בנק יהב בקמפיין גיוס לקוחות: משיק חשבון ללא עמלות - שוק ההון - TheMarker

בנק יהב בקמפיין גיוס לקוחות: משיק חשבון ללא עמלות

המועצה הישראלית לצרכנות ושורה של חברי כנסת מנסים בימים אלו לקדם הצעת חוק שתאסור על הבנקים

סניף בנק יהב
סניף בנק יהב
צילום: דודו בכר

בעוד שהמועצה הישראלית לצרכנות ושורה של חברי כנסת מנסים בימים אלו לקדם הצעת חוק שתאסור על הבנקים לגבות עמלות אם הצרכן מבצע פעילות מינימאלית בחשבון הבנק, בנק יהב בניהולו של שאול גלברד הודיע הבוקר כי ישיק מסלול שכזה ללקוחות חדשים.

הבנק יוצא היום בקמפיין גיוס לקוחות במסגרתו הוא מציע לכל מצטרף חדש שיפתח חשבון ויפקיד משכורת חודשית של 5,000 שקל ומעלה - יקבל פטור מעמלות עו"ש: פטור מעמלות פקיד, פטור מעמלות ערוץ ישיר ופטור מעמלת מינימום. הטבות אלו ניתנות על אף כי על פי ההשוואות התקופתיות שמבצע בנק ישראל לגבי עלות ניהול חשבון עו"ש – בנק יהב הינו כבר עתה הבנק הזול ביותר במערכת.

עוד במסגרת קמפיין גיוס הלקוחות הבנק יעניק למצטרפים חדשים הלוואת "פתיחת חשבון" עד 80 אלף שקל בפריסה של 96 חודשים (שמונה שנים), בריבית פריים (ששיעורה כיום 4.25%) + 2.7%, בכפוף לאישור הבנק. עוד נמסר מהבנק כי מי שיבחר ליטול הלוואת "פתיחת חשבון" יקבל גם מענק של עד 3,500 שקל. במידה שהלווה לא יעמוד בתנאי ההלוואה, יידרש החזר יחסי של המענק.

בנק יהב פועל מזה כ-57 שנים, ומשרת את כלל השכירים במשק. מרבית לקוחותיו נמנים על אוכלוסיית עובדי המדינה והמגזר הציבורי. הבנק נמצא בשליטת בנק מזרחי טפחות בחסות נתוני המסחר המלצות אנליסטים הרשמה לנתונים בזמן אמת חדשות חברה הוסף לתיק אישי   נתונים גרפים עבור מזרחי טפחות לגרף ניתוח טכני מזרחי-טפחות (50%) והחברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה בע"מ (50%), שהינה בבעלות משותפת של מדינת ישראל והסתדרות עובדי המדינה.

עקבו אחרינו בטוויטר
עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות לפייסבוק
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

שלח סגור להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
תוכן מקודם
הפופולריות בשוק ההון
הצעות מיוחדות