בנק יהב בקמפיין גיוס לקוחות: משיק חשבון ללא עמלות

המועצה הישראלית לצרכנות ושורה של חברי כנסת מנסים בימים אלו לקדם הצעת חוק שתאסור על הבנקים

בעוד שהמועצה הישראלית לצרכנות ושורה של חברי כנסת מנסים בימים אלו לקדם הצעת חוק שתאסור על הבנקים לגבות עמלות אם הצרכן מבצע פעילות מינימאלית בחשבון הבנק, בנק יהב בניהולו של שאול גלברד הודיע הבוקר כי ישיק מסלול שכזה ללקוחות חדשים.

סניף בנק יהב
סניף בנק יהבדודו בכר

הבנק יוצא היום בקמפיין גיוס לקוחות במסגרתו הוא מציע לכל מצטרף חדש שיפתח חשבון ויפקיד משכורת חודשית של 5,000 שקל ומעלה - יקבל פטור מעמלות עו"ש: פטור מעמלות פקיד, פטור מעמלות ערוץ ישיר ופטור מעמלת מינימום. הטבות אלו ניתנות על אף כי על פי ההשוואות התקופתיות שמבצע בנק ישראל לגבי עלות ניהול חשבון עו"ש – בנק יהב הינו כבר עתה הבנק הזול ביותר במערכת.

עוד במסגרת קמפיין גיוס הלקוחות הבנק יעניק למצטרפים חדשים הלוואת "פתיחת חשבון" עד 80 אלף שקל בפריסה של 96 חודשים (שמונה שנים), בריבית פריים (ששיעורה כיום 4.25%) + 2.7%, בכפוף לאישור הבנק. עוד נמסר מהבנק כי מי שיבחר ליטול הלוואת "פתיחת חשבון" יקבל גם מענק של עד 3,500 שקל. במידה שהלווה לא יעמוד בתנאי ההלוואה, יידרש החזר יחסי של המענק.

בנק יהב פועל מזה כ-57 שנים, ומשרת את כלל השכירים במשק. מרבית לקוחותיו נמנים על אוכלוסיית עובדי המדינה והמגזר הציבורי. הבנק נמצא בשליטת בנק מזרחי-טפחות מזרחי טפחות נתונים גרפים עבור מזרחי טפחות שער שינוי הוסף לתיק אישי   (50%) והחברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה בע"מ (50%), שהינה בבעלות משותפת של מדינת ישראל והסתדרות עובדי המדינה.תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות