מניית בונוס ביוגרופ מזנקת 20% בעקבות גיוס מוצלח - שוק ההון - TheMarker

מניית בונוס ביוגרופ מזנקת 20% בעקבות גיוס מוצלח

החברה גייסה 4 מיליון שקל ממשקיעים פרטיים במחיר הגבוה ב-2% ממחיר השוק ■ מתחילת השנה הוסיפה המניה 160% לערכה

חברת הביוטכנולוגיה הישראלית בונוס ביוגרופ בחסות נתוני המסחר המלצות אנליסטים הרשמה לנתונים בזמן אמת חדשות חברה הוסף לתיק אישי   נתונים גרפים עבור בונוס ביוגרופ לגרף ניתוח טכני בונוס ביוגרופ , העוסקת בפיתוח טכנולוגיה המאפשרת לגדל שתלי עצם אנושית לצרכים רפואיים, מדווחת הבוקר (ד') על גיוס מוצלח של 4 מיליון שקל באמצעות הקצאה פרטית.

שי מרצקי, מנכ"ל בונוס
שי מרצקי, מנכ"ל בונוס
צילום: בונוס

העסקה התבצעה בשער של 48 אגורות למניה המהווה פרמיה של 2% על מחיר הסגירה אמש בבורסה שעמד על 47 אגורות למניה. בתגובה מגיבה המניה בעלייה של 20% במחזור מסחר של 10 מיליון שקל, מחזור חריג במיוחד לעומת מחזור ממוצע של 200 אלף ביום. מתחילת השבוע הכפילה החברה את שוויה והשלימה עלייה של 160% מתחילת השנה.

בסך הכול יוקצו לשני המשקיעים כאמור 8.2 מיליון מניות רגילות המהוות 6.27% מהון המניות המונפק ומזכויות ההצבעה בחברה ו-4.35% בדילול מלא. המניות שהוקצו לשני המשקיעים הפרטיים יהיו חסומות לתקופה של שנתיים.

"תמורת ההנפקה מיועדת להאצת כניסת החברה לניסויים קליניים בבני אדם" אומר הבוקר ד"ר שי מרצקי, מנכ"ל חברת בונוס ביו גרופ. מרצקי הסביר כי "הניסויים יערכו במגוון של אפליקציות אורטופדיות ודנטאליות בהן יושתלו במטופלים שתלי עצם אנושיים חיים, המכילים מגוון סוגים של תאים וכלי דם, בצורה המרחבית הנדרשת להשלמת החסר בעצם.

מקורם של שתלי העצם של בונוס מצויים בדגימה של תאים אנושיים שיילקחו קודם לכן מגופו של המטופל עצמו, בכדי להגדיל את הסיכוי להצלחה בקליטת השתל ולהפחית את הסיכון לדחיית השתל.

חברת בונוס ביוגרופ היא חברת ביוטכנולוגיה המבוססת על עבודת מחקר של ד"ר שי מרצקי (מנכ"ל החברה) בתחום התחדשות העצם. מרצקי הוא המייסד והמנכ"ל היוצא של חברת פלוריסטם בחסות נתוני המסחר המלצות אנליסטים הרשמה לנתונים בזמן אמת חדשות חברה הוסף לתיק אישי   נתונים גרפים עבור פלוריסטם לגרף ניתוח טכני פלוריסטם הנסחרת בנאסד"ק ובת"א לפי שווי של 420 מיליון שקל. בנוסף, עובדת החברה בשיתוף פעולה עם מדענים מהטכניון, ממכון ויצמן, מהמרכז הרפואי רמב"ם וממוסדות אקדמיים ורפואיים נוספים.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות
02
מאמין גדול
  • 23:22
  • 27.06.12

כל הכבוד על הטכנולוגיה ועל העסקה המעולה. חסימה לשנתיים של המשקיעים מצביעה על אמון בחברה וההנהלה כל הכבוד!!!

01
משקיע כבד
  • 15:30
  • 27.06.12

שיתלי שינים (אמיתי- לא כתר) שיתלי עצמות מעצם אדם (לא ברזל) השוק הוא אין סופי, החברה שווה גרושים, מניה חד פעמית !!!!!

תוכן מקודם
הפופולריות בשוק ההון
הצעות מיוחדות