האם בנייה של אלפי דירות ברצועת החוף של חדרה תפזר את הצפיפות במרכז? - נדל"ן - TheMarker

האם בנייה של אלפי דירות ברצועת החוף של חדרה תפזר את הצפיפות במרכז?

לאחר שנים של דשדוש והזנחה, שוק הנדל"ן גילה את הפוטנציאל של חוף חדרה; עם הביקושים הגוברים, גם המחירים עולים

<<רצועת החוף בחדרה היא כיום אחד מקטעי החוף הלא מפותחים האחרונים בישראל ועל כן הפוטנציאל הנדל"ני שלה גבוה. בשנים האחרונות מקדמת עיריית חדרה בנייה לאורך רצועת החוף מתוך כוונה לפתח את העיר מערבה. במסגרת זו יוקמו פרויקטים למלונאות, שיכללו כ-1,400 חדרי מלון, פרויקטים למסחר, וייבנו מגדלים, מוצר נדיר בעיר, שיכללו כ-4,000 דירות בטווח הקרוב ועוד כ-10,000 דירות בתכנון עתידי.

אורכה של רצועת החוף בחדרה הוא כ-7 ק"מ, והיא כוללת שני חופי רחצה מוכרזים. האחד, חוף קטן ואינטימי הנקרא "כפר הים", שבו ישנה מסעדה וכן בית חנקין המיועד לשימור. השני, חוף גבעת אולגה, כולל סוכות הצלה ושירותי חירום, ואורכו כקילומטר. מחוף גבעת אולגה דרומה, עד מכמורת, ישנו חוף פראי באורך של 2 ק"מ. באזור זה הוכרזה באחרונה שמורת טבע בשטח של כ-600 דונם, הכוללת מצוקי כורכר נדירים ומפרצים חבויים.

אזור רצועת החוף של חדרה כולל גם שני פארקים, מהגדולים במרכז - פארק השרון, המשתרע על פני כ-5,000 דונם משני צדי כביש 2, ופארק חולות, המהווה כיום חיץ בין חדרה למכמורת. בצפון הרצועה נמצא נחל חדרה ובעתיד תחבר את שני קצוות הרצועה, מחוף אולגה עד נחל חדרה, טיילת חופית.

לאורך רצועת החוף של חדרה מתוכננים כמה פרויקטים משמעותיים שהולכים לשנות לחלוטין את פני האזור והעיר עצמה. אחד הפרויקטים המשמעותיים, שנמצא כיום בבנייה, הוא פרויקטים חופים-עין הים. הפרויקט היה אמור להיבנות על ידי חברת חפציבה, שפשטה את הרגל, והוא נמכר לחברות נדל"ן שונות. הפעילות בפרויקט חודשה בשנה האחרונה, והוא עתיד לכלול כ-1,400 דירות ב-32 בניינים של 15-23 קומות. עד כה נבנו במקום כ-200 דירות, ועיריית חדרה אישרה בנייה של כ-300 דירות נוספות.

בחלקה הצפוני של רצועת החוף, בשדרות בגין, מתוכננת בנייה של 1,200 דירות בבניינים של תשע קומות. הבנייה של שני מבנים באזור כבר נמצאת בשלבים אחרונים, ובאחרונה אישרה העירייה היתרים לבנייה של עוד עשרה מבנים. תוכנית נוספת שהוחלט באחרונה להפקידה היא לבנייה של כ-600 דירות במגדלים של 25 קומות שייבנו במערב גבעת אולגה.

גם למתחם אלי כהן בגבעת אולגה יש תוכניות פיתוח לפרויקט בינוי-פינוי, שבמסגרתו ייבנו כ-900 דירות חדשות בבניינים של 30 קומות, במקום מבנים טרומיים שנבנו בשנות ה-50-60, הכוללים כ-200 דירות. התוכנית, שתוסיף שטחי ציבור רבים לשכונה הוותיקה, נמצאת בתכנון מואץ בוועדות התכנון.

אחד האלמנטים שהולכים לחזק עוד יותר את מגמות הפיתוח בחדרה הוא קריית החינוך שברצועת החוף, הכוללת את בית הספר חופים למצוינות במתמטיקה ובמדעים, הטכנו-דע בגבעת אולגה ובית הספר הדמוקרטי גבעול.

"יש למחירים לאן לעלות"

"נכנסנו לאזור לפני כשנה וחצי", מסביר עמי גאון, הבעלים של חברת גאון נדל"ן, הבונה בפרויקט חופים-עין הים וכיום נמצאת במשא ומתן לרכישת מגרשים נוספים במתחם, "טיילנו במקום, גילינו את הפוטנציאל, התרשמנו מכוונות העירייה ומהפרויקטים הגדולים לפיתוח, והחלטנו להשקיע. כיום אני בונה בניין אחד של 25 קומות, ועד כה שיווקנו 65% ממנו, עוד לפני שקיבלתי היתר בנייה. דירות 4 חדרים נמכרו לפי מחיר של 1.32 מיליון שקל ודירות חמישה חדרים לפי 1.45 מיליון שקל. אני מעריך שיש למחירים לאן לעלות".

לדברי מהנדס העירייה, אבישי קימלדורף, "מדובר באחד האזורים עם פוטנציאל הפיתוח הגדול ביותר לאורך חופי המדינה. הפרויקטים המתוכננים, שמורות טבע והפארקים יהפכו את המקום לרצועת נדל"ן אטרקטיבית. אין בישראל כזה מתחם עם כל כך הרבה פוטנציאל, שצפוי לכלול יותר מ-10,000 דירות".

"חדרה זה יעד שהתפספס", ממשיך ראש עיריית חדרה לחיים אביטן, "כיום הפרויקטים ברצועת החוף מפותחים בשלבים, אך לטווח ארוך מדובר במסה כבדה שלא נבנתה מעולם במערב העיר חדרה. למעשה מדובר בהיקף פיתוח של עיר חדשה ממש. מדובר בשינוי מגמה אסטרטגי - עד כה העיר התפתחה מזרחה, וכיום הפיתוח פונה מערבה. כל זה מעלה את קרנה של העיר, שעד כה לא היתה מוכרת כעיירת חוף".

"השינויים במערב העיר יקרינו גם על שאר חלקי העיר, המתוכננת לצמוח בשנים הקרובות לגובה של 17-25 קומות. כבר כיום יש בנייה של כ-5,000 דירות בכל העיר, עוד אלפי דירות אושרו לבנייה, היזמים נמצאים בהליכי הוצאת היתרים ובתוכניות מגירה יש לנו תוכניות בניין עיר מאושרות לחמש שנים נוספות", מוסיף אביטן, "בט"ו בשבט חדרה חוגגת 120 שנה, והשנה הזו תהיה שנת מפנה לעיר. יש לנו המון תוכניות והמטרה היא להוציא אותן לתכנון ולביצוע".

האזור קם לתחייה

שוק הנדל"ן במערב העיר נפגע במשך שנים מההזנחה הקשה של שכונת גבעת אולגה. במקום ישנם שיכונים מיושנים, שהוקמו בשנות ה-50 וה-60, ובהם אוכלוסייה ענייה. מצב זה הרחיק מהמקום במשך שנים רבות את היזמים ורוכשי הדירות. כך, נוצר בחדרה מצב פרדוקסלי שבו דווקא האזורים הקרובים לים, שנחשקים בכל עיר אחרת, נותרו שוממים. ואולם בשנים האחרונות המקום קם לתחייה.

ניצנים לכך החלו כבר לפני שלוש שנים, שעה שכונס הנכסים של הפרויקט שהקימה חפציבה במקום מצא שלמרות הנסיבות הלא מוצלחות שפקדו את הפרויקט, הביקושים לו רבים. מחירי הדירות עלו במהירות מרמה של 700 אלף שקל לדירת 4 חדרים, לרמה של 900 אלף ואף מיליון שקל - עד שהשיווק הסתיים.

