מגדל של 30 קומות הוסף לתכנית פינוי-בינוי בבת ים

במסגרת הפרויקט ברחוב יוספטל עתידים להיבנות שלושה מגדלים

הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בת ים אישרה באחרונה הקמת מגדל תעסוקה ומסחר, כחלק מתוכנית פרויקט פינוי בינוי בי/543, שיוזמת חברת קים לוסטיגמן- ייזום ובנייה מגדל המשרדים שיוקם ברחוב יוספטל 113 נמצא בסמיכות לתחנת הרכבת, יהיה בן 30 קומות, ויכלול כ-30 אלף מ"ר למסחר ותעסוקה.

מגדל המשרדים יבנה במסגרת תכנית התחדשות כוללת לשיפור פני הרחוב. במסגרת הפרויקט עתידים להיבנות בסה"כ שלושה מגדלים, מעל קומת מסחר וחמישה מרתפי חנייה. לצורך כך, אושרה הריסת שני מבני מגורים קיימים בני 32 יחידות דיור כל אחד ומבנה מסחרי בן קומה אחת ברחוב הנריטה סולד. שני מגדלי המגורים יהיו בני כ- 40 קומות כל אחד ויכילו כ - 300 יחידות דיור. 20 אחוזים מסך יחידות הדיור בפרויקט לא יעלו על 75 מ"ר (כולל ממ"ד) בכדי לאפשר דיור בר השגה.

לדברי החברה, הקמת מגדל לתעסוקה ומסחר במיקום זה מתיישבת עם תוכניות העירייה והינה חלק מהבנת הפוטנציאל העתידי של רחוב יוספטל, לא רק כמתחם מגורים אלא גם כמרכז עסקים עתידי.

הדמייה של פרויקט פינוי-בינוי ברח' יוספטל בבת ים
הדמייה של פרויקט פינוי-בינוי ברח' יוספטל בבת יםגבירצמן־כנף־פרנס אדריכלים

קים לוסטיגמן פועלת בימים אלה להוצאת היתר בניה בפרויקט פינוי- בינוי ברחוב סמדר ברמת גן, זאת לאחר שהפרויקט אושר בועדות השונות, במסגרת הפרויקט יבנו 60 יחידות דיור במקום 20 יחידות דיור קיימות. פרויקט פינוי-בינוי נוסף המקודם על ידי קים לוסטיגמן, אושר זה מכבר בוועדה המקומית בבת ים, וממוקם ברחוב מצדה וכולל פינוי של 64 ובינוי של כ-300 יחידות דיור בשני מגדלי מגורים מעל לקומת מסחר.
 תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות

כתבות ראשיות באתר