חברת כרטיסי האשראי כאל מינתה שלושה חברי הנהלה - שוק ההון - TheMarker

חברת כרטיסי האשראי כאל מינתה שלושה חברי הנהלה

אחיה פריד, שכיהן כסמנכ"ל השיווק בקבוצת הארץ מונה לסמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים בחברה ■ גיל טופז ששימש כסמנכ"ל ניהול סיכונים בחברה מונה לסמנכ"ל אגף לקוחות פרטיים ■ אלכס בלטוש מבנק הפועלים מונה למנהל מחלקת סיכוני אשראי

דירקטוריון חברת כרטיסי האשראי כאל, שבראשות יוסי בכר, אישר היום את מינויים של 3 חברי הנהלה, לאחר שבשבועות האחרונים החל המנכ"ל הטרי, דורון ספיר, לערוך שינוי מבני בחברה במסגרתו הודיע על פרישת חלק מחברי ההנהלה שליוו את החברה בשנים האחרונות.

מנכ"ל כאל דורון ספיר
מנכ"ל כאל דורון ספיר
צילום: אסף שילה / ישראל סאן

ספיר מסר היום כי "בניית תשתיות ארגוניות בראיית לקוח הינה תנאי הכרחי להצלחה בעולם העסקי, ובמקרה שלנו בעולם כרטיסי האשראי. המבנה החדש ממוקד לקוח ונשען על תפיסת ניהול הוליסטית המאפשרת קיצור תהליכים, פשטות ויכולת התאמה מהירה לצרכים המשתנים של הלקוח".

במסגרת זו, החברה הודיעה על מינויו של גיל טופז (44) לסמנכ"ל אגף לקוחות פרטיים. טופז כיהן ב-3 השנים האחרונות כסמנכ"ל ניהול הסיכונים של כאל ולפני כן כמנהל מחלקת אשראי בחטיבה הקמעונאית של בנק הפועלים, מנהל קשרי לקוחות עסקיים ומנהל יחידת האסטרטגיה העסקית בבנק.

כמו כן, הודיעה כאל על מינויו של אחיה פריד (44) לסמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים. בתפקידו האחרון, כיהן פריד כסמנכ"ל השיווק בקבוצת 'הארץ' ולפני כן כסמנכ"ל הסחר בקבוצה וכסמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי ב-AIG ישראל.

אלכס בלטוש (44) שכיהן במספר תפקידי ניהול בבנק הפועלים אשר האחרון בהם היה מנהל מחלקת סיכוני אשראי, ימונה לסמנכ"ל אגף ניהול סיכונים.
 

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות בשוק ההון
הצעות מיוחדות