סיום השיווק של הפרויקט לא הביא לסיום הביקושים לדירות. הקבלנים שפועלים במקום ממשיכים למכור דירות והעסקות שנעשות מכתיבות רמות מחיר חדשות, שחדרה לא ידעה כמותן. אם רק לפני כשנה נמכרו דירות 5 חדרים בקו ראשון לים במחיר של 1.6 מיליון שקל, כיום המחירים מגיעים ל-1.8-2.1 מיליון שקל. דירות 5 חדרים בקו שני לים עולות כיום 1.45-1.5 מיליון שקל.

"ערך הקרקע ברצועת החוף של חדרה עלה ביותר מפי שניים בשבע השנים האחרונות", מסביר אלון עמרם, מנכ"ל חברת עמרם אברהם, הבונה בקו ראשון לחוף, "אם בזמנו נמכרה קרקע ליחידת דיור לפי כ-120 אלף שקל, במכרזים אחרונים של המינהל נמכרו קרקעות לפי 280 אלף שקל לקרקע ליחידת דיור, וההערכות הן שבמכרזים הבאים מחיר הקרקע יעלה. אנחנו בונים בפרויקט עין הים (לשעבר של חפציבה, רנ"ה) שני בניינים של 58 דירות. בבניין אחד מכרתי 55 דירות, חלקן עוד לפני שהיה לי היתר בניה. בבניין השני נמכרו 17 דירות לפני פרסום השיווק ולפני היתר הבנייה.

"בעוד שבשנה שעברה מכרתי דירת חמישה חדרים בקומה 14 ב-1.6 מיליון שקל, כיום אני מוכר את אותה דירה בדיוק ב-2.1 מיליון שקל, והיא עדיין על הנייר. בפרויקט הראשון לא הערכנו מספיק את המקום, ולכן העלינו מחירים כל כמה ימים. כיום הבניין השני שלי יקר ב-20%-30% מהראשון".

לדברי עמרם, "בעוד שבאזורים אחרים בחדרה המחאה הציבורית משפיעה וגרמה להאטה בהיקף העסקות, ברצועת החוף נראה שהעסקות ממשיכות. כיום רוב השכונה בעבודה, העירייה מאשרת היתרים, יש עגורנים במתחם שלי ובמתחמים נוספים של חברות אחרות. אם בתקופת חפציבה שווי הקרקעות היה כמו היום, מצב החברה היה הרבה יותר טוב".

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
53
אחד מהשכונה
 • 12:09
 • 14.02.13

הכחשה זו בעייה שלא תוכל לקרב אתכם לפיתרון, בית הספר שאתם מפארים ומשבחים הוא בית ספר שבקרוב ייגמר לו הניסוי ויהפוך להיות כשאר בתי הספר. דבר נוסף אתם מסתירים הינו העניין הכספי כיוון שבית הספר הזה עולה קרוב לעשרת אלפים ש"ח שכר לימוד לשנה לילד. עוד נתונים שאתם לא מעלים כאן שבשכונה המפוארת שלנו לא גרים רק אנשים אמידים חלק מהבתים הם השקעה ולכן יש כאן המון שוכרים שלא בהכרח מרוויחים אפילו עשרת אלפים ש"ח כזוג עם שניים שלושה וארבעה ילדים, עוד תספרו על גן השעשועים העלוב שקיים מזה שש שנים שמספיק בקושי לילדי טרום חובה בכמות מזערית עוד תספרו שאפילו אין איך לעשות פרסה כדי להגיע לבית הספר ולגנים עוד תספרו שיש כאן כמוית עצומות של יתושים מזן מוזר בדיוק כמו מקבץ האוכלוסיה שקיים בשכונה. אז נאה שרכשנו דירות ב700 ושמונה מאות אלף ש"ח ובא לנו להגיד שאנחנו עשירים כי הדירות יכולות להימכר במיליון מאתיים או שלוש מאות בנתיים אנחנו תקועים פה כבר שנתיים בניסיון להעיף את הבית ואת עצמנו מכאן. אז זה שאתם משחקים אותה זה יפה אבל לשקר זה לא!!!!!

52
רון
 • 20:03
 • 03.11.12

אני גר כבר 6 שנים בפרוייקט דירת 5 חדרים של עמרם אברהם קטנה מדירת 5 חדרים בבניין שלי,הלובי נמוך והמפרט בדירה עלוב, אז למה אנשים משלמים מחיר כ"כ גבוה בשביל לראות ים, נפלתם על הראש ודרך אגב זאת אולגה ובלילות זאת קטסטרופה, צעקות חפלות,חרקות,גניבות ומה לא...

51
רינת לוי
 • 10:23
 • 27.12.11

ב- 2010 ואחר כך תפנה לבניית פרוייקטים נוספים?

50
כדג
 • 16:19
 • 20.11.11

כדג
Visit W3Schools

49
גיל שוחט
 • 10:38
 • 20.11.11

עם רמת הגימור של עמי גאון הוא רק יכער את חדרה, לו הייתי יכול הייתי מעלה תמונות של בניינים שלו והייתם רואים את הזוועה!!!

48
אורי
 • 17:33
 • 04.11.11

הלוואי שכולם היו חושבים כיצד 13 צוחק עליכם נהנה מהחוף וחי חיים טובים ומעולים הלוואי עלי

47
שירי גריצמן
 • 13:23
 • 06.10.11

לפני שרוכשים ממנו דירה יש לקחת 10 עו"ד ולא להשאיר שום דבר עמום בחוזה כי האמירות שלו לחוד והעשייה שלו לחוד. אם היה פה צדק לא היו נותנים לו לבנות יותר!

46
אייל הדר - ליבני
 • 09:50
 • 22.09.11

עיר ימים - לא עיר ולא ימים, אוסף רנדומלי של מגדלים נטולי עיר. גם במערב חדרה אותו אדריכל זכה וגם שם יהפוך שטח שיכל להיות מרכז עירוני עם שדרות וחלופה לעירוניות שכולם מחפשים רק בתל אביב, לאוסף סתמי של מבנים מפוזרים עם מרבדי חנייה סביבם.

45
יהל -שרון צפוני
 • 17:55
 • 21.09.11

צוקים חופים-עין הים אזור זה נמצא במרחק של 400 מטרים מהים אזור זה מכיל בניה רוויה של אוכלוסיה צעירה בעלת חתך סוציאקונומי גבוהה של זוגות צעירים מערים סמוכות לחדרה.

44
ישראלי
 • 11:29
 • 21.09.11

ב 1.3 מיליון מוכרים דירות 3 חדרים חדשות בנווה שרת, השכונה הכי חלשה בצפון ת"א (ועדיין היא טובה בהרבה מחדרה). בשכונת עזרא בדרום ת"א הקבלן מבקש 1.4 מיליון על 4 חדרים חדשה, ומבקש לא אומר גם מקבל ויש על מה לדבר במחיר. נכון, זה דרום ת"א, עם כמות ערסים לא פחותה מזו של חדרה אבל זה גם 10 דקות נסיעה מעזריאלי. אז איזה אידיוט יקנה במחירים כאלה דירה בחדרה? מילא היה מדובר על מיליון.

