דירקטוריון פז אישר: צדיק בינו ישתכר 2.22 מיליון שקל בשנה - שוק ההון - TheMarker

דירקטוריון פז אישר: צדיק בינו ישתכר 2.22 מיליון שקל בשנה

רוב הגופים המוסדיים המחזיקים במניות החברה אישרו את הסכם השכר

צדיק בינו
צדיק בינו
צילום: מוטי קמחי

צדיק בינו בעל השליטה ויו"ר דירקטוריון פז נפט בחסות נתוני המסחר המלצות אנליסטים הרשמה לנתונים בזמן אמת חדשות חברה הוסף לתיק אישי   נתונים גרפים עבור פז נפט לגרף ניתוח טכני פז מאז שנת 1994 ישתכר כ-2.2 מיליון שקל עבור 90% משרה בכל אחת משלוש השנים הקרובות. בינו הצליח לאשר באסיפה הכללית של בעלי המניות את הסכם השכר שלו.

התשלום החודשי של בינו יעמוד על כ-175 אלף שקל בתוספת מע"מ. כמו כן יקבל בינו מכשיר סלולרי  של החברה, רכב ההולם את מעמדו ויוענקו לו החזרי הוצאות הקשורות במילוי תפקידו.

התגמול השנתי שלו יעמוד על 2.22 מיליון שקל בעבור 90% המשרה כעצמאי. כמו כן  נקבע כי השכר לא ישתנה עקב כהונתו של בינו בחברות אחרות. תיקון 16 לחוק החברות קובע כי את הסכמי השכר עם בעלי העניין החברה חייבים לאשר ברוב של בעלי מניות המיעוט. מנתוני ההצבעה עולה כי רוב הגופים המוסדיים המחזיקים במניות החברה אישרו את הסכם השכר. בין המוסדיים ניתן למצוא את: דש, ילין לפידות, אנליסט, פסגות, אקסלנס, פניקס 5-ס בחסות נתוני המסחר המלצות אנליסטים הרשמה לנתונים בזמן אמת חדשות חברה הוסף לתיק אישי   נתונים גרפים עבור פניקס 5-ס לגרף ניתוח טכני הפניקס . בין המתנגדים, ניתן למצוא את: סיגמא, קופת התגמולים לעובדים האקדמאיים, הלמן אלדובי, קרן ההשתלמות למורים וגננות ולמורים תיכוניים.

משרד PWC ביצע  מחקר השוואתי והעביר לועדת התגמול של החברה נתונים בדבר התגמול אשר ניתן ליו"ר דירקטוריונים של 20 חברות בעלות שווי השוק הגבוהה ביותר. על בסיסם ובאמצעות הסכם השכר הקודם של בינו הציעו לועדת התגמול את השכר הנוכחי. מניית החברה עלתה במסחר ב-1.85%.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות בשוק ההון
הצעות מיוחדות