אלביט זכתה בחוזה בהיקף 50 מיליון דולר לאספקת המל"ט הרמס 900 - שוק ההון - TheMarker

אלביט זכתה בחוזה בהיקף 50 מיליון דולר לאספקת המל"ט הרמס 900

המדינה הקונה ביבשת אמריקה תשתמש במטוס ללא הטייס למטרת משימות אבטחה

אלביט מערכות בחסות נתוני המסחר המלצות אנליסטים הרשמה לנתונים בזמן אמת חדשות חברה הוסף לתיק אישי   נתונים גרפים עבור אלביט מערכות לגרף ניתוח טכני אלביט מערכות זכתה בחוזה בהיקף של כ-50 מיליון דולר לאספקת מטוסים ללא טייס מסוג הרמס 900 למשרד ממשלתי של מדינה ביבשת אמריקה. הפרויקט יתפרס על משך כשנה והמטוסים אמורים לשמש למשימות אבטחה.

המערכת שנמכרה כוללת גם תחנות שליטה קרקעיות מטעדים אלקטרו אופטיים מסוג ™DCoMPASS של החברה הבת אלאופ ומערכת תקשורת לווינים.

מל"ט ההרמס 900 מתבסס על הניסיון המבצעי שצבר ההרמס 450, המשמש את צה"ל בפעילות המבצעית. להרמס 900 מגוון יכולות מתקדמות וביניהן שהייה ארוכה, טיסה בגובה של עד 30 אלף רגל ויכולת לשאת מטענים גדולים. התצורה הייחודית של המל"ט מאפשרת לשאת מגוון מטעדים, השונים בגודלם ובצורתם ולהחליף ביניהם במהירות על פי הצורך.

אלעד אהרונסון, מנכ"ל חטיבת כלים בלתי מאוישים באלביט מערכות, מסר: "ההרמס 900 הולך ומבסס את מקומו כמערכת המל"ט המובילה למשימות מודיעין, אבטחת הגבולות והביטחון השוטף והשילוב בין מערך ההרמס 900 וההרמס 450 המופעלים מקרון שליטה אחד, מאפשר גמישות מבצעית וחיסכון בעלויות ללא צורך בהקמת תשתיות כפולות ותכניות אימון מיוחדות".
 

מל"ט הרמס 900
מל"ט הרמס 900
צילום: אלביט
עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות בשוק ההון
הצעות מיוחדות