43
אבירם-מערב חדרה
 • 11:48
 • 20.09.11

מערב חדרה - ועדת המשנה הוועדה המחוזית חיפה בראשותו של הממונה על המחוז מר יוסף משלב, החליטה על אישור התכנית חד/ 1300. התכנית להקמת פארק עסקים במתחם שבין דרך מס’ 2 ומסילת הברזל בעיר חדרה מייעדת שטח לתעסוקה בהיקף כולל של כ- 500,000 מ"ר לתעשייה עתירת ידע, משרדים ומסחר. כן התקבל אישור הסופי של תוכנית עיר ימים חדרה. התוכנית הנמצאת כיום בשלבים אחרונים לפיתוח עומדת לפתוח צוהר בחסמים המגבילים היום את מערב חדרה. התוכנית כוללת פיתוח של טייל שאורכה למעלה מ 2.5 קילומטרים בטיילת מתוכננים בתי קפה ומרכזי מסחר יפיפים. התוכנית כולל הקמת למעלה מ 10,000 יחידות דיור בבניה רוויה. כיום מערב חדרה מכיל בתוכו מספר אזורים עליהם ברצוני לפרט. עין הים עין הים היא שכונת וילות ציורית , השכונה נמצאת על מגרשים של 400 מ" ר , ווילות יפיפיות ששטחן נע באזור ה 160- 220 מר. וילות בעין הים מתומחרות כיום ב 2.3 מליון יש להבין כי וילות דומות במרחק זהה מהים (400 מטרים) מתומחרות במקומות אחרים בסכומים של 100 אחוז ויותר. צוקים חופים-עין הים אזור זה נמצא במרחק של 400 מטרים מהים אזור זה מכיל בניה רוויה של אוכלוסיה צעירה בעלת חתך סוציאקונומי גבוהה של זוגות צעירים מערים סמוכות לחדרה. הדירות באזור מתומחרות ב 1.3 לדירות 4 חדרים ו 1.45 לדירות 5 חדרים. לסיכום אין ספק שמערב חדרה אטרקטיבי מאוד מכל הבחינות כולל מחיר ,חתך אוכלוסיה איכותי ותכניות חזון העיר והתפתחות כולל הייטק...

41
דייר בעין הים
 • 23:00
 • 13.09.11

חדרה הינה הדבר הבא בכל התחומים. חינוך, נדל״ן ועבודה. ראש העיר עושה עבודה מדהימה. המחירים בכתבה הינם ריאליים וזו המציאות. בשביל איכות חיים צריך לשלם. כל הדעתניים הינם כותבים קנאים שרק מחפשים את אי הצלחת העיר חדרה.

40
רמי חסון
 • 22:44
 • 12.09.11

הקבלים בדרך לפשיטת רגל

39
טובי
 • 22:17
 • 12.09.11

אחרי שקונים הבינו שהמחיר לא מוצדק לאור המיקום והתשתיות שלא קיימות

38
אמיתי
 • 13:43
 • 12.09.11

הקבלן עמרם אברהם בחדרה מעלה את מחירי הדירות באזור הים איך שמתחשק לו ולא לפי קצב עליית מחירי הקרקע , המחיר נקבע לפי כמות הישראלים שרצים בהמוניהם לקנות דירות להשקעה או למגורים , עמרם אברהם - מרווח הרווח על הדירות הוא עצום , וזה מה שהציבור הישראלי לא מבין , הבעיה היא לא במחיר הקרקע אלא בקבלנים שמעלים את מחירי הדירות כרצונם

37
אלי
 • 12:08
 • 12.09.11

קשה לי להבין את כל המתלוננים הסדרתיים על חדרה במקום לפרגן ולתת צאנס לקידום העיר והשכונה מחפשים ללכלך את פיהם עד אין סוף .דיי תפסיקו תנו לזמן לעשות את שלו ולתוצאות לתת את קולם בעתיד על העיר שלנו .... אין עיר עם פוטנציאל נדלני כמו שלנו

 •  
  בחור מחדרה
  • 12:32
  • 12.09.11

  ברור שלא הכל ורוד בעיר חדרה, תשתיות בעיר לא מטופלות עדיין בעיות פוליטיות בעיריה , אין השקעות בתחזוקת העיר פרט לפרוייקטים ענקיים לפיתוח שיש לשים לב: כביש 9 תחנת אוטובים החדשה אזור תעשיה החדש מרכז מסחרי החדש בדרך לגן שמואל מרכז ספורט בקלרין. עין הים.

