מניית בונוס ביוגרופ מזנקת 20% בעקבות גיוס מוצלח

החברה גייסה 4 מיליון שקל ממשקיעים פרטיים במחיר הגבוה ב-2% ממחיר השוק ■ מתחילת השנה הוסיפה המניה 160% לערכה

חברת הביוטכנולוגיה הישראלית בונוס ביוגרופ בונוס ביוגרופ נתונים גרפים עבור בונוס ביוגרופ שער שינוי הוסף לתיק אישי  , העוסקת בפיתוח טכנולוגיה המאפשרת לגדל שתלי עצם אנושית לצרכים רפואיים, מדווחת הבוקר (ד') על גיוס מוצלח של 4 מיליון שקל באמצעות הקצאה פרטית.

העסקה התבצעה בשער של 48 אגורות למניה המהווה פרמיה של 2% על מחיר הסגירה אמש בבורסה שעמד על 47 אגורות למניה. בתגובה מגיבה המניה בעלייה של 20% במחזור מסחר של 10 מיליון שקל, מחזור חריג במיוחד לעומת מחזור ממוצע של 200 אלף ביום. מתחילת השבוע הכפילה החברה את שוויה והשלימה עלייה של 160% מתחילת השנה.

שי מרצקי, מנכ"ל בונוס
שי מרצקי, מנכ"ל בונוסבונוס

בסך הכול יוקצו לשני המשקיעים כאמור 8.2 מיליון מניות רגילות המהוות 6.27% מהון המניות המונפק ומזכויות ההצבעה בחברה ו-4.35% בדילול מלא. המניות שהוקצו לשני המשקיעים הפרטיים יהיו חסומות לתקופה של שנתיים.

"תמורת ההנפקה מיועדת להאצת כניסת החברה לניסויים קליניים בבני אדם" אומר הבוקר ד"ר שי מרצקי, מנכ"ל חברת בונוס ביו גרופ. מרצקי הסביר כי "הניסויים יערכו במגוון של אפליקציות אורטופדיות ודנטאליות בהן יושתלו במטופלים שתלי עצם אנושיים חיים, המכילים מגוון סוגים של תאים וכלי דם, בצורה המרחבית הנדרשת להשלמת החסר בעצם.

מקורם של שתלי העצם של בונוס מצויים בדגימה של תאים אנושיים שיילקחו קודם לכן מגופו של המטופל עצמו, בכדי להגדיל את הסיכוי להצלחה בקליטת השתל ולהפחית את הסיכון לדחיית השתל.

חברת בונוס ביוגרופ היא חברת ביוטכנולוגיה המבוססת על עבודת מחקר של ד"ר שי מרצקי (מנכ"ל החברה) בתחום התחדשות העצם. מרצקי הוא המייסד והמנכ"ל היוצא של חברת פלוריסטם פלוריסטם נתונים גרפים עבור פלוריסטם שער שינוי הוסף לתיק אישי   הנסחרת בנאסד"ק ובת"א לפי שווי של 420 מיליון שקל. בנוסף, עובדת החברה בשיתוף פעולה עם מדענים מהטכניון, ממכון ויצמן, מהמרכז הרפואי רמב"ם וממוסדות אקדמיים ורפואיים נוספים.תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות