הקרן החדשה תסייע במימון המחאה - חדשות - TheMarker

הקרן החדשה תסייע במימון המחאה

>> הקרן החדשה לישראל הודיעה אתמול על תמיכה כספית במאבק על יוקר הדיור בפריפריה. במסגרת התמיכה, הקרן תקים מערך סיוע חירום למפגינים במוקדי המחאה בפריפריה, שבו ייבחנו בקשות של מפגינים לתמיכה כספית במאבק.

"החל מהיום, מחאתם המוצדקת של הצעירים תתאפשר בתנאים אנושיים יותר, כדי לספק רוח גבית למפגינים במטרה לשמור ולשמר את הנושא בראש סדר היום הציבורי בישראל", אמרה מנכ"לית הקרן, רחל ליאל.

עד כה העניקה הקרן החדשה לישראל תמיכה וסיוע למוקדי המחאה בקרית שמונה ובבאר שבע, בעקבות פניות שהגיעו אליה מצד המפגינים. בקרית שמונה סייעה הקרן החדשה לישראל להקים את מאהל המחאה הגדול, ולבנות 20 אוהלים קטנים נוספים בכיכר צה"ל בעיר, המיועדים ל-200 סטודנטים.

ליאל הסבירה את התמיכה במפגינים: "מה שהתחיל במחאות מקומיות כמו חוף פלמחים ומאבק החופים, התגבר במאבק נגד גירוש ילדי העובדים הזרים מישראל והמאבק על תמלוגי הגז - נהפך כעת לשיטפון עם מאבק הקוטג' ומחאת הדיור. הציבור בישראל למד לתבוע מהמדינה חלוקת משאבים צודקת יותר. הקרן גאה ללוות את המאבק הזה".

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
02
אחד העם
  • 16:54
  • 25.07.11

הופס, קיפלתי את האוהל שלי. שלא יזוהם בכספי מבקשי נפשי.

01
ירון כהן
  • 10:06
  • 20.07.11

זה יגרום לפילוג באחדות בין הצדדים השונים של המפה הפוליטית הנוגעים לגוף העיניין עצמו !!! רמי לוי , ואחרים זה מעולה אל תתנו יד לכאלו שרוצים להשתמש בכם !!!

תוכן מקודם
הפופולריות בכללי
הצעות מיוחדות