36
בחור מחדרה
 • 11:41
 • 12.09.11

עברתי מנתניה לחדרה לפני 3 שנים , מכרתי דירה בנתניה באזור גרוע ( אזורים) וקניתי בית עם גינה בחדרה באזור טוב. במשך 3 שנים המחירים בחדרה עלו עד 50% , לכן כל משצפה את נולד עשה עסקת חייו. כעת העיר במיוחד אזור הים בתנופה, ודירות שעולות היום 1200000 יעלו בקרוב מאד 1500000, נצלו הזדמנות ...

35
מבין
 • 02:13
 • 12.09.11

עיר ימים נתניה, שכונה חדשה איכותית צמוד לפולג ולים, רבע שעה מתל אביב בלילה, 5 חדרים, קומה 10 ומעלה, 2 מיליון שח. אותם מחירים באולגה מערב? שקר גס

 •  
  בחר מחדרה
  • 12:22
  • 12.09.11

  אני צופה בנעשה בעיר במהלך 3 שנים , אין ספק שחדרה היא בדרך להיות נתניה הבאה... ולגבי תחנת הכח, היא בקרוב תעבר שדרוג מפחם גז וזה יקדם מהותית את נושא איכות האויר באזור פרדס חנה כרכור, כי בחדרה ניתן לראת את כמות הזיהום באתר אינטרנט.

34
סביבה
 • 22:26
 • 11.09.11

חבל לי על כל החופים של המדינה , גם ככה היא קטנה ללכת לים זה כבר לא מה שהיה פעם , החופים יותר קטנים פתאום מסעדות על החולות והכול נהייה קטן יותר וצפוף . עדיף לפתח את מצפה רמון , את הנגב או הצפון ... תחשבו רחוק אני מבינה את הצורך לדירות , אבל תשאירו גם מקומות טיבעיים שאדם לא נגע בהם .

32
תפרגנו
 • 16:30
 • 11.09.11

ותראו גם היום.הכוחמה לראות כמה צעדים קדימה

30
יובל
 • 00:29
 • 11.09.11

אפשר לקנות שם במאות אלפים פחות. ושלאיהיה ספק.

28
אלון
 • 00:18
 • 11.09.11

מה עובר על כל הקרציות פה? לכל אחד יש כל כך הרבה מה להגיד על כמה זה שטיוות וכמה חדרה גרועה וכמה רע. מי ישמע כל המדינה הזו זה ממש שוויץ. אין פשע במדינה, אין אלימות, אין אוכלוסיה חלשה. נכון שחדרה היא לא עיר עם עשירים, אבל לא גרוע מהרבה מקומות במדינה וכן, פוטניצאל יש פה הרבה, רק צריך ליישם ואפשר לתמוך במי שמנסה במקום להיות מרירים כל הזמן

26
אסף
 • 20:50
 • 10.09.11

דה מרקר. אתם חבורה של לוזרים אם כתבה כל כך שקרית מוצאת את הדרך לפרסום. אין בה מילה אחת שהיא אמת !!!

24
אחד שגר כאן
 • 16:33
 • 10.09.11

אני לאחרונה רכשתי דירה בקו ראשון לחוף בבנינים המדוברים בחופים בחמישה חדרים ורק במליון מאתיים מאיפה בדיוק המחיר ההזוי הזה שמדברים עליו בכתבה. אני בהחלט יכול להבין את המניעים ואת מי שכותב "היזם והקבלן" רק חבל שמי שקורא את הכתבה (אני וחבריי בשכונה) ובמקרה מעורה בפרטים חושב עליך שאתה שקרן שיהיה לך בהצלחה בדרך השיווק שלך

