דירקטוריון פז אישר: צדיק בינו ישתכר 2.22 מיליון שקל בשנה

רוב הגופים המוסדיים המחזיקים במניות החברה אישרו את הסכם השכר

צדיק בינו בעל השליטה ויו"ר דירקטוריון פז פז נפט נתונים גרפים עבור פז נפט שער שינוי הוסף לתיק אישי   מאז שנת 1994 ישתכר כ-2.2 מיליון שקל עבור 90% משרה בכל אחת משלוש השנים הקרובות. בינו הצליח לאשר באסיפה הכללית של בעלי המניות את הסכם השכר שלו.

צדיק בינו
צדיק בינומוטי קמחי

התשלום החודשי של בינו יעמוד על כ-175 אלף שקל בתוספת מע"מ. כמו כן יקבל בינו מכשיר סלולרי  של החברה, רכב ההולם את מעמדו ויוענקו לו החזרי הוצאות הקשורות במילוי תפקידו.

התגמול השנתי שלו יעמוד על 2.22 מיליון שקל בעבור 90% המשרה כעצמאי. כמו כן  נקבע כי השכר לא ישתנה עקב כהונתו של בינו בחברות אחרות. תיקון 16 לחוק החברות קובע כי את הסכמי השכר עם בעלי העניין החברה חייבים לאשר ברוב של בעלי מניות המיעוט. מנתוני ההצבעה עולה כי רוב הגופים המוסדיים המחזיקים במניות החברה אישרו את הסכם השכר. בין המוסדיים ניתן למצוא את: דש, ילין לפידות, אנליסט, פסגות, אקסלנס, הפניקס פניקס 5-ס נתונים גרפים עבור פניקס 5-ס שער שינוי הוסף לתיק אישי  . בין המתנגדים, ניתן למצוא את: סיגמא, קופת התגמולים לעובדים האקדמאיים, הלמן אלדובי, קרן ההשתלמות למורים וגננות ולמורים תיכוניים.

משרד PWC ביצע  מחקר השוואתי והעביר לועדת התגמול של החברה נתונים בדבר התגמול אשר ניתן ליו"ר דירקטוריונים של 20 חברות בעלות שווי השוק הגבוהה ביותר. על בסיסם ובאמצעות הסכם השכר הקודם של בינו הציעו לועדת התגמול את השכר הנוכחי. מניית החברה עלתה במסחר ב-1.85%.תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות