לשלוח לכל הרוחות מנהיגים כדוגמת ברק ביבי ודומיהם שכל מטרתם הוא לבלוע את המדינה בהיותם שרים וח"כים.יש לבחור יותר שופטים לשעבר פרופסורים ומנהיגי עם מתנועות למען הפרט .

372
benny
 • 09:46
 • 21.01.11
371
אלי
 • 08:37
 • 21.01.11

טוב שיש בית משפט

370
ארז
 • 08:40
 • 21.01.11
369
CHICO
 • 09:15
 • 21.01.11

די נמאס לי לשמוע הקנטות אם רק הייתם יודעים מיהו האישיות הייתם כולכם מורידים את הראש ועוברים להתלבש על מישהו אחר יואב הינו היחיד והגדול מכולם וחבל שנפסיד רמטכ"ל מזן זה בעקבות צרות עין של אנשים שמחממים את כולם עליו אחד שעבד עימו צמוד עוד כשהיה מח"ט שלי אין להשוות למפקדים קודמים שעבדתי עימם לכל אורך שירותי בצה"ל 24 שנות שירות אם זה דוגמה אישית יושר אינטגריטי ואנושי מעין כמוהו די תפסיקו הכפשות ושמחה לאיד

368
ישראל
 • 08:57
 • 21.01.11

הוא מהראשונים שקנו שם המחיר באמת היה גרושים .לעניין הבית מזה ענייננו באיזה בית הוא רוצה לגור?זה מה שטוב לו וזה מה שבנה.היזהרו בלשונכם כשאתם מדברים על אנשים שתרמו רבות למדינה זה קל להשמיץ ולפעמים זה פוגע באנשים טובים

366
365
דבר ראשון זה מכוער
 • 08:28
 • 21.01.11

כנראה שכל יודעי הדבר פיספסו את הבאז האמיתי. מדובר בבסיס סודי של הצבא. השטח דרוש לפעילות התת קרקעית והציוד הרב שמתחת למבנה. 4 הצריחים הם בכלל משגרי טילים המכוונים ישירות ל- 4 ערי הבירה של האוייב . כרגיל התישקורת משתפת פעולה עם השמאל הקיצוני במהלכים לערעור בטחונה של ישראל. אסור לתת יד לעוכרי העם היושב בציון. האיש עשה מה שכל ישראלי שני עשה כאן..סגר מרפסת - רק קצת יותר בגדול. אז תפיסקו עם מחול השדים הזה ותנו לצה"ל לנצח - בכל מחיר ובכל דריסה על החוק

364
קצין חקירות בגימ'
 • 08:37
 • 21.01.11

אין ספק שבמצב שנוצר ולאור התפקיד שאליו האיש מיועד חייבת להתבצע בדיקה מקיפה על מקורות הממון של הרכישה וכן ממי נרכשה הנחלה ומה כללה הרכישה ובאילו תנאים........ ואני ממש מאחל לו שהכל יתברר ככשר

363
פישלזון
 • 08:52
 • 21.01.11

הייתי אומר בוודאות שראש המאפיה האזורית גר בה. למה לאדם מהשורה יש כזה שגעון גדלות ? אגג זו זכותו המלאה של גלנט לגור היכן שירצה. אבל הקוליסאום מעיד יותר מכול שמשהו באישיות של הגר בה - בעייתי. צריך לשאול פסיכולוג את פשר החידה.

362
אזרח ותיק
 • 08:23
 • 21.01.11

אכן אני משפטן, אפילו יקר ( לא בגרוש). אינני מכיר את גלנט ואינני מגן עליו בתגובתי. כל שביקשתי לומר, בנימוס, שמוטב שנחדל מלשפד את זולתנו טרם בדיקה מוסמכת של העובדות. אתה מסכים שצריך לבדוק את העניין, וכך גם אני. אז, בבקשה ממך, המתן עם חריצת הדין. לא כתבתי "מילים יפות" אלא רציתי שננהג זה בזה כבני אדם ולא כעדת טורפים ובוודאי לא כצבועים.

359
אבי
 • 07:44
 • 21.01.11
358
רנד
 • 08:11
 • 21.01.11

ולכן נחלש

357
שושנה
 • 08:23
 • 21.01.11

עם "חבילה" כזו, אין ראש לרמטכלות רק חבל שלא הצליח לצרף איזה קו-ים ואופק כחול ל"חווילה" כמו שעשה מונה אולי בעתיד הקרוב מי יודע, מה זה בינינו כמה מיליונים ?

356
רפי נעים
 • 07:25
 • 21.01.11

אם ברק בחר בו ,ומאמין בו, זה מספיק כדי להבין מי הוא. לדעתי כמו שביתו ניראה ,כנראה הוא לא שייך לצבא. אולי לאיש מסתורי .אולי איש מאפיה. אולי שחקן קולנוע .אולי זמר מצליח .אבל חייל לי זה ניראה מוזר.כמו בארץ שופטים את האדם ללא מישפט כך עושים גם לו זה לפחות לא אנס רק לקח גזל טעה שכח לא ידע סיפח תיכמן קינבן סיבב אבל עדין לא נישפט כי זה לא נעים לראות בכלא נשיא של ישראל שר אוצר של ישראל ראש ממשלה של ישראל אז מה רמטכל בפוטנציה עזבו אותי אין אחרים ראויים טובים יותר נאמנים יותר אבל זה לא מתאים לאיש שאפילו מלצר במסעדה שלי לא הייתי שם אותו אבל הוא שר הביטחון של העם שלי הוא הכי יקר בעולם

355
מאיפה הערכים הללו?
 • 08:26
 • 21.01.11
354
דורין
 • 06:26
 • 21.01.11

ויואב בטירה קסומה מה הפלא שאנחנו על הפנים

353
גילה
 • 06:27
 • 21.01.11

ישר מסרט של גיימס בונד - פשוא פארסה!

352
לואי ה- 18
 • 08:20
 • 21.01.11

צריך להשתיק את העבדים ומהר... הם מערערים את יציבות החונטה הצבאית שלנו תרים טלפון לברק ותפעיל את הכוחות המיוחדים...

351
גיא
 • 08:15
 • 21.01.11

אני גר במושב ולפי ידיעתי ניתן לבנות על שטח משק בית או בתים כביכול לבן ממשיך וכו עד כ 400 מ"ר לערך - הגודל של הבית שלו בערך כפול - נראה מוזר

350
פלסף
 • 06:29
 • 21.01.11

כל מי שאין לו מה שגלנט בנה לא יודע לפרגן ומפגין קנאה וצרות עין האופיינית לישראלים. שתמותו מקנאה. אם יש לעיתון הוכחות שגלנט גנב כסף בשביל לבנות את ביתו שיציג את העובדות. אנשים קטנים בעיתון שיודעים מה הקוראים שלהם מחפשים.

344
מטרונום
 • 01:52
 • 21.01.11
343
אזרח הגון
 • 01:13
 • 21.01.11

אם לעיתון הארץ יש עובדות המטילות צל על התכנות הרכישה של הבית בידי גלנט - שיציגן. דרך הצגת הדברים בכתבה, ברמיזות, במשתמע, בקריצות - נלוזה. לאיש היה שכל לרכוש הנחלה ב1992, לפני ההתנפלות על המושבים. הוא אוהב לגור בבית גדול, רחוק מהעיר. סו -וואט? בהעדר הוכחה אחרת - הוא רכש אותו ביושר מכספו כקצין קבע. לעניין הקרקעות - עיתון רציני ממתין לברור המשפטי - טרם שיחרוץ דין בהצהבת הסיפור.

342
pig
me
 • 01:13
 • 21.01.11
341
תומר
 • 00:54
 • 21.01.11

כשיש לו כזה בית למה שירצה לבלות לילות ארוכים בשטח או בבור בקריה... תכלס נראה לי מוגזם לחלוטין

340
אוליביה זיתוני
 • 07:29
 • 21.01.11

טעם זול, ו... מאיפה יש לו הכסף?

339
עירית
 • 07:12
 • 21.01.11

אני מניחה שבתור איש צבא עסוק לא גלנט לקח את מרבית ההחלטות בבנית הבית אלא אישתו... ובכל מקרה היה כדאי שכולנו נשמור קצת על איפוק לפני שאנחנו יוצאים להכפיש אותו.

