ארד זכתה במכרז מדי מים של ראשון לציון ב-5.6 מיליון שקל - שוק ההון - TheMarker

ארד זכתה במכרז מדי מים של ראשון לציון ב-5.6 מיליון שקל

כחלק מההסכם תספק ארד את המערכת, תיתן שירותי תחזוקה, תתקן תקלות ותאפשר החלפת מדים ישנים במדים חדשים

>> חברת ארד בחסות נתוני המסחר המלצות אנליסטים הרשמה לנתונים בזמן אמת חדשות חברה הוסף לתיק אישי   נתונים גרפים עבור ארד לגרף ניתוח טכני ארד זכתה במכרז לאספקה, התקנה ותחזוקה של מערכות קריאה מרחוק של מדי מים בראשון לציון. כחלק מההסכם תספק ארד את המערכת, תיתן שירותי תחזוקה, תתקן תקלות ותאפשר החלפת מדים ישנים במדים חדשים, לפי דרישתה של חברת מניב ראשון, בתקופה של עשר שנים.

ארד תבצע בשלב הראשון התקנות ניסיוניות של 500 מדי מים לשם בחינת מערכת קריאת המים של החברה בעבור מניב ראשון, תאגיד המים של עיריית ראשון לציון. בכפוף להצלחתו של שלב זה יימשכו העבודות במסגרת השלב הראשון להתקנת מערכת, שתכלול כמות מקסימלית של 8,000 מדי מים. ההיקף הכספי של השלב הראשון של הפרויקט מוערך ב-5.6 מיליון שקל, והוא אמור להימשך שנתיים בהתאם לאבני דרך שנקבעו במכרז.

לאחר השלמת השלב הראשון שמורה למניב ראשון האופציה להרחיב את ההסכם בשלבים נוספים עד להיקף מקסימלי של 80 אלף מדי מים, לפי מועדים והיקפים שייקבעו בידי תאגיד המים. ארד מציינת שאם תבחר מניב ראשון להרחיב את ההסכם עד להיקפו המקסימלי, עשוי היקפו של הפרויקט להגיע ל-56 מיליון שקל.

ארד, שבשליטת קיבוץ דליה וקיבוץ רמות מנשה (27.8% לכל אחד מהם), מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכת תקשורת ממוחשבת לקריאה מרחוק, המשולבת במדי מים שמיוצרים בידי ארד, וכן עוסקת החברה בפיתוח, ייצור ושיווק של מדי מים ונוזלים אחרים. החברה הרוויחה 8.9 מיליון דולר במחזור של 98 בינואר-ספטמבר 2011, בהשוואה לרווח של 8.6 מיליון דולר במחזור של 89 מיליון דולר בתקופה המקבילה ב-2010. ההון העצמי של החברה הוא 64 מיליון שקל, שמממן 49% מנכסיה. שווי השוק שלה הוא 99 מיליון דולר.

ארד היא אחת משש חברות בתחום מדידת המים, שמואשמות בידי רשות ההגבלים העסקיים בתיאום מחירים במכרזים של רשויות מקומיות וחברות מים. ארד והחברה הבת ארם מואשמות גם שלא קיימו את התנאים שלהם התחייבו כחלק מהתניית האישור למיזוגן של שתי החברות ב-2003.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות בשוק ההון
הצעות מיוחדות