בכמה נמכרה דירת 5 חדרים ביהוד? - נדל"ן - TheMarker

ניתוח עסקה // בכמה נמכרה דירת 5 חדרים ביהוד?

הדירה, בפרויקט MY של חברת מצלאווי, נמכרה תמורת 1.88 מיליון שקל; שטח הנכס 128 מ"ר והוא כולל מרפסת של 22 מ"ר

העסקה: דירת 5 חדרים נמכרה בפרויקט MY שבונה חברת מצלאווי ביהוד, תמורת 1.88 מיליון שקל. שטח הנכס 128 מ"ר, והוא כולל מרפסת של 22 מ"ר שכמחצית ממנה מגונן (גינה תלויה) הדירה ממוקמת בקומה תשיעית מתוך עשר, פונה לכיוון מזרח וכוללת חניה תת-קרקעית אחת ומחסן. הרוכשת היא משפחה משפרת דיור מיהוד, והאכלוס מתוכנן להתבצע בעוד כשנתיים. את המכירה ביצעה חברת אלדר שווק המשווקת את הפרויקט.

הדמיה של פרויקט MY ביהוד
הדמיה של פרויקט MY ביהוד

השכונה: מדובר בפרויקט פינוי-בינוי הנבנה בין הרחובות ויצמן ואשכנזי, על חורבותיו של שוק אשכנזי הישן. הפרויקט כולל ארבעה בניינים בני 168 יחידות דיור ומועדון דיירים בכל אחד, מפלס מסחרי ובו 45 חנויות, ורחבה מגוננת במרכזו. הפרויקט ממוקם בדרום העיר, בסמיכות למרכז הישן שבו מקודמים כעת כמה פרויקטים של פינוי-בינוי. במרחק הליכה ממנו מצויים כמה מוסדות חינוך, וכמו כן הוא סמוך לכביש 461.

ניתוח עסקה: לשם ניתוח העסקה יש להשוות אותה לפרויקטים חדשים של פינוי-בינוי אשר מקודמים כיום בעיר. אחד הבולטים שבהם הוא High הגנים התלויים, שבונה במרכז העיר חברת אאורה ישראל, ושכולל גם הוא גנים תלויים. לפני כמה חודשים אוכלס שלב א' של הפרויקט, ואילו כעת משווק השלב השני. במסגרת מכירה מוקדמת שנערכה החברה לפני כחצי שנה, נמכרה דירת חמישה חדרים בשטח 125 מ"ר בקומה התשיעית ב-1.75 מיליון שקל, אך זו לא כללה גן תלוי, שאותו מתמחרת אאורה בכ-90 אלף שקל נוספים (כלומר 1.84 מיליון). כיום מחירי השיווק של דירות חמישה חדרים עם גן תלוי מתחילים בכ-1.9 מיליון שקל לקומות הנמוכות.

שורה תחתונה: נראה כי הנכס אשר בניתוח נמכר במחיר השוק לאזור.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
  •  
    טובה
    • 10:40
    • 29.12.12

    הגיע יוסי בן דוד והפך את יהוד על פיה.ובוא לא נשכח יהוד ממוקמת על ציר נפלא 10 דקות מתל אביב 10 דקות מלוד שדה התעופה 10 דקות מפ"ת 20 דקות מראשון ועוד כהנה.הנה התשובה.מה שיפה ביהוד זה הערבוב בין שכונות חדשות שהן רובן מגדלים לשכונות הישנות בקרבת מקום שהן בתים צמודי קרקע .ככה שהעיר נראית אורירית ולא רואים קו רקיע אחיד של מגדלים

תוכן מקודם
הפופולריות בנדל"ן
הצעות מיוחדות