338
אוי כמה שנהניתי לכתוב ...
 • 02:38
 • 21.01.11

1. חומה גבוהה מסביב לכל השטח 2. תעלה מים מסביב לחומה 3. גשר עץ מתרומם למקרה שינסו להתקיף אתהחומה 4. חיילים עם קסדה שריון מגן ורומח 5. חיל פרשים 6. כמה חיילים בעלי מיומנות גבוה בחץ וקשת 7. כמה ביקתות של איכרים מסביב לאחוזה כדי שיהי מי שירת את דרי האחוזה. רק יש לי שאלה למה יש מדרגות ורחבת מדרגות ןאין דלת כניסה ? טוב יש לי עוד רעיון: אולי כדאי להוסיך כמה עמודי שיש ענקיים מעל רחבת המדרגות עם גגקטן, ככה זה יוסיף תחושה כלשהי הוד והדר ...

336
אחד שמכחר את גלנט
 • 00:23
 • 21.01.11

יואב גלנט איש יקר, ישר, אמיץ וראוי להיות רמטכ"ל. מביש שעלובי נפש כמו מיכאל איתן ושאר הקנאים זבי החוטם מנסים לפגוע בו ולגרום למדינה נזק עצום בכך. פוליטיקאים קטנים ועלובים לכו לחורים שלכם ותנו לאנשים כמו גלנט לעבוד.

335
יואל
 • 00:23
 • 21.01.11
334
דוכיפת
 • 02:07
 • 21.01.11

הוילה עולה מיליונים. מאיין היה לו את הכסף?

 •  
  אלון
  • 09:36
  • 21.01.11

  מה אכפת לך הוא עשה החלטות כלכליות נכונות למה את צרת עיין כזו מתיי סיכנת את חייך בפעם האחרונה לא רק בשביל עצמך אלא בשביל עם ישראל הוא עושה את זה מאז שהינו בניי 18 הבנת את זה כפוית טובה שכמוך התבישי לך ביחד עם כל המשמיצים

333
דוד
 • 01:37
 • 21.01.11

מה אתם נכנסים למעיים של כל בעל תפקיד במדינה הזאת? האם הוא גנב ממישהו? בנה בית לטעמו, מכספו הפרטי אותו הוא הרוויח. די עם צרות העיין

332
אלעד
 • 01:53
 • 21.01.11

זה מצחיק שכל מיני דברים עולים לפני מינוי חשוב , כמו הסיפור של בר-לב , שפתאום האורלי הזאת נזכרה שהוא אנס אותה לפני 80 שנה .... אז מאוד מעניין איך פתאום למישהו אכפת איפה גרים קצינים בצבא .... אוקיי ומישהו פעם אמר משהו על משכן ראש הממשלה בירושלים ?! או על התוכנית שהייתה לבנייה של אחד חדש בעלות כוללת של יותר מ 150 מיליון שקל ??? אז אולי לשם שינוי התקשורת בארץ תתעסק במה שחשוב ותפעל לתובת התושבים בנושא עליית מחירי הדלק , או רמת הפשיעה שעולה ולא מי גר איפה וכמה עלה לו הבית והשטח ששייך לו .....

331
של מאה אלף שקל
 • 01:04
 • 21.01.11

שירות של 30 שנה זה שווה ערך ל-3 מליון שקל

330
J. R
 • 01:01
 • 21.01.11

זוכרים אותי? ובכן אחוזה זו מזכירה לי את האחוזה של משפחתי בסידרה הטלויזיונית הבלתי נשכחת : דאלאס (מהימים הטובים של הערוץ הראשון).

329
יוסי דעדוש
 • 00:31
 • 21.01.11

אם נחפש גם לאפיפיור יש אחות .בקצב הזה נחפש רמטכל בקרב עורכי העיתונים .או אצל עורכי הדין .או אצל המבקרים . ונראה אותם בקרב בעזה !! אפסים

328
dvir yehuda
 • 00:19
 • 21.01.11

dond ask if the man is the rhigt to be chif of stsf in the i.d.f ask were the many came from ?