23
א
 • 16:20
 • 10.09.11

חדרה תיפול חזק, ת"א הרבה פחות דירות 4 ירדו לפחות ממיליון תוך שנתיים והבניה תוקפא באזור

22
חדרייתי
 • 15:17
 • 10.09.11

ביד 2 מופיע 5 חדרים בשכות חופים קו שני ב-1.3 מיליון ולא מצליחים למכור (קומה 8) ולעומת זאת בקו ראשון לים AQUA מוכרים את אותה הדירה ב 2 מיליון וזאת שכונה מול הים ולא על הים.

 •  
  חדרתי
  • 09:40
  • 11.09.11

  בואו נקרא לילד בשמו הבעיה היא לא תחנת הכח אלא הערסים של גבעת אולגה תחנת הכח מפזרת את העשן לכיוון פרדס-חנה, כרכור, זכרון יעקב, ישובי אלונה... ואלה נחשבים מקומות איכותיים

19
עמי
 • 13:49
 • 10.09.11

זה מה שקרה בנתניה,הקוו הראשון מתקרב כל הזמן למים,עוד נקודה למחשבה היא מסופי גז ואולי נפט על החוף שלא יוסיפו בריאות. צר לי לקלקל את החגיגה,היזהרו

18
יורם
 • 11:47
 • 10.09.11

מענין כמה מתעשרים חדשים יהיו מתוך המקורבים.

 •  
  שי
  • 15:35
  • 10.09.11

  עכשיו זו ממש סיבה טובה לקנות דירה בחדרה. יש שם מצוק נח. אתה חי בסרט?מה עם,תשתיות,מערכת חינוך,פשע,זיהום אויר,שחיתות אחת גדולה כל הערייה,פרנסה ועבודה,והצורה של העיר.

16
חדרתי
 • 09:40
 • 10.09.11

מדובר בהיקפי בניה אדירים שיהפכו את האיזור היפה הזה לצפוף ואורבני. היה אפשר לבנות שם את הריביירה של ישראל אבל בישראל מה שחשוב לעירייה זה אחוזי בנייה והכנסות ממסים. נראה לי שעם כניסת הדיירים החדשים יסבול האיזור ממחסור בתשתיות ציבוריות, בתי ספר ומרכזי קניות.

15
חדרתית לשעבר
 • 08:43
 • 10.09.11

יופי לכם. בעיתון הכתוב ראש העירייה הוא עדיין ישראל סדן. טוב שתיקנתם לפחות במהדורה האינטרנטית. עד שסוף סוף חדרה זוכה לכתבה על נושא חיובי הכתבה מלאה אי דיוקים מרתיחים שגורמים לחשוב שאולי שוב כל מה שמובטח לא עומד להתקיים כמו שהיה אחרי כל כתבה כזו בעבר. נקווה שהפעם זה לא המצב ובהצלחה לחדרה בעלת החוף היפה ביותר בארץ.

14
זוהר
 • 07:51
 • 10.09.11

שהם יגלו הם ישלמו שלושה מליון שקל לדירה של 5 חדרים הם יודעים שהשכונה במערב חדרה אבל הם לא יודעים שאולגה זה מערב הפרוע מי שחסר שם זה קלינט איסטווד

13
דייר בעין הים
 • 07:31
 • 10.09.11

אנחנו פה כבר שלוש שנים ונהנים מכל רגע. אוכלוסיה מדהימה, הולכים לים עם הילדים ברגל ובית ספר מופת חופים הוא חלומו של כל הורה - השקעה יוצאת דופן בילדים, תכנים שבבתי ספר אחרים אפשר רק לחלום, יום לימודים ארוך עד 4 כולל הכנת שיעורי בית, סיוע לתלמידים מתקשים על ידי צוות ההוראה וחוגים. נכון שיש עוד מה לעשות כמו לשדרג מדרכות, תאורת רחוב וגינון אבל לא מחליף את פיסת גן העדן שלי בשום מקום אחר.

12
אביר
 • 00:38
 • 10.09.11

11
ב
 • 23:58
 • 09.09.11

במשך כ-5 שנים מבטיחים לנו היכל תרבות אפילו אבן פינה אין, היתה תחרות אדריכלים נו... בחינוך ירדנו למקום ה-112 בזכאות לבגרות, הכבישים והתשתיות כמו בעזה, השוק התיירותי שנבנה ע"י אביטן בקושי משמש את תושבי העיר וחלקו ריק, כל העיר הפכה בסטה ופיצוציות ללכת ברגל תגיע יותר מהר מרכב, העיר מפוקקת.

09
מיואש
 • 23:28
 • 09.09.11

עיר עם עליה משכבות סוציואקונומית נמוכות , הצעירים בורחים. יאמר כן "לזכותו "של אביטן ראש עיר הראשון במדינה שיזם ואישר את תחנת האשפה האזורית הגדולה ביותר מסוגה לאיסוף ומיון אשפה 600 טון אשפה ביום 500 מ' מבתי תושבים חיריה החדשה זה אמיתי.רחובות ושכונות ותיקות ללא פיתוח -כבישים מדרכות ותשתיות. הכבישים הרוסים רחובות חשוכים, בירת מגרשים למכירת מכוניות וחלקי חילוף. עיר שקיבלה פרס חינוך אבל ירדה למקום ה-112 בזכאות לבגרות רק בישראל, עיר בלי אולם תרבות הבטיחו לפני 5 שנים, כך תקום גם הריביירה של חדרה. מי הפרייר שרוצה להשקיע?

08
חדרה צד מערבי-גרוע!!!
 • 22:21
 • 09.09.11

ייקח 100 שנה עד שאולי יהפוך למקום איכותי

04
עודד
 • 12:43
 • 09.09.11

03
חדרתי לשעבר
 • 12:12
 • 09.09.11

העיר הכי גרוע שהייתי בה! גרתי בהרבה ערים בארץ, עיר חלשה, עיר מלאה באנשים במצב סוציואקונומי נמוך מאוד, עיר עם פשע, ראש עיר לשעבר שהיה בכלא, סגן ראש עיר לשעבר שהורשע, ועדה קרואה, הזנחה, אז עשו כמה כיכרות עם פרחים וחשבו שכבר שיפרו את העיר. תחבורה לקויה, פקקים אדירים ברחובות הראשיים ביאליק , הנשיא, הרברט סמואל, והמצב הולך ומחמיר. תנסו להגיע בבוקר או במשך היום מאולגה למרכז העיר או מבית אליעזר לצאת לכביש 4, צריך מסוק. אפילו מתקני מים לרווחת התושבים שעושים ספטורט לאורך הרחובות העיריה לא שמה ,בקיצור, מי שרוצה לגדל את הילדים שלו בצורה איכותית שלא יבוא לכאן!, אין שום הצדקה כלכלית לרכוש דירה 4 חדרים מעל מליון שקל בחדרה. אני רכשתי כמה עשרות דירות לפני כמה שנים ועכשיו אני מממש ואני לא מאמין כמה אנשים מוכנים לשלם על גרוטאות במרכז העיר!!! תחשבו טוב טוב לפני שאתם משקיעים בעיר הזאת, היא מיצתה את הפוטנציאל שלה. ומי שהולך לגור באולגה.... שיהיה לו בהצלחה.

01
משה
 • 11:02
 • 09.09.11

איו ספק לגבי התפתחות השכונה וכל מי שיקנה רק יריווח צריך לציין את השטח שהולך לקום ממול פארק תעשייה והייטק עם חיבור לתחנת הרכבת זאת הולכת להיות השכונה של העשור הקרוב

תוכן מקודם
הפופולריות בנדל"ן
הצעות מיוחדות