היועץ של קלינטון ובלייר: סטנלי גרינברג יהיה האסטרטג של יחימוביץ' - פוליטי - TheMarker

היועץ של קלינטון ובלייר: סטנלי גרינברג יהיה האסטרטג של יחימוביץ'

גרינברג ויחימוביץ' נפגשו כבר לפני כחצי שנה וסיכמו כי ישמחו לעבוד יחד ■ השבוע סוכמה ההתקשרות סופית בפגישה שהתקיימה בניו יורק בין יו"ר סיעת העבודה יצחק הרצוג ובין גרינברג

סטנלי גרינברג, מבכירי היועצים האסטרטגיים והפוליטיים בעולם, יגיע השבוע לישראל כדי ללוות מקרוב את פתיחת הקמפיין של מפלגת העבודה בבחירות. גרינברג ישמש האסטרטג, החוקר והיועץ של הקמפיין.

גרינברג ליווה בעבר את הקמפיינים של ביל קלינטון וטוני בלייר, וכעת הוא מלווה את מפלגת הלייבור הבריטית המובילה בסקרים מול רה"מ קמרון, ואת ה-SPD, המפלגה הסוציאל דמוקרטית של גרמניה.

גרינברג ויחימוביץ' נפגשו כבר לפני כחצי שנה וסיכמו כי ישמחו לעבוד יחד. השבוע סוכמה ההתקשרות סופית בפגישה שהתקיימה בניו יורק בין יו"ר סיעת העבודה יצחק הרצוג ובין גרינברג.

כעת מתנהלות ישיבות עבודה אינטנסיביות בשיחות ועידה עם צוות האסטרטגיה התקשורתית המוביל של מפלגת העבודה, עמו נמנים שלום קיטל, טל אלכסנדרוביץ', איתי בין חורין והפרסומאי ערן גפן, ואשר מגובים בפעילים ומתנדבים של מפלגת העבודה המיומנים בקמפיינים. ביום חמישי יקיים גרינברג פגישות גם עם הצוות הכלכלי של העבודה ועם אנשי הארגון של הקמפיין.

גרינברג אמר כי "לכבוד הוא לי לעבוד עם שלי יחימוביץ' ועם מפלגת העבודה בבחירות הקרובות. ליחימוביץ' יש גם את האידיאולוגיה וגם את הכוחות הדרושים להביא שינוי, ולהבטיח שישראל תנוע בכיוון הנכון למען אזרחיה. כמי שעבד עם פוליטיקאים בעלי שיעור קומה בעולם כולו, אני יודע שלשלי יש את מה שנדרש כדי להנהיג את מדינתה".

יחימוביץ' אמרה כי "גרינברג הוא לא רק איש מקצוע מעולה בקנה מידה בינלאומי, אלא גם חולק אתי השקפת עולם מאוד דומה. הוא עצמו מקפיד לעבוד רק עם מפלגות סוציאל דמוקרטיות, והוא יסייע לנו לגבש את הקמפיין על בסיס האידיאולוגיה הברורה שלנו - אשר תהווה אלטרנטיבה חדה ברורה לשלטון הרע של נתניהו".

יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ'
יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ'
צילום: מיכל פתאל
עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
04
אליהו
  • 14:05
  • 16.10.12

במדינה כמו שלנו, אדם השואף להיות ראש ממשלה חייב לעשות את הסטא'ז הארוך וההכרחי לפני כן, כחבר בועדות החשובות של הכנסת (כספים, חוץ וביטחון וכו'), כשר במשרד זוטר, שר בתפקיד מרכזי (ביטחון, פנים וכו') ורק אחר מכן יוכל לכהן כראש ממשלה. המצב הביטחוני העדין אצלנו והצורך להפעיל שיקול דעת בעת קבלת החלטות גורליות פשוט אינו מאפשר להצניח מישהו לתוך התפקיד הממשלתי הבכיר ביותר ישירות מבלי שרכשו שום ניסיון קודם לכן בתפקיד ביצועי.

ואני אומר כל זה, למרות שאני תומך במפלגת העבודה ובדרכה. אז שלי יחימוביץ כראש ממשלה בהחלט אפשרי -אבל רק בעוד כמה שנים.

01
לוז'י
  • 13:16
  • 16.10.12

גם אתם שמתם לב שהבנאדם התחיל ל"הדחף" לכל מקום? קודם השמיץ את שלי עכשיו נכנס לה ל _ _ _..גועל נפש.אופורטיוניסט מצוי..

תוכן מקודם
הפופולריות בפוליטי
הצעות מיוחדות