327
שולה
 • 00:10
 • 21.01.11

מתנה הולמת לקלודין בוילה המפלצתית,נעלי בית ממלון שנילי פריאל אוספת באדיקות. גועל.

326
גל גלון
 • 00:13
 • 21.01.11
 •  
  אלון
  • 09:43
  • 21.01.11

  סליחה אבל אתה קנאי וטיפש ועוזר להרוג במו ידיך את אחד האנשים הגדולים שנולדו לעם ישראל יואב וזה מידיעה אישית קרובה ממש בנה ועזר לבנות את ביתו במו ידיו ידעת את זה במקום להסתובב בתל אביב כמו כולם הוא שמר על המדינה במשך שלושים וארבע השנים האחרונות וכשה היה לו קצת זמן פנוי הוא בנה במו ידיו מתיי אתה עשית משהו שמתקרב לזה בזמן האחרון

324
גונזגה
 • 00:08
 • 21.01.11

ואז זה באמת היה דומה יותר לטירה מימי הביניים. לזה מתכוונים העשירים כשהם אומרים וילה בג'ונגל. בלי שאזרחי ישראל שמו לב הם הפכו להיות חלק מהג'ונגל והוילות שייכות למתי מעט.

323
יהושע קוצינסקי
 • 23:44
 • 20.01.11

הוא למד כמה דברים בפורום החווה

322
איך הוא קיבל רשיון בניה ואישור ממ"י?
 • 23:50
 • 20.01.11
321
יותם
 • 22:48
 • 20.01.11

יש לנו נושאים יותר חשובים להתעסק בהם

320
יותם
 • 22:57
 • 20.01.11

יש לנו נושאים יותר חשובים להתעסק בהם

319
אזולאי
 • 22:55
 • 20.01.11

יצא לכם בית שהוא סימולקרה של אותנטיות

318
חנה
 • 23:17
 • 20.01.11

הפנתאון הזה מכריז על אופיו של בעליו. אדם אגרסיבי ודורסני שחושב שמותר לו הכל וגם על חשבון הציבור.

317
חיישן
 • 23:21
 • 20.01.11

שחיתות.

315
אור
 • 22:38
 • 20.01.11

שהרי נובורישיות היא כוחניות מטומטמת , אדישה לסביבתה ואגואיסטית . הבית הזה זועק קפיטליזם וטעם רע . מייצג הייטב את רוח התרבות הדומיננטית בארצנו/מדינתנו .

313
סולון
 • 22:28
 • 20.01.11

איפה אקירוב ליד זה? שאלת השאלות: האם בית כזה בונים ממשכורת של קצין בכיר בצה"ל?

312
עומר
 • 22:34
 • 20.01.11

נוכל לרכז שם את כל הדיסידנטים ולחקור אותם במרתפים.

310
לוחמי צהל
 • 22:58
 • 20.01.11

ברק הוא האסון

309
ענבל
 • 22:24
 • 20.01.11

לקח בסיבוב את הפנטאוז של חברו היקר ברק במגדלי אקירוב. אולי תצלמו את הבנין הישן בשכונה החביבה בכפר סבא שבה גר גבי אשכנזי. כשאומרים היום בצה"ל "הקרב על הבית" הם מתכוונים למחיריי הנדל"ן שהם גנבו??

308
דני, ירושלים
 • 22:24
 • 20.01.11

מתי הוא הספיק לבנות את חוות הברון הזו? ברגילות? אנחנו מדינה שנשלטת על ידי חונטה צבאית. ביום שמורה מצטיינת תבנה בית כזה, אז מותר לרמטכ"ל, אבל עד אז כדאי שידע שהעם שהוא "מגן" עליו צריך הגנה מאנשים קטנים עם תסביכי גדלות - יש להם נטייה להסתבך במלחמות למען האגו, ולשים את האגו שלהם לפני האזרחים. וחסכו ממני את החיילים המעוטרים, טובי בנינו, שועלי קרבות, צנחני חולות וכו' - יש להם מנהיגות של חיפושית.

307
עמית
 • 22:38
 • 20.01.11

לפחות לא כאן, אולי בלוקסמבורג או בזינבבוואה.

306
305
עפר
 • 21:49
 • 20.01.11

בית יפה לא לטעמי לתפקד הרמטכל הו האדם הכי מתאים.קצת פירגון האם יש לאדם כלשהו רבב וגם למועמדים האחרים. מי שלא רוצה ביקרו-סתם קנאי.ואיחולים בהצלחה בהמשך

303
302
הפטריוט הפרייר
 • 22:23
 • 20.01.11
301
צ'ומפי
 • 22:36
 • 20.01.11
300
בית צנוע מאוד
 • 22:34
 • 20.01.11
299
קונטה קינטה X
 • 22:44
 • 20.01.11

תפסיקו לבלבל את המוח.

298
296
הניה
 • 22:26
 • 20.01.11
295
יהודה סטולוב
 • 21:28
 • 20.01.11

הביטוי ארץ אוכלת יושביה נכון מאוד

291
ענב
 • 21:11
 • 20.01.11

היכן הם מתחת לכיפה? חחחח לשם מה הוא צריך בית כזה ענק? מיותר לחלוטין

290
פראיר שנאמן למדינה
 • 21:13
 • 20.01.11

פעם היו כאן מנהיגים שעשו קודם למדינה ואח"כ לביתם. היום הם מתחרים למי בית גדול יותר או מי בקומה גבוה יותר... עצוב לי.

289
נילי עמית
 • 21:36
 • 20.01.11

חסר רק גדוד קשתים וחפיר! איך הוא לא חשב על זה?

288
אברהם
 • 21:02
 • 20.01.11

מצולם עם עדשה רחבה מכיוון אחד: מגמתי.

286
שחר
 • 21:07
 • 20.01.11

הניתוק של ה"אליטה" מהעם הוא לא בריא לדמוקרטיה.

285
אלי
 • 21:10
 • 20.01.11

דומה לארמונו של בן עלי ממרוקו .

284
שכן מוטרד
 • 21:06
 • 20.01.11

בכפר סבא. יש לו דירת 5 חדרים בקומה XX ברחוב XXXXX מספר XX כפר סבא. אני מקווה שהוא לא יתחיל לבנות כאלו צריחים במרפסת שירות.

283
חכם מה הוא אומר
 • 21:52
 • 20.01.11

ובכלל מה אתם נותנים מידע לאויבים , להיות רמטכל זה תפקיד מאד קשה ולא הייתי מקנא באף רמטכ"ל במיוחד לא היום כשהאיראנים כבר כנראה בדרך לייצר כמה פצצות גרעין.מה העיניין שלנו בבית שלו,לא מעניין , ממש לא , מה שכן מעניין זה מתי האויב יפתיע אותנו שוב...ועל זה אני יכול לסמוך על גלנט שיהייה על המשמר...

282
חיים
 • 20:51
 • 20.01.11

לא משנה מה יתרום אדם למדינה לא משנה כמה יסכן אדם את חייו למען המדינה תמיד יהיה לכל הקנאים והלוזרים מה להגיד בלי לדעת את העובדות ורק לקרוא עיתונים שכל מהותם לחסל מצליחנים

281
רותי
 • 21:05
 • 20.01.11

מה זה טאג מאהל ? מזעזע !!!!

280
יליד הארץ
 • 21:09
 • 20.01.11

כל זמן שלא נימצא אשם . הוא זכאיי , וזכותו לגור כמו שירצה . קנאות מגעילה , דרך אגב אולי תראו תמונות גם של המישרד שלו ,ושל בית הספר של הילדים שלו , אותכם צריך להעמיד לדין...........

279
אור
 • 21:36
 • 20.01.11

שהרי נובורישיות היא כוחניות מטומטמת , אדישה לסביבתה ואגואיסטית . הבית הזה זועק קפיטליזם וטעם רע . מייצג הייטב את רוח התרבות הדומיננטית בארצנו/מדינתנו .

278
תמיר
 • 20:36
 • 20.01.11

אותי יש כמה אנשים כאן במדינה שפשוט מגעילים אותי ,תהיה בריא אדון גלנט אתה צודק מגיע לך הרי מי האדיוט שיפנה